Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Страшна історія про розвал-сходженя
На страницу 1, 2, 3  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 11:45    Заголовок сообщения: Страшна історія про розвал-сходженя Ответить с цитатой

Вирішив створити таку тему для роздумів і консультацій
як ясно з назви тема в основному піде про розвал-сходження

Купив я минулого (2019) року нову машину фіат фіоріно 1,3 дизель
Поїздив на ній до листопада місяця, потім купив нові зимові шини, поставив їх, поїздив зиму і от на початку квітня поки був карантин, вирішив що треба їхати на перше ТО в офіційний сервіс.
Так воно дороге, але що робити, думаю хоч перший раз точно пройду його.
Ну ніби пройшов, сказали що з машиною все ок все добре. При цьому ТО офіціали роблять розвал сходження, але сказали що все ок

Потім через тиждень був Великдень, а ще десь через тиждень я думаю, поїду на шиномонтаж бо треба вже резину літню ставити. Відповідно та яка була з машиною, ті колеса також нові, 2019 рік

Ставлю я літню резину, а хлопці на шиномонтажі кажуть - оо, та у вас вже тут дві шини підтерті трохи, ми їх вам на зад кинемо.
Я кажу та добре, але цікаво чого підтерті? машина нова, колеса нові, за літо пройшли біля 10 тис км.
Вони кажуть - ну ми не знаєм, треба розвал-сходженя робити, там покаже. Я собі думаю, ну буквально 2 тижні назад був на першому ТО і казали що все добре, а тут вже шини підтерті.
Ну таке, коротше поставив літню резину

Але знову їхати до офіціалів не хочу, в нас в місті вони розташовані в дуже не зручному місці, далеко, і там у той район йде тільки 1 дорога і там постійно затори, аварії і пробки, ну і загалом в той район не "по дорозі"
Але біля моїє роботи є також розвал-сходження, я туди їздив зі старою машиною, мужик там вроді толковий, все розказує і пояснює, а не тільки бере гроші і нічого не каже. Все міряється лазером звичайно

Поїхав я до нього, він заміряв машину і каже так, тут з трьома колесами капець короче. Переднє погано і два задні
Ось його листок з інформацією:



Каже що тут на фіаті майже нічого не регулюється, лише щось одне на передніх колесах
Щоб поправити все інше, треба до кріплення задніх коліс там підставити шайби, з одного боку на 0,5 мм, з іншого 0,1 мм
На 0,5 мм продаються, я вже купив) а на 0,1 треба самому вирізати з металевої пляшки від пива

Зробити треба загалом таке:


шайба:


Це для задніх коліс, а для переднього колеса, там у мене типу зігнута стойка (((( Якщо робити по нормальному то треба міняти стойку, а ще краще дві стойки
Але каже можна також захімічити колгоспний тюнінг) і можна у стойці там є два болти збоку. Я не знаю як то все правильно називається. Можна відкрутити болт, пропиляти його дірку в сторону на 2 мм і тоді наново закрутити і зверху там забити клин з іншого болта. Таким чином ми відрегулюємо розвал переднього колеса. Якось так

Ну це все "добре" думаю я, але їду до офіціалів що вони скажуть.

Приїжаю я до них, обясняю їм все, вони кажуть нууу не знаєм, треба було на літній резині вже до нас їхати на те перше ТО, але добре ми вам ще раз зробимо розвал-сходження
Я вже при цьому був присутній, вони також роблять лазером все там міряють
Поміряли і кажуть ну є проблеми але все ще в межах норми, трохи там одне колесо переднє підкрутили те що можна відрегулювати
Далі кажуть треба спостерігати, ще через якийсь час до нас приїдете(((
Ось результат їх експертизи


Звичайно що на обох ТО програми інші і у списку машин вони вибирали різні машини, в обох документах пише які.
Що ще цікаво що офіціали перший раз ніби робили розвал-сходження то у мене на колесах були пластикові ковпаки!
Мужик не у офіціалів на розвалі, мені зразу сказав що ковпаки треба зняти бо він датчики правильно не закріпить і я їх зняв перед тим як зробив у нього розвал-сходження.

Відповідно уже і без ковпаків другий раз і був у офіціалів, і я їх питаю, а як ви мені перший раз це робили з ковпаками? а вони кажуть що ми їх резинками закріплюємо за колесо ))))) Як це так? хіба воно буде точно? Офіціали до речі ще сказали що бачать що 1 колесо підтерто а не 2)

Отака от ситуація((( Що порадите робити? що можете сказати по результатах розвалів-сходження? Може я б і не переживав, але чомусь одне колесо все ж підтерло? може це вирішиться тим що уже підрегулювали в машині. Я ж не знаю де ті колеса були рік назад, я не підписав які були спереду а які ззаду, так що я ще не знаю де воно терло.

Задні колеса я можу попробувати сам поправити, мужик на першому розвалі показав мені куди ті шайби поставити, там задні колеса на балці тримаються типу на 4 болтах, треба їх попустити і підкласти шайби і затягнути все назад
А от переднє колесо, стойку я сам не зремонтую Sad Хоча він порадив мені майстрів де це можна зробити
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 13:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шось тут не так.
Всі ті танці з "підкладками та про-пилами" більше підходять для "битих" авто.
На мою думку варто досконало перевірити все авто.
В інеті е чимало інф.
Цитата:
У деяких салонах часто під виглядом нових авто продають биті.

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 17:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Почему отличаются исходные углы развала?
Это как надо долбануть автой, что погнуть стойку???

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
oosimvol
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 04.02.2008
Сообщения: 934
Откуда: Одесса

Авто: Fiat Tipo 1.4 Solex

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 20:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Почему отличаются исходные углы развала?
Это как надо долбануть автой, что погнуть стойку???

В мене машина приплила, думаю ковбой на бордюр залетів з вивернутими колесами: погнуло важіль, рульову тягу, шток рейки, вибило шарову, підшипник, колісний диск в хлам, загнуло поворотний кулак. Стойка вижила.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 21:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ви про що? нічого не розумію, де відрізняються? на першому документі чи на другому?

та машину ніде особливо не бив, вважаю що їду ще порівняно акуратно як це можливо у нас в Україні
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 21:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom, наче ліпший друг прокатався
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Чт Май 07, 2020 22:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Каже що тут на фіаті майже нічого не регулюється, лише щось одне на передніх колесах

Дісно так.
Питання що трапилось з авто?
Як що почало жерти гуму і потребує "підгонки" параметрів.
Напрошується висновок.
Авто десь було .....з Вами чи без Вас.
А бо таке купили.....

Для повноти розуміння.
(не реклама.перше шо попалось.)
http://cargeometry.com/body-dimensions/1276-kontrolnye-razmery-kuzova-fiat-fiorino-225-20082016.html

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 08:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так ніхто ще небачив отого зносу на колесах! ДЕ ВІН, В ЯКИХ ЧАСТИНАХ ПРОТЕКТОРА???
oosimvol- у вас приплила, а тут шо було? Оце було-... При цьому ТО офіціали роблять розвал сходження, але сказали що все ок ...(с) Тоді про яких ковбоїв мова?
monoxrom- ясно діло- коли є один лист, то і зрівнювати нема з чим. А от коли їх два, то трохи простіше.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 11:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та машину купував нову, по одометрі було кілька кілометрів
всередині все було нове чисте що в салоні що в моторному відсіку, ніде ні пилинки ні підтьоку, всі шланги чисті
Це вже от я рік поїздив і бачу як воно все порохами припало і жирком покрився наприклад бачок гідропідсилювача. Ну і по документах машина виробництва 02,2019 а я її купив 04,2019
Так що не думаю що вона десь їздила

Щодо мого керування то звичайно в Україні дороги не ідеальні, один раз пригадую було таке що десь так на швидкості 30 км може 40, заїхав в лівий поворот і там був не простий бардюр а такий скошений, під кутом
Не знаю чи могло це так дати по ходовій

Ну от вище 2 документи, в офіціалів параметри ніби не такі страшні?
Чи то ще на третій розвал-сходження поїхати...

Колесо підтерто не багато, так що на машині і не видно, треба або знімати колеса або на підйомнику знизу дивитися
Бо так просто то не помітно
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 12:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як суслик? А фото важко викласти?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 12:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вибачаюсь, це точно бамажка характеристик Вашого авто?


09к.JPG
 Описание:
 Размер:  135.33 KB
 Просмотрено:  208 раз(а)

09к.JPG



_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 17:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич
я вище виклав фото двох документів розвалів-сходження, можливо у вас не відкрилося щось? але дивно вони на одному фотохостінгу



Qstas
Так це моя бамажка! Але прикол в тому що у них в базі не було більше підходящої машини(((( Я сам дивився як він вибирав і шукав авто, вибирав довго, я ще так от подумав, якщо майстер при мені так це робить, то як він це робив на моєму першому ТО? ну трохи довго шукав одним словом і це що пише це найбільш подібне до мого авто Sad
Отакий у нас офіційний сервіс Sad

Я ще поїду в одну майстерню пораджуся, а тоді мабуть буду ставити шайби щоб вирівняти колеса, а спереду мабуть доведеться підпиляти стойку щоб вирівняти колесо.
Шкода що я не зробив розвал-сходження зразу коли купив машину, це варто робити щоб потім мати з чим порівняти
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 20:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Я ще поїду в одну майстерню пораджуся

Просто запитайте про причину.
На їхню думку як спеціалістів.

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alex 5959
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 37
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 15.11.2016
Сообщения: 79
Откуда: Харьков

Авто: Пежо Биппер 1.3 2013

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 20:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зачем заниматься непонятно чем? Автор, машина едет ровно? Никуда не тянет? Если за 10 тысяч чутка поело резину - значит острого криминала нет. Для начала просто понаблюдай где что кушает, померяй глубину протектора по краям, пофоткай для памяти. И поезди несколько тысчёнок. И дальше принимать решение. Задние колеса на балке конечно расползаются, но не на новой машине с рождения. А вот сбитое с рождения схождение на передке может быть.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Май 08, 2020 20:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так там о развале, а не сходе вроде было. Или это одно и то же? Если сход еще регулируется, то с развалом что-то не клеится- 190 т.к. по разным дорогам и колдобобинам и ни разу не возникло проблем с ним. Еще раз, как надо ударить стойкой об дорогу, чтобы она согнулась?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3  След.
Страница 1 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу