Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Кто на скудо или экспертах 2.0 HDI глушил EGR?
На страницу 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Valera1980xbb
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 44
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 20.05.2011
Сообщения: 67
Откуда: Одесса

Авто: EXPERT 2.0 , 2005г

СообщениеДобавлено: Сб Июл 21, 2012 22:34    Заголовок сообщения: Кто на скудо или экспертах 2.0 HDI глушил EGR? Ответить с цитатой

Кто на скудо или экспертах 2.0 HDI глушил EGR, есть ли эффект и какой?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вс Июл 22, 2012 08:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я глушив на експерті 2004 1,9 д, явного ефекту, не було, але після цієї операції впускний колектор став чистим (я його чистив бо він був весь в сажі і масло+сажа= мазутоподібній речовині). Нюанс, одним зуглушуваням не обійдеться, ще глушив зразу вакуумну трубку, що йшла на дросель від електромагнітного клапана(якщо цього не зробити, машина буде тупити). І дотого вирізав каталізатор.
Можу підвести такі підсумки:
1. Розхід палива не змінився 6.5-7.5 середній. а по трасі і того менше
2. Тяга лишилась одинакова, тягне добре. 90-100 крейсерська шв.
3. Масло не доливаю.
4. на температуру двигуна не вплинуло.
5. Після декількох тисяч км, замітив масло, що стікало з впускного колектора через ЕРГ в впускний патрубок. На певно картерні гази тягнуть, а далі по накату.

Зараз в мене скудо 2,0 жтд, тоже думаю глушити


Последний раз редактировалось: Freedom (Пн Авг 06, 2012 10:40), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вс Июл 22, 2012 08:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вчора зробив таку процедуру: завів, і відєднав трубочку від ел.клапана, ніби нічого і не змінилось. але при прогазовці свист турбіни до і після відрізнялись, а так треба ще перевірити на ходу цю операцію, чек не світився.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Вс Июл 22, 2012 18:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В мене ЕГР заглушений трубка ні. А сисл її глушити, мозг все одно буде давати імпульси на той електроклапан хіба перепрошити?!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вс Июл 22, 2012 19:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ЕГР керується вакуумом, через електромагнітний клапан, щоб заглушити ЕРГ достатньо в вихідний отвір, що йде на ЕРГ вставити болт підходящого діаметру і все, не треба нічого видумувати, але це теорія для 2,0 жтд на практиці я цього не робив, на 1,9 треба робити процедуру описану мною вище, перевірино на собі 25000 км. наїздив.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
rosdos
Amico


Amico

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 20.11.2011
Сообщения: 47
Откуда: НЕТІШИН

Авто: SCUDO 1.9 TD

СообщениеДобавлено: Пн Июл 23, 2012 15:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А навіщо глушити,чи недостатньо просто скинути фішку з розєма,я в себе так зробив.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пн Июл 23, 2012 15:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А чек не світиться?,В мене що на пижику 1,9 д 2004, що на скудо жтд 2005, при відключені фішки, світиться чек. А так як описав вище комп бачить все і нормально працює.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoshin
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 31.08.2011
Сообщения: 12
Откуда: киевская обл

Авто: Ситроен джампи 1,9 тд 98г

СообщениеДобавлено: Ср Июл 25, 2012 20:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

всім привіт. зіткнувся з проблемою. двигун став"тупити".свист турбини і відчуття того ,що вона є,зявляється десь при швидкості 90 км\год (5-та передача) до того,при натисненні на акселератор чути противний звук,ніби "січе" випускний колектор або глушак. в процесі розгону цей звук пропадає і зявляється звук турбіни. двигун 1,9 тд сітроен джампі 1998р.в. є реальне відчуття,що "турбояма"стала дуже величезною)))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Ср Июл 25, 2012 22:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Може тріс випускний колектор, і частина газів йде мимо турби, відцього і машина може бути тупіша (процес розгону стає довший, свого роду нерегульваний перепускний клапан робиться) , або трісли/відєднались впускні патрубки, перевір систему впуск/випуск на наявність негерметичності.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
epi
Италофан


Италофан

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.04.2011
Сообщения: 160
Откуда: Тернополь

Авто: Scudo 2.0 Bosch EDC 15С2

СообщениеДобавлено: Сб Июл 28, 2012 09:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

rosdos писал(а):
А навіщо глушити,чи недостатньо просто скинути фішку з розєма,я в себе так зробив.



в мене горить чек при знятій фішці

я робив так, фішка втикнута, з клапана тупо зняв шланг, що йде від вакуумного насоса і вставив болт і всі процедури, масло чорніє після 2-3тисяч, з ЕГР через 300 км

_________________
Cуперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Сб Июл 28, 2012 12:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

epi
Ну це якщо він (ЕГР) не заклинив в відкритому положенні!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
epi
Италофан


Италофан

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.04.2011
Сообщения: 160
Откуда: Тернополь

Авто: Scudo 2.0 Bosch EDC 15С2

СообщениеДобавлено: Сб Июл 28, 2012 15:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aryll писал(а):
epi
Ну це якщо він (ЕГР) не заклинив в відкритому положенні!



забув додати, з ями його отверткою закриваєм, в грибку є дирки

_________________
Cуперечка на форумі — це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих. Навіть якщо ти переміг — ти все одно дурак.. (с) Невідомий
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Сб Июл 28, 2012 21:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

О тепер порядок!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пт Авг 03, 2012 11:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні зуглушив ЕГР: в електромагнітний клапан, в вихідний отвір, що йде на камеру ЕРГ вставив болт підходящого діаметру. Проїздив пару км, динаміка субєктивно, але чуть краща стала, розхід пізніше відпишу, по маслу тоже, але я ще промив датчик расходу повітря, може і воно, щось дало, ніби все в нормі при розгоні 2-3 с маленький чорний клубок диму і то якщо втопити педальку.
Але цікавить відгуки людей які цю процедуру тоже робили на ЖТД ХДІ, як машина через десяток тис. км, як розхід, ваші враження і досвід? на 1,9 д я вже знаю результат, а от на 2,0 хочу почути вашу думку. Hi
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Колобок
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 45
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 11.03.2011
Сообщения: 982
Откуда: Тернопіль

Авто: FIAT SCUDO 2006 р.н. 2.0 JTD L2H1

СообщениеДобавлено: Пт Авг 03, 2012 17:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom писал(а):
Сьогодні зуглушив ЕГР: в електромагнітний клапан, в вихідний отвір, що йде на камеру ЕРГ вставив болт підходящого діаметру. Проїздив пару км, динаміка субєктивно, але чуть краща стала, розхід пізніше відпишу, по маслу тоже, але я ще промив датчик расходу повітря, може і воно, щось дало, ніби все в нормі при розгоні 2-3 с маленький чорний клубок диму і то якщо втопити педальку.
Але цікавить відгуки людей які цю процедуру тоже робили на ЖТД ХДІ, як машина через десяток тис. км, як розхід, ваші враження і досвід? на 1,9 д я вже знаю результат, а от на 2,0 хочу почути вашу думку. Hi

А який результат на 1,9???
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  След.
Страница 1 из 14

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу