Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Scudo I кто переделывал в пассжира?

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Massimo.
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 10.02.2006
Сообщения: 3054
Откуда: Дніпро

Авто: Alfa Romeo 156 Crosswagon; Volvo 740 Turbo & 760 Turbo, Chrysler Sebring Convertible 2.7

СообщениеДобавлено: Вс Мар 17, 2013 16:38    Заголовок сообщения: Scudo I кто переделывал в пассжира? Ответить с цитатой

Вопрос в владельцам, кто то пробовал в грузовик перекинуть салон от улиса или зеты? насколько там похожие кузова (пол, отверстия под ремни, места для крепежа заводских сидений)?
_________________
050 361 65 10
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вс Мар 17, 2013 16:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Massimo.
подивись на мій апарат http://auto.ria.ua/auto_fiat_scudo_pass_10264708.html в мене салон від уліси і підлога з кріпленням.... а все решта так і було .... ремня, карти, обшивка, верх,... вікна були так як це заводський пас., тільки мене не влаштовували сідушки стандартні, от і прийшлось перекинути,.... і вийшло дуже добре....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Вс Мар 17, 2013 17:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Про салон дивись http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=42729&start=0
+ ремені безпеки http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=44077
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tempo
Италофан


Италофан

Возраст: 63
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 09.05.2009
Сообщения: 362
Откуда: Тернопольская обл.

Авто: Fiat Scudo 1,9D

СообщениеДобавлено: Вс Мар 17, 2013 23:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

робимо. переробляємо .стягуємо кавалки хімічимо .фантазуємо. страдаємо. бідуємо..принижуємось.б-дь \по їхньому.не в образу \ задовбало .поїдьте в європу .подивіться .як живе кризова система 2-3 авто на подвірї .хто хоче той знайде роботу .соромно за державу .буття визначає свідомість.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 00:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tempo
Console
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tempo
Италофан


Италофан

Возраст: 63
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 09.05.2009
Сообщения: 362
Откуда: Тернопольская обл.

Авто: Fiat Scudo 1,9D

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 00:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ти часом не з копенгагена? свобода?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 10:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tempo
можливо Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 10:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tempo
а ти що земляк? Question
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vaxa28
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 39
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 08.02.2013
Сообщения: 72
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: jumpy 2.0 69/95

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 18:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

тут у всіх настрій "займи але випий" Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 18:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

щось нас далеко від теми заносить Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Massimo.
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 10.02.2006
Сообщения: 3054
Откуда: Дніпро

Авто: Alfa Romeo 156 Crosswagon; Volvo 740 Turbo & 760 Turbo, Chrysler Sebring Convertible 2.7

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 22:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

є трохи Smile)
А хтось реально переставляв салон з улиса в скудо? Як стає стеля, скло, пластмасски та інше? Бо дивлюсь на переробленій вікна не такі як в пасажира.
Тобто можно 100 відсотків салону уліса перекинути в скудо? чи тільки сидіння?

_________________
050 361 65 10
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Пн Мар 18, 2013 22:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Massimo. писал(а):
А хтось реально переставляв салон з улиса в скудо? Як стає стеля, скло, пластмасски та інше? Бо дивлюсь на переробленій вікна не такі як в пасажира.
Тобто можно 100 відсотків салону уліса перекинути в скудо? чи тільки сидіння?

100% ні - десь 60 максимум.
На вантажний Скудо не підходить скло на 2 і 3 ряд навіть з оригінального пасажира Скудо, тому що воно ставиться на гумовий фіксатор. У вантажному тільки тонка бляха, а під гуму потрібно додатковий профіль для фіксації. Дехто ставив, але то дуже багато мороки. Тим більше скло не підійде з Уліси - зовсім інший кузов та розміри (на 2-х дверях висувні, а 3-й ряд має "зябра" для вентиляції). Тому і ставлять на перероблені з вантажних бусів скло на клей.
На задні двері бачив, що переставляли з пасажира на гумі.

З салону підходить панель (торпедо), підлога з кріпленнями під крісла (тільки подекуди зайві дірки, наприклад у мене під водійським сидінням), карти передніх дверей, але на них, як правило стоять кнопки електросклопідіймачів та електродзеркал (тому я в себе не міняв, бо не хотів мудохатись з перепідключенням того всього).
На бокові двері обшивка з Уліси мені так і не стала - залишив стару. Пічка ніби одинакова, тому міняти немає сенсу, хіба якщо подібний двигун то можна переставити кондиціонер та вебасто. Можна переставити круїз-контроль, але з тим мороки бо напевно прийдеться перепрошивати "мізки" ЕБУ.
Чи хтось переставляв клімат-контроль не знаю - потрібно доставляти багато повітропроводів для пасажирів.
На підлогу стають пластикові пороги, що на перші, так і на другі двері + нижній пластик на стійки між дверима.
Стеля не підходить. Задні арки та накладки над ними з лючками та сіточками ніби підходять, але їх немає до чого нормально зафіксувати - в результаті я з них використав тільки лючки - зробив бардачки в обшивці перед задніми дверима.
Я поставив на 2 і 3 ряд сидінь ремені безпеки з Уліси. На задніх стійках є готові гайки, а на середніх тільки отвори під них. Я використав клепальні гайки (їх ще називають заклепки з різьбою) - вони ставляться спеціальним ключем-пістолетом.
Обшивав кузов всередині в буді повністю, крім підлоги, використовуючи шумо- та теплоізоляцію, бокові двері, задні арки, стійки, задні двері та стелю.
М'яка панель з Уліси краща, ніж тверда пластикова у вантажного Скудо, але чи варто бавитись з її заміною?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вт Мар 19, 2013 12:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я поміняв всі сідушки так як на улісі вони зручніші, трансформуються, повиртаються знімаються,... а оригінальні сідушки дубові та щей з тканини.... їх успішно продав...
купив ще підлогу від уліси яка підходить і кріплення сідух, для яких прийшлось висверлювати пару дир...
і якщо хочиш зробити більш менш культурно то:
- сміло купляй підлогу, кріпленя-рейси, сидіння (варіанти різні від 5 до 8 місного з диваном но рідкість, можуть бути тканині, велюр, кожа, в мен велюр класно дивляться і чистяться) від уліси, пежо 806, сітрон евасіон, і лянча зета
- обшивку бери від заводського скудо: задні бокові пластикові обшивки, і потолок, ну і бажано ще взяти трохи нижнього пластику порогів від уліси і скудо. обшивка пластікова і потолок на мою думку кращі ніж кустарщина
- все інше тобі обшиють спеціалісти по переробці грузовичків. ну і стьокла прийдеться клеїти панорамні.
чому так раджу бо сам так спочатку робив на грузовому пежо і досить гарно дивиться, тільки салон в мене був повністю з оригінального скудо пасажира....
думаю це оптимальний варіант
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу