Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Новий Qubo 1.4 з салону, мої враження для тих хто в пошуку.
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Чт Апр 04, 2019 10:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vaLerik писал(а):
Sasha1985 писал(а):
Вот тоже планирую покупку Кубо 2018, дизелей нет, толлько бензины остались. Какой у вас расход? Пробовал сесть в комплектацию без лифта - при моем росте 172 я упираюсь коленями в торпеду, как так?????


Щодо колін - ХЗ. Голінь іноді треться об накладку, але то не критично.
Шодо витрати пального - компутер пише по місту 11,5 л./100км. Реальний - не заміряв.


11.5 по городу.... ого.... после матиза с расходом 6л по городу это дохрена....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Апр 04, 2019 11:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таки да, Матиз в той же весовой и мощностной категории, что и Типо, сравнивать- самый раз. Вы и Жаботинский.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Чт Апр 04, 2019 22:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sasha1985 писал(а):
Вот тоже планирую покупку Кубо 2018, дизелей нет, толлько бензины остались. Какой у вас расход? Пробовал сесть в комплектацию без лифта - при моем росте 172 я упираюсь коленями в торпеду, как так?????


З початку покупки записую в програму на телефоні заправки і пробіг.
Мінімальна витрата 6,6л максимальна 10,5л/100км.
Через самий центр намагаюсь не їздити.

В мене сидіння піднімається, якщо підняти на всю то коліна впираються, треба відсуватись назад, отже це для вищих людей
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Вт Апр 09, 2019 09:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Таки да, Матиз в той же весовой и мощностной категории, что и Типо, сравнивать- самый раз. Вы и Жаботинский.


Ну сравниваю с тем что есть,и отталкиваясь от машин которые на фирме есть (например рено символ 1,4 бензин расход по городу 7л) а любой человек покупая новую машину, хочет лучше чем предыдущую, так что не монимаю вашего сарказма.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Ср Апр 10, 2019 19:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну що ж, вніс я перший платіж щоб офіціали привезли машину...
Так що скоро я стану учасником фіат клубу)))

Коротко про додаткове обладнання, офіціали ставлять захист мотора - кольчугу) З добрих новин те що є і можна поставити задній партронік
А також навіть радіатор можуть закрити сіткою

А мінус в тому що вони не мають бризговиків і не знають де їх брати
А універсальні треба кріпити на саморізи до кузова що не хочеться робити ((((

Може хтось в курсі якихось нормальних бризговиків на машину, бажано щоб кріпилися без саморізів, тикніть лінком?

Ще не знаю, офіціали пропонують страховку десь в районі 15 тис на рік але таку кажуть що від всього, що навіть дряпнеш скло то поміняють, от не знаю що з тою страховкою робити, треба воно чи ні, чи у випадку чого вони все виплачують так швидко і радісно як заявляють?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 10:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
Ну що ж, вніс я перший платіж щоб офіціали привезли машину...
Так що скоро я стану учасником фіат клубу)))

Коротко про додаткове обладнання, офіціали ставлять захист мотора - кольчугу) З добрих новин те що є і можна поставити задній партронік
А також навіть радіатор можуть закрити сіткою

А мінус в тому що вони не мають бризговиків і не знають де їх брати
А універсальні треба кріпити на саморізи до кузова що не хочеться робити ((((

Може хтось в курсі якихось нормальних бризговиків на машину, бажано щоб кріпилися без саморізів, тикніть лінком?

Ще не знаю, офіціали пропонують страховку десь в районі 15 тис на рік але таку кажуть що від всього, що навіть дряпнеш скло то поміняють, от не знаю що з тою страховкою робити, треба воно чи ні, чи у випадку чого вони все виплачують так швидко і радісно як заявляють?


Вам будут везти машину 2019го года?
Каско на новую машину стоит делать, может не у официалов, а в другом месте, но смысл есть. На рабочих машинах на всех каско, и даже при малейшей царапине - страховая делает ремонт.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 12:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так машина 2019 року
дякую за думку
Поки везуть, піду спитаю у інших страховиків по чому у них таке задоволення
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 12:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sasha1985 писал(а):
Александр Васильевич писал(а):
Таки да, Матиз в той же весовой и мощностной категории, что и Типо, сравнивать- самый раз. Вы и Жаботинский.


Ну сравниваю с тем что есть,и отталкиваясь от машин которые на фирме есть (например рено символ 1,4 бензин расход по городу 7л) а любой человек покупая новую машину, хочет лучше чем предыдущую, так что не монимаю вашего сарказма.


Да и я не понимаю вашего непонимания в плане сравнения разного, в т.ч. и расхода в автах.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vaLerik
Amico


Amico

Возраст: 42
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 29.03.2019
Сообщения: 15
Откуда: Житомир

Авто: Fiat QUBO

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 15:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Витрата пального поступово іде вниз. вже 11.0 на одометрі 800км. всі кілометри - по місту. Як правило, до 2000км. розхід має нормалізуватися.
Теж придивляюсь до бризковиків. Але універсальні, ті що на саморізах - то рагульно. Машинка нова, шкода її. Хоча задній бампер прикручено саморізами, то ж кріплення є. Щодо переднього - тут без варіантів, треба шукати якісь на прижимах(фіксаторах).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vaLerik
Amico


Amico

Возраст: 42
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 29.03.2019
Сообщения: 15
Откуда: Житомир

Авто: Fiat QUBO

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 15:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
Ну що ж, вніс я перший платіж ...


захист двигуна ставте обов’язково. Машинка обманює своєю висотою. Здається що ти на високому джипі, проте ...
Парктронік в колір бампера - витратно, встановлюйте звичайні чорні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 15:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це на кубо бампери у кольорі кузова
на Фіоріно бампери чорні
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 17:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
так машина 2019 року
дякую за думку
Поки везуть, піду спитаю у інших страховиків по чому у них таке задоволення


И какая стоимость 2019го? в наличии у их остались только 2018...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 17:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Sasha1985 писал(а):
Александр Васильевич писал(а):
Таки да, Матиз в той же весовой и мощностной категории, что и Типо, сравнивать- самый раз. Вы и Жаботинский.


Ну сравниваю с тем что есть,и отталкиваясь от машин которые на фирме есть (например рено символ 1,4 бензин расход по городу 7л) а любой человек покупая новую машину, хочет лучше чем предыдущую, так что не монимаю вашего сарказма.


Да и я не понимаю вашего непонимания в плане сравнения разного, в т.ч. и расхода в автах.


Ну машину то хочется лучше чем есть, логично? а расход в 2 раза это никак не лучше, логично?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Апр 11, 2019 21:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та чого нема, все є у них на сайті
https://www.fiatprofessional.ua/model/fiorino-combi/

Машини 2019 року появилися у прайсі з 6-го березня
Поки ми "чухалися" наші франківські дилери продали вже 2 нові машини
Ми з дружиною хотіли червону машину (а особисто я за любий колір крім сірого, білого і чорного)
Так от червоних машин в Україні вже нема, залишилася одна на складі в Іллічівську але з двома розсувними дверями, шкода бо спочатку хотіли лише одні двері, ну але вже що є то є.
Дивно те що не везуть до нас кольорові машини, наші дилери подивилися ще те що на підході в Україну там там все біле-сіре-чорне(((
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sasha1985
Amico


Amico

Возраст: 38
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 10.01.2019
Сообщения: 8
Откуда: Киев

Авто: Матиз

СообщениеДобавлено: Пт Апр 12, 2019 11:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
та чого нема, все є у них на сайті
https://www.fiatprofessional.ua/model/fiorino-combi/

Машини 2019 року появилися у прайсі з 6-го березня
Поки ми "чухалися" наші франківські дилери продали вже 2 нові машини
Ми з дружиною хотіли червону машину (а особисто я за любий колір крім сірого, білого і чорного)
Так от червоних машин в Україні вже нема, залишилася одна на складі в Іллічівську але з двома розсувними дверями, шкода бо спочатку хотіли лише одні двері, ну але вже що є то є.
Дивно те що не везуть до нас кольорові машини, наші дилери подивилися ще те що на підході в Україну там там все біле-сіре-чорне(((


А, вы взяли Фиорино, я на Кубо целюсь. Спрашивал у официалов, сказали что Кубо 2019 на дизеле не известно когда будет ((( их на бензине около 50шт в Украине..
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 4 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу