Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Ксенон на Добло
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
krasavcheg
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 14.05.2013
Сообщения: 309
Откуда: Коростишев

Авто: Фиат добло

СообщениеДобавлено: Пн Янв 09, 2017 01:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ксенон линзованый 3.0 дюйма светит афигенно, а лед лично ставил фуфел полный что б мне не говорили!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Makey
Amico


Amico

Возраст: 41
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 08.06.2015
Сообщения: 5
Откуда: Кременчук

Авто: Fiat Doblo 1.4 2013р.

СообщениеДобавлено: Чт Июн 27, 2019 17:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дозвольте і мені свої 5 коп. вставити (хоть їх і вилучають з обігу) )))
От нєхер дєлать вирішив поморочить собі голову ЛЕДом. Заказав на Аліексперс відразу Н1 і Н7 5000к в районі 11-14 долларів за пару. Приходять, ставлю - хрень повно - на Н7 лупить пучком без світло-тіньової межі, а Н1 п"ятном а не пучком, що в далині не видно що включений дальній. Подав на діспут, гроші вернув, а лампи що в мене залишились продав на ОЛХ. Не заспокоївся, полазив по Алі, почитав відгуки, купив у другого продавця пару Н7, але з 4300к світлом. Прийшли, ставлю - та ж сама лажа - п"ятно беж межі.
Поки морочив собі голову з лампами виникла в мене ще одна проблема - замок запалення - то заїдав, а це взагалі не провертається ключ! Благо був запасний ключ, яким все ж таки вдалось провернути замок і поїхати до знакомого шо займається замками. Каже - не жди коли в тебе ляжуть ключі, копії яких зробить дуже і дуже дорого бо дорогі заготовки, а постав собі сігналку з центральним замком, і шо я і рішив зробить. Пішов на базар приціниться, коли баришня-продавець каже - приїзджай в мене чоловік ставить сігналки, він тобі і підскаже і поставить все як треба.
Поїхав я до цього хлопця. Обсудили, обговорили, давай ставить. Каже - давай тобі приміряєм поки ти чекаєш Ксенон, для порівняння. Поставили на Н7 - пучка немає. То все - каже - через те шо лампа у ксенона довша ніж у галогенки, і вона впирається в колпачок. Треба колпачок відкусити, лампа стане на місце і буде зашибісь. Чото мені стрьомно стало відкусювать колпачок... Нє - кажу - , колпачок трогати не будем. Тоді - каже він - давай поставим тобі ЛЕД - в тебе опітка класна, будуть работать зашибісь.
Поставили Н7 безрадіаторні ЛЕДи - ооо!!!! Світить сильно, світлотіньова межа є. Клас! Поставив і в Н1 ЛЕД такий же безрадіаторний. Пучок не гірший ніж в галогена, а навіть трохи сильніший, світить білим. Комплекти по 950 грн. Дороговато... Каже - спробуй, як не понравиться приїдеш я тобі верну гроші. Ну та ладно, фіг з ним, беру...
Через пару днів поїхав я в дальню дорогу вночі. Шо такоє - ближнє світло до середини дерев. Опускаю коректором на 3 - більш меньш, але дальній світить під носом.... Приїхав куди їхав, знайшов стіну - по проекції ЛЕД Н7 опущений на 3 чуть вище межі галогенки виставленої коректором на 0. Н1 лед і галогенка в принципі співпадає. Зняв Н7 лед (доречі вони таки гріються, якби той хлопак мені не брехав шо в цих ЛЕДах друга технологія і вони абсолютно не гріються) поставив назад підгулявші галогенки. Н ЛЕД залишив. Їду назад.
На наступний день їду на станцію ТО стати на стенд і відрегулювати фари шоб Н7 і Н1 ЛЕДів співпадали. І тут черговий облом - вони регулюються лише в парі, окремо на кожного немає регуліровки. Мужик майстер каже - якби тут стояв ящик для ЛЕДів, то вже був би з горою забитий цим говном. не видумуй - каже - купи нормальні галогенки з +60 чи +80% і будуть вони отлічно світити...
Вирішив тоді я вернути ці ЛЕДи. Може Н1 ЛЕД і краще, але свою ціну вони не оправдують. Приїзджаю, а він мені знов по вухам - давай - каже - я тобі поставлю ахєренний ксенон, і ти побачиш на скільки ксенон буде краще світити. Так, кажу, коплачки на Н7 треба буде зрізати, а я цього не хочу. А він - нє, там нада пару міліметрів, ми викруткою надавим і воно трохи піде вперед, і лампа стане. Вобщем крутив він мене крутив, ледь не по собівартості предлагав німецький ксенон. Але я подумав шо це прийдеться в кришці дірку робить, портить.... Короче ледь я його вговорив вернути мені гроші, іто сотню зажав, бо якоби хлопці мучались туди сюди бігали коли мені ЛЕД ставили..

Пішов на базар, купив Н7 + 80% за 160 грн (так було написано на коробці Laughing ), поставив, все норм. на на Н1 на Алі заказав 2 лампи на 1 доллар )). Поставив - по силі світла не гірше за заводські Філіпси

А ось тут читаю за копачок і за наші зеркала в фарі, і думаю шо хер з ним і його 100 грн шо він зажав, зато фару не спортив, і нікого не сліплю Very Happy

_________________
Слава Україні!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alex9123*
Италофан


Италофан

Возраст: 44
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 29.11.2010
Сообщения: 119
Откуда: Erhfbyf

Авто: Fiat Doblo10+12

СообщениеДобавлено: Чт Июл 18, 2019 23:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Еле дочитал эту историю)) поставил ксенон 10 лет назад отрегуировал фаоы, коректор в 2 и все получаю удовольствие
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Июл 19, 2019 06:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В оптику "Н" воткнуть ксенон и считать все окей! И омыватель есть или дворники?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Taras_Potatos
Рулевой филиала


Рулевой филиала

Возраст: 46
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 24.07.2006
Сообщения: 22643
Откуда: м. Львів

Авто: Fiat Punto HGT

СообщениеДобавлено: Пт Июл 19, 2019 10:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
В оптику "Н" воткнуть ксенон и считать все окей! И омыватель есть или дворники?

Нащо? Йому і так нормально видно.

_________________
This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.

/oo|_\__Ⓐ__/_|oo\
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
phosaly
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 27.05.2013
Сообщения: 1673
Откуда: Ровно

Авто: Fiat doblo 1.9Multijet 77kw 2007 Panaroma

СообщениеДобавлено: Сб Июл 20, 2019 21:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Taras_Potatos писал(а):
Александр Васильевич писал(а):
В оптику "Н" воткнуть ксенон и считать все окей! И омыватель есть или дворники?

Нащо? Йому і так нормально видно.

надо - ОЧЕНЬ харошо видно з линзованим Laughing

_________________
~Послуг дублікат чіп для фиат добло від 860грн
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 из 10

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу