Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

хто купував корпус ключа на chipkey.com.ua
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Сергій1975
Италофан


Италофан

Возраст: 48
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 09.01.2012
Сообщения: 135
Откуда: Україна

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Чт Сен 27, 2012 22:00    Заголовок сообщения: хто купував корпус ключа на chipkey.com.ua Ответить с цитатой

Хто купував корпус ключа сітроен такий як на Фіат,на цьому сайті обіцяв поділитись досвідом і пропав.відгукнись.
_________________
dinamo
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SabitofF
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 36
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 27.06.2012
Сообщения: 545
Откуда: Винница

Авто: Citroen Jumpy 2005 г.в., 1.9TD, Bosch

СообщениеДобавлено: Чт Сен 27, 2012 22:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я покупал для ситроена
_________________
Коняга Виталик
+38 (066) 161-10-91
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Чт Сен 27, 2012 22:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Досвід ще повністю не набувся Fool

А конкретно наразі маємо таке:

Корпус прийшов, лезо на ньому нарізане, плата ДУ переставлена - замки відчиняються, але машина не заводиться. Майстер спочатку думав, що чіп стоїть на платі, але так виглядає, що він залитий в пластмасовому корпусі і як його там знайти та викулупати не знає. Є варіант для перевірки взяти новий чіп, запрограмувати його і запхати в середину ключа, але тоді невідомо чи побачить його іммобілайзер на замку, тому що він буде не біля самого леза, а в середині корпусу біля плати.

Це наразі не робили бо пробуємо інше - в мене було зломане лезо на старому ключі, але зняти його майстер не міг, бо в нього не було відповідного свердла, щоб висвердлити стальну вісь на якій обертається лезо (там якась спеціальна сталюка). Зараз він замовив якесь супер-пупер свердло і спробує витягнути старе зломане лезо і переставити на його місце нове нарізане лезо з нового ключа. Корпус старий, старий чіп в ньому в ньому працює (перевіряли на приладі) так що з новим лезом повинен заводити машину.

Електронщик перевіряв плату ДУ - сигнал після встановлення нової батарейки є. Я пробував "прописати" новий ключ до машини, але це не вдалося - може й через те, що він без активного чіпу.

При купівлі машини картки з кодом не було. Звернувся до офіціалів у Львові з "Пластику" і після кількаденних консультацій з Одесою та Києвом мені сказали, що на мою машину (Скудо 2006 року) картки з кодом не існує в природі. І щоб прописати ключ з ДУ до машини потрібно їхати до Києва і на "Італ-авто" "юні техніки" за 200 у.о. пропишуть. При цьому вартість замовлення нового складного ключа з платою ДУ в комплекті десь 1500 гривень і місяць чекання. Але вони самі не знають чи є там чіп, і як його прописати до машини - а до Києва я найближчим часом не планую їхати.

Як казав легендарний Дід Панас: "Отака х... вігня малята, любі хлопчики й дівчатка". Oops!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Чт Сен 27, 2012 22:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

SabitofF писал(а):
Я покупал для ситроена

Переклад з Unicode (UTF-8 ): "Я покупал для ситроена"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Чт Сен 27, 2012 23:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І до речі є на сайті хтось з київського "Італ авто"?
Може нам би щось пояснили чи порадили про "прив'язку" ключа...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irina2390
Италофан


Италофан

Возраст: 57
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 161
Откуда: Бела Церковь

Авто: ФиатСкудо 2.0 2007г.

СообщениеДобавлено: Пт Сен 28, 2012 23:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну я покупал сдесь 150 гр.Перекинул плату в новый корпус.жало старое тоже в новый корпус.Проблем никаких,я аш читаю посты и удивляюсь,и такое может быть?
http://www.ria.ua/korpus_sklad_klyucha_peugeot_citroen_pezho_sytroen-3498909.html

_________________
ФИАТ СКУДО 2007г. 2.0 88кв. 120л.с. 0677372662 СЕРГЕЙ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Пт Сен 28, 2012 23:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

irina2390 писал(а):
Ну я покупал сдесь 150 гр.Перекинул плату в новый корпус.жало старое тоже в новый корпус.Проблем никаких,я аш читаю посты и удивляюсь,и такое может быть?
http://www.ria.ua/korpus_sklad_klyucha_peugeot_citroen_pezho_sytroen-3498909.html

Таке може бути, бо ключ зовсім інший
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?p=585008&highlight=#585008
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Пт Сен 28, 2012 23:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отже процес набування досвіду закінчився

1. Майстер так і не зміг висвердлити вісь - нема можливості її зафіксувати і вона починає прокручуватися, нагріватися і плавити пластмасу.
2. Запрограмували новий чіп, запхали в середину корпусу біля плати ДУ - не заводиться бо чіп задалеко від леза.
3. Пробував прикладати старий ключ з активним чіпом до замка і заводити новим - не заводиться бо задалеко від замка - хіба розбирати замок і причіпляти до нього, але тоді пропадає ефект захисту машини іммобілайзером (машина заведеться відмичкою).
4. Старий корпус в наукових цілях не роздовбував, щоб знайти де в ньому чіп і зрозуміти як його можна переставити чи запхати в новий корпус. Якщо хтось має старий ключ і молоток та пилку під руками і, головне, натхнення то прошу поділитися результатами "розтину" Butcher

В результаті зробив простий ключ з чіпом за 350 гривень (італійська заготовка - не китайська, працює нормально), а складаний (обійшовся мені в 150 гривень) хіба буде для бензобаку. Ну а то що машина без дистанційного відкривання-закривання центрального замка то вже звик - бо замовляти в офіціалів новий складаний ключ з ДУ за 1500 гривень нема бажання - і головне нема можливості і бажання їхати спеціально до Києва його прописувати за 1600 гривень. Крім того "офіціали" так і не пояснили як в ньому з чіпом, бо лезо буде без нарізки. Pardon
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Сергій1975
Италофан


Италофан

Возраст: 48
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 09.01.2012
Сообщения: 135
Откуда: Україна

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Сб Сен 29, 2012 08:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я теж хотів купить цю заготовку,але тепер передумав.Де купляв італійську заготовку з чіпом.Дякую за інфу.
_________________
dinamo
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Сб Сен 29, 2012 13:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сергій1975 писал(а):
Я теж хотів купить цю заготовку,але тепер передумав.Де купляв італійську заготовку з чіпом.Дякую за інфу.

Заготовки майстер сам привозить з Польщі. Ну а стандартний чіп там вставляється окремо. Думаю, якщо нормально поспілкуєшся з майстрами в свому місті то китайську не підсунуть.
Майстерня у Львові біля самого Стрийського ринку - 067-722-02-96, Анатолій. Ключ зробив за 5 хвилин + 5 хвилин перевірка по замках машини і підгонка. Він і виїжджає по викликах при необхідності. Йому самому було цікаво бо раніше такий дебільний ключ не попадався.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Вс Сен 30, 2012 14:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сергій1975 писал(а):
Я теж хотів купить цю заготовку,але тепер передумав.Де купляв італійську заготовку з чіпом.Дякую за інфу.

На ключі написано "Silca SX9T5" - це ключ для CITROEN LANCIA FIAT PEUGEOT. Чіп вставляється в середину і фіксується двома круглими заглушками - їх видно на фото ключа.
Google видає в Україні каталог луганського сайту http://www.eeprom.lg.ua/download/transponder.pdf
+ на російському сайті в продажу за 648 рублів http://peterkey.ru/shop/search.php?sid=1&pid=0&nnm=%C7%C0%C3%CE%D2%CE%C2%CA%C8&proizvoditel=SILCA&page=170
Я впевнений, що кожний нормальний майстер має нормальні, не китайські, заготовки за "нормальну" ціну.

Ebay теж його знає по 18-20 євро http://www.ebay.it/sch/i.html?_nkw=sx9t5&_sacat=11700&_odkw=t+sx&_osacat=11700&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
http://www.ebay.it/itm/CHIAVE-CON-TRASPONDER-SILCA-SX9T5-AZIMUTHSHOP-IT-/370659252752?pt=Altro_per_la_Sicurezza&hash=item564d035a10
але я би вже сам не купляв - нехай заплачу більше майстрові, але не буду мати дурних менінгітів.



Silca SX9T5.jpg
 Описание:
 Размер:  20.63 KB
 Просмотрено:  320 раз(а)

Silca SX9T5.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Сергій1975
Италофан


Италофан

Возраст: 48
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 09.01.2012
Сообщения: 135
Откуда: Україна

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Вс Сен 30, 2012 15:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дякую tеоfil
_________________
dinamo
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
anatolii
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 16.02.2011
Сообщения: 575
Откуда: Тернопіль

Авто: FIAT Grande Punto 1.4

СообщениеДобавлено: Вс Сен 30, 2012 20:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тернопіль навпроти вулиці Лесі Українки. 5хв.- 400грн., і ключ з чіпом готовий, без чіпа - 100грн.


Foto0793.jpg
 Описание:
 Размер:  176.9 KB
 Просмотрено:  263 раз(а)

Foto0793.jpg



Foto0790.jpg
 Описание:
 Размер:  225.42 KB
 Просмотрено:  342 раз(а)

Foto0790.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Сергій1975
Италофан


Италофан

Возраст: 48
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 09.01.2012
Сообщения: 135
Откуда: Україна

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Вс Сен 30, 2012 21:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А в Рівному де можна зробить ключ з чіпом.Може хто з Рівного.
_________________
dinamo
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Snayps
Amico


Amico

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 01.10.2012
Сообщения: 35
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert Long 2.0 HDi 2006

СообщениеДобавлено: Сб Окт 06, 2012 23:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

anatolii писал(а):
Тернопіль навпроти вулиці Лесі Українки. 5хв.- 400грн., і ключ з чіпом готовий, без чіпа - 100грн.

може хтось підкаже як розібрати такий ключ як на фото
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Страница 1 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу