Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Ремонт Fiat 131 Львів

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT-клуб Львів
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
anderhil
Amico


Amico

Возраст: 36
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.06.2010
Сообщения: 5
Откуда: Львов

Авто: Fiat 131

СообщениеДобавлено: Пн Апр 21, 2014 14:35    Заголовок сообщения: Ремонт Fiat 131 Львів Ответить с цитатой

Привіт всім!

Маю декілька питань по раритету. Вже давним давно писав про цей фіат. він з 1982 року. Стояв дуже довго в Рівному, в 2011 я його пригнав з Рівного до Львова, він в тата там стояв дуже довго, але завівся і ще на свому ходу довіз його до Львова. Відтоді я намагався його десь віддати в ремонт, їздив чистити карбюратор бо вона жрала неймовірно. Мав плани її довести до нормального стану, але багато обставин склалось так що в мене не вийшло нічого толком зробити.

Спочатку шукав якогось майстра недорого допомогти, але всі відмовлялись ним займатись бо я так розумію не стикались з тою машиною, а там треба і схеми і проводку, а тих всіх деталей не було. В ній не працювала ні приборна панель, ні фари, ні поворотники - нічого. До того ж я поставив її біля дому як привіз, і вже за тиждень хтось вкрав акумулятор відрізавши клєми під сам корінь. Я в ремонті машин повний 0, так як з тим не стикався ніколи. Почав шукати ті клєми шоб поміняти, знайшов деякі деталі - приборну панель, проводку, новий распределітєльний блок, пробував шось робити, але то в мене забирало надто багато часу в тому розбиратись, плюс ні схем нічого толком не було. Без клем я вже не міг її навіть завести, допомогти друзів не було кому, шукав на стоянках в районі когось хто б за гроші хоча б проводку зробив - всі чомусь відмовлялись навіть не обговорюючи грошове питання, просто не хотіли тою машиною займатись.

Через деяких час так як вона стояла біля хати, якісь умнікі залізли в неї і поковирялись ножем в проводці, після чого я поставив її на стоянку, в надії ще знайти когось хто б мені допоміг, але через деяких час я отримав пропозицію по роботі в Чехії, і звичайно ж машину я лишив бо не було часу вирішувати куди її діти. Вона не на ходу зараз.

Зараз я живу в Чехії, але за стоянку плачу, і надоїло витрачати гроші на вітер. Тому в мене є декілька питань по тому що я можу з нею зараз зробити:

1. Може хтось знає майстра який хоча б захотів взятись за неї? Якогось ентузіаста який любить такі раритетні машини?

Я б міг віддати її задарма тому хто б взявся її відновалювати і хай би краще на ній їздив хтось хто хоче машину але немає грошей на неї.

Або може порадить хтось майстра який би її взявся відновлювати за гроші? можна було б обговорити ціну питання хоча б.

2. Довести її до такого стану шоб я її просто завіз у Рівне, бо там є гараж де можна її поставити шоб вона там стояла і не викидувати гроші на вітер за стоянку.

3. Знайти десь місце у Львові де її можна поставити дешевше ніж я зараз плачу. Зараз я плачу 120 грн в місяць, це не великі гроші, але все одно просто за пусте місце на рік набігає трошки сума.

4. як її можна перегнати в рівне якнайдешевше? евакуатор дуже дорого виходить. Сума буде більше ніж вартість машини Smile

Одним словом хто має якісь думки по тому пишіть.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Пн Апр 21, 2014 14:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

От дарма з Рівного забрав її...
_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
anderhil
Amico


Amico

Возраст: 36
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.06.2010
Сообщения: 5
Откуда: Львов

Авто: Fiat 131

СообщениеДобавлено: Пн Апр 21, 2014 19:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну зараз це вже мені ясно, хоча там теж був свій прікол. Машина стояла в Рівному в якогось знайомого діда, який типу її робив, але по факту він нічого не робив, той дєд єлі ходив, і вона впринципі стояла там вже 5 років без руху. Так я хоча б її один раз прокатав до Львова Smile Ну хто міг передбачити шо так все станеться Smile Зараз я шукаю якесь рішення проблеми. Якби я знав шо я переїду в Чехію жити я б звичайно не переганяв, бо тут машини коштують копійки.

Ну як кажуть "ще не вечір" може ще привезу її в Рівне, тільки от як би це зробити.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Viper_umf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 01.05.2009
Сообщения: 1137
Откуда: Lviv

Авто: кетайпаркет

СообщениеДобавлено: Вт Апр 22, 2014 09:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

anderhil
давай спробуємо на неї подивитись для початку.
контакти у приваті.

Як будеш у Львові то дайся чути, приїду, покумекаєм.

_________________
Fiat Regata weekend -> Lancia Dedra -> кетайпаркет
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT-клуб Львів Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу