Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Ремонт турбіни Скудо
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Сергій
Италофан


Италофан

Возраст: 57
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 19.01.2010
Сообщения: 333
Откуда: УкраЇна

Авто: фиат-скудо 1.9тд продав, зараз Рено-трафік 1.9 дсі

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 16, 2010 00:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kostyan писал(а):
а я взагалі жалію.....що взяв це авто

в подальшому - жодних дизелів

Тепер треба думати, що з цим далі робити - ремонтувати не хочу (та і сумніваюся, що буде толк....знову будуть відмазки, що щось там не так по товщині виставили, що ще крім цього щось там не робить....та і взагалі хз що то за штука така під капотом....), їздити так далі - чи довго проїздить - хз...



іномарок з мене досить....пересідатиму на ВАЗ (напевне 2115)



А я навпаки не жалію і всім рекомендую турбо-дизель.
А в тім з дуру можна і ....... зламати. Пардон за точний вираз. Driving
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jroslav
Италофан


Италофан

Возраст: 50
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 20.06.2010
Сообщения: 191
Откуда: Львів

Авто: Фіат Скудо 1,9TDI

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 16, 2010 11:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сергій писал(а):
Kostyan писал(а):
а я взагалі жалію.....що взяв це авто

в подальшому - жодних дизелів

Тепер треба думати, що з цим далі робити - ремонтувати не хочу (та і сумніваюся, що буде толк....знову будуть відмазки, що щось там не так по товщині виставили, що ще крім цього щось там не робить....та і взагалі хз що то за штука така під капотом....), їздити так далі - чи довго проїздить - хз...



іномарок з мене досить....пересідатиму на ВАЗ (напевне 2115)



А я навпаки не жалію і всім рекомендую турбо-дизель.
А в тім з дуру можна і ....... зламати. Пардон за точний вираз. Driving
plus Повністю задоволений своїм турбо.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 16, 2010 15:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І я задоволений тільки ТD!!! Не дивлячись на те що мою турбіну треба теж ремонтувати.Купувати авто треба уважніше! (Це і мене стосується).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Kostyan
Италофан


Италофан

Возраст: 44
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 15.02.2009
Сообщения: 167
Откуда: Украина

Авто: Фіат Скудо 1,9ТД

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 16, 2010 23:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

чим простіше авто в осблуговуванні - тим краще...і діло не тільки в "уважності " покупки

в мене це Скудо вже майже 5 років.....але це не виправдовує його дороговизну в ремонті і проблеми в ремонті...

коли приїжджаю на станцію ТО - народ жахається, що в цих машинах щось під капотом відкритити/поремонтувати - то їм простіше 3 Пасати зробити...ніж 1 Скудо
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 17, 2010 14:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зовсім простий та надійний в 50х роках минулого століття був ЗИС-5 (мій батько на такому працював він і його хвалить)Та це не означає що до досі маємо на таких авто їздити!А тим хлопцям що запроста роблять пасати можна порадити заглянути під капот Спринтера тоді Скудо не буде таким жахом!Але ж на нормальних СТО ремонтують всі машини.Друга справа-ціна то я згоден що неоправдано дорого.Ну не доросли ми ще до єврорівня якості та платоспроможності?!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Taras_Potatos
Рулевой филиала


Рулевой филиала

Возраст: 46
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 24.07.2006
Сообщения: 22630
Откуда: м. Львів

Авто: Fiat Punto HGT

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 17, 2010 14:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Перепрошую за грубість, але збийтеся з дискусій з Kostyan і не тратьте сили на його переконання. Чоловік купив убиту тачку, потім ремонтував її хрєново у колгоспників, а тепер плачеться на тяжке життя і хреновість францо-авто-прому. Та купи собі вже в решті решт жигулятор і тішся його дешевизною та ремонтопридатністю! Evil or Very Mad
_________________
This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.

/oo|_\__Ⓐ__/_|oo\
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jroslav
Италофан


Италофан

Возраст: 50
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 20.06.2010
Сообщения: 191
Откуда: Львів

Авто: Фіат Скудо 1,9TDI

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 17, 2010 17:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kostyan писал(а):
чим простіше авто в осблуговуванні - тим краще...і діло не тільки в "уважності " покупки

в мене це Скудо вже майже 5 років.....але це не виправдовує його дороговизну в ремонті і проблеми в ремонті...

коли приїжджаю на станцію ТО - народ жахається, що в цих машинах щось під капотом відкритити/поремонтувати - то їм простіше 3 Пасати зробити...ніж 1 Скудо
Думаю ви просто не на то СТО заїхали.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Сергій
Италофан


Италофан

Возраст: 57
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 19.01.2010
Сообщения: 333
Откуда: УкраЇна

Авто: фиат-скудо 1.9тд продав, зараз Рено-трафік 1.9 дсі

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 17, 2010 23:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я бував на різних СТО. На одних до непристойності чисто, але на більшості рівень сільгосптехніки 1975 року. Персонал ходить в засмальцованому спецодязі, з вихлопом після вчорашнього, а коли один курить, то інший біля нього мусить стояти з вогнегасником, бо від кількості мазуту на одязі перший може загорітись, якщо випадково доторкнеться цигаркою до себе.
Та скільки там того скудо: 4 сайлентблоки, 2 опори, 2 наконечники.
Двигуни при нормальній експлуатації, повторюю при нормальній проблем не створюють. А горе спеціалісти вони-ж нічого робити не хотять, крім того, що клієнта розводити на гроші, при цьому ні за що не відповідаючи.
Таких спеців десятою дорогою обходити треба, бо через них і створюється негативна думка про модель Скудо, признану до речі по всій Європі, як надійний і невибагливий автомобіль. Driving Hi la-la Booze
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Aryll
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 52
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 460
Откуда: Хмельницкая обл.г.Городок

Авто: Fiat Scudo 2.0jtd 2003г.в.

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 18, 2010 17:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Є ще один нюанс -нове покоління машин якби сказати більш інтелектуальні! А при даному розкладі з СТО тим більше треба самому орієнтуватися.Я наприклад на другий день після купівлі авто придбав книжку по ньому.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Andrew
Член клуба


Член клуба

Возраст: 39
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 14.06.2009
Сообщения: 994
Откуда: Хмельницкий

Авто: итальянское... было...

СообщениеДобавлено: Чт Дек 02, 2010 14:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aryll писал(а):
Мені пропонували в Хмельницькому на "Інтердизелі" (вул.Пілотська4/2) Ціна реставрації коло 1000.Не знаю чи це з пересилкою чи як.Вони відправляють турбіни в Київ там ремонтують і відправляють назад.


Так и есть, если нужно могу посодействовать, может даже со скидкой Cool
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
victor_bp0509
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 46
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 27.11.2012
Сообщения: 77
Откуда: Чечельник

Авто: Fiat Scudo 2009 2,0 JTD 120 MultiJet

СообщениеДобавлено: Ср Авг 28, 2013 17:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поміняв турбіну з капремонту (після того як двигун пішов в рознос), поміняли шатуни, гідрокомпенсатори, ТНВД, машина з першу подиміла (так як масло в вихлопній було), Зпочатку їхала-турбіна невлючалась (хоча обороти не набирала різко як раніше- грішив на те що масло не все вигоріло з каталізатора вихлопної) а потім загорівся чек, тяга пропала, диміти перестала. Я вже не знаю що робити 2 місяця по ремонтах. Підскажіть які варіанти,(Ще якісь стук при роботі чи з коробки говорять може демпфер стукати)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yaryk1980
Италофан


Италофан

Возраст: 44
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 14.07.2013
Сообщения: 374
Откуда: Київ

Авто: Фіат Скудо 120 Multijet (88kw) 2009 р.в., Був Фіат Скудо 1,9ТD 1998 р.в.

СообщениеДобавлено: Чт Авг 29, 2013 09:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як це поміняли ТНВД. В тебе ж його нема (насос-форсунки стоять). Заїдь на нормальне СТО та зроби комп.діагностику (може солярка погана).
_________________
drive2.ru
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Авг 29, 2013 10:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

yaryk1980
в нього все таки є ТНВД
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
celebra
Италофан


Италофан

Возраст: 44
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 15.12.2011
Сообщения: 384
Откуда: чернівці

Авто: fiat scudo 1.9D-був, став 2,0 турбо бензин

СообщениеДобавлено: Чт Авг 29, 2013 14:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

каталізатор теж міг забитися
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
victor_bp0509
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 46
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 27.11.2012
Сообщения: 77
Откуда: Чечельник

Авто: Fiat Scudo 2009 2,0 JTD 120 MultiJet

СообщениеДобавлено: Чт Авг 29, 2013 15:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А що якщо солярка погана то турбіна не буди включатися?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Страница 2 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу