Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Покупка DOBLO
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
=Avtorarytet=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 13.05.2008
Сообщения: 1876
Откуда: Україна

Авто: Alfa Romeo 155 1.7TS 93' + Fiat Doblo 1.9Mjet 06'

СообщениеДобавлено: Вт Июн 21, 2011 12:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да подивіться різницю в ціні на mobile.de чи autoscout24 на нормальні і виїжджені машини! Ніхто не буде гнати нормальну - не продасть. Пробіг змотаний завжди! Бувають легко биті стоять від страхових, буває якийсь глюк з машиною, но це рідкість. На базарі всі блистять, але чому вони тут?
Хто ближче до гонщиків - той може вибрати щось краще...
За 11000$ 2006року 1.9Mjet не буде нормальна, але може вона буде їздити дуууже довго. А 2008-09 року задовбе мозг так, що не радий будеш.
А про двигуни скажу наступне: Мені жтд більш подобався, він до 3000 тягнув добре, Mjet так тяне до 4000 обертів. На жтд більше відчувався ривок турбіни, на мджеті плавніше. По обслуговуванню різниця мінімальна. Mjet набагато простіший HDI, SDI, CDI і решти турбіків. ЖТД це той самий простий TDI.
У нас вже четвертий мультіджет і до мотора ще ніхто не ліз, хоча їх реальний пробіг ніхто не знає.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
platur
Amico


Amico

Возраст: 54
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 29.04.2011
Сообщения: 12
Откуда: Киев

Авто: Doblo 1.9 JTD

СообщениеДобавлено: Пн Июн 27, 2011 18:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вам пощастило, раз у вас
"...вже четвертий мультіджет і до мотора ще ніхто не ліз..." У мене знайома так морочиться з 1,3мультіком з пробігом під 300тис, що нікому не пораджу, машина з сервісу ненадовго виїжджає. Все таки пробіг багато значить, недаремно за кордоном на вартість авто найбільше пробіг впливає, а не рік випуску, як у нас.
Мені знайомий пригнав з голандії 1,9JTD 2004 року з пробігом 140тис (машина не в комерції була) - просто ласточка, літає Wink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Letun
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 16.11.2005
Сообщения: 2643
Откуда: Киев

Авто: Maserati GranSport

СообщениеДобавлено: Вт Июн 28, 2011 02:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

platur писал(а):
Вам пощастило, раз у вас
"...вже четвертий мультіджет і до мотора ще ніхто не ліз..." У мене знайома так морочиться з 1,3мультіком з пробігом під 300тис, що нікому не пораджу, машина з сервісу ненадовго виїжджає.

дай телефон, помогу. там движок абсолютно не сложный, просто есть пара нюансов.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
=Avtorarytet=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 13.05.2008
Сообщения: 1876
Откуда: Україна

Авто: Alfa Romeo 155 1.7TS 93' + Fiat Doblo 1.9Mjet 06'

СообщениеДобавлено: Вт Июн 28, 2011 22:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

platur? наголошую, що у нас виключно 1,9 мультіджет - 1,3 не беремо, бо гонщикам аби швидше впарити, а мені кажуть: !Ром, ну його нах..й! Візьми 1,9!"
+100500 до 1,9ЖТД, порівняно з новим - просто казка, яку добити не можна, а він всьо їде і пох. Мали більше п’яти штук, знаємо!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
mishanja_86
Италофан


Италофан

Возраст: 38
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 12.04.2012
Сообщения: 121
Откуда: Львов

Авто: Жовтий дублон. 1.9 jtd

СообщениеДобавлено: Пт Апр 13, 2012 00:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
наголошую, що у нас виключно 1,9 мультіджет - 1,3 не беремо, бо гонщикам аби швидше впарити, а мені кажуть: !Ром, ну його нах..й! Візьми 1,9!"
+100500 до 1,9ЖТД, порівняно з новим - просто казка, яку добити не можна, а він всьо їде і пох. Мали більше п’яти штук, знаємо!


та ну його нафіг. шоб вибрати машину на свої важко зароблені кровні треба не один форум перелистати і не одного власника послухати. вже й ніби визначився з 1.3, а тут заліз на форум і всьо по новому...
є у мене сусід, толковий мужик, майстер хороший, але дуже вже колоритний дядько. так він казав про всі іномарки: я є?ав працювати на капіталістів і дорогі запчастини. вже років з 10 їздить на запорі.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
игорь410
Amico


Amico

Возраст: 56
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 28
Откуда: донбасс

Авто: добло 2001г. 1,9д.

СообщениеДобавлено: Вс Апр 22, 2012 15:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

mishanja_86 писал(а):
Цитата:
наголошую, що у нас виключно 1,9 мультіджет - 1,3 не беремо, бо гонщикам аби швидше впарити, а мені кажуть: !Ром, ну його нах..й! Візьми 1,9!"
+100500 до 1,9ЖТД, порівняно з новим - просто казка, яку добити не можна, а він всьо їде і пох. Мали більше п’яти штук, знаємо!


та ну його нафіг. шоб вибрати машину на свої важко зароблені кровні треба не один форум перелистати і не одного власника послухати. вже й ніби визначився з 1.3, а тут заліз на форум і всьо по новому...
є у мене сусід, толковий мужик, майстер хороший, але дуже вже колоритний дядько. так він казав про всі іномарки: я є?ав працювати на капіталістів і дорогі запчастини. вже років з 10 їздить на запорі.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
игорь410
Amico


Amico

Возраст: 56
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 28
Откуда: донбасс

Авто: добло 2001г. 1,9д.

СообщениеДобавлено: Вс Апр 22, 2012 16:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А у меня доло1.9 простой дизель, и мне другой машинки не надо. Просто и надёжно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
=Avtorarytet=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 13.05.2008
Сообщения: 1876
Откуда: Україна

Авто: Alfa Romeo 155 1.7TS 93' + Fiat Doblo 1.9Mjet 06'

СообщениеДобавлено: Вс Апр 22, 2012 18:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну не рівняйте запор та іномарку, якось недоречно.
Давайте на тазіки пересядемо...
Я їздив на різних машинах і я готовий і хочу платити за якість і за те, щоб їхати з комфортом, безпечно а не проводити вихідні під машиною.
На кожен товар свій покупець...
Розкажіть мені, чому, як правило, тазіки розцяцьковані з наклейками, тюнігом і гучною музикою і всі я один кричить, що його тазік це всьо, решта машин просто гуано. Через кілька років людей не впізнати, розказують - не бери таз!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
mihas
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 38
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 05.08.2011
Сообщения: 441
Откуда: Бровары

Авто: FIAT doblo 1.9 SX JTD

СообщениеДобавлено: Вс Апр 22, 2012 18:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да Diablo 1.9жтд или мультик РУЛИТ Cool
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4
Страница 4 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу