Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Запитання про грм
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
 
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
docdiesel
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.01.2013
Сообщения: 36
Откуда: Умань

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Вт Янв 28, 2014 17:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шурік писал(а):
Краще відігрій,якщо є де,а тоді провір мітки,заряди акум.,тоді заводь.Година - дві в теплому гаражі,нічого не дасть,хоча б сутки.Морози поки що відступати не хочуть.

Відігріти та це проблемно всі руками розводять шо мол нема де бо якби був дома то проблем би не було а так знахожусь у Вінниці то я тут чужак!
За гараж то ціни в районі 300грн а для студента це не малі гроші домовлятись теж пробував всі віднєкуються!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
docdiesel
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.01.2013
Сообщения: 36
Откуда: Умань

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Вт Янв 28, 2014 17:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лысый писал(а):
Был у меня такой двигатель ремень перескакивал раза 3 наверное но все обходилось, без ремонта.... Но метки грм проверить стоит. Вот только не знаю ето только у меня так часто перескакивал ( за 100 тис 3 раза) или ето особенность двигателя... Первый раз спускался с горы на передаче дал газу и приехали, Второй раз в -15 заводил стартером и вуаля в гараж. третий раз порвал ремень гены и клочья затянуло под грм. вот так... Желаю отделаться испугом.

Ну по VIN должен был стоять на 1860 кубиков а по тех паспорту 1905 и двигатель без номеров! Ну а так такого ни разу не было чтобы проскакивал или еще что а это дернули в воскресенья так вот голову ломаю чтобы из-за буксировки ничего не в чудили!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
шурік
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 14.04.2010
Сообщения: 1760
Откуда: Нетішин Хмельницька

Авто: Був Експерт 2011р.2.0 Зараз С4 гранд пікасо 1.6 2014р

СообщениеДобавлено: Вт Янв 28, 2014 18:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

docdiesel писал(а):
шурік писал(а):
Краще відігрій,якщо є де,а тоді провір мітки,заряди акум.,тоді заводь.Година - дві в теплому гаражі,нічого не дасть,хоча б сутки.Морози поки що відступати не хочуть.

Відігріти та це проблемно всі руками розводять шо мол нема де бо якби був дома то проблем би не було а так знахожусь у Вінниці то я тут чужак!
За гараж то ціни в районі 300грн а для студента це не малі гроші домовлятись теж пробував всі віднєкуються!
Тоді може краще почекати коли потепліє,мороз впаде до -5 хоч би?Як би був впевнений що з ГРМ все впорядку,можна було б зарядити добре акум.,і тоді пробувати заводити,а так я би не рискував.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
docdiesel
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.01.2013
Сообщения: 36
Откуда: Умань

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Вт Янв 28, 2014 21:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шурік писал(а):
docdiesel писал(а):
шурік писал(а):
Краще відігрій,якщо є де,а тоді провір мітки,заряди акум.,тоді заводь.Година - дві в теплому гаражі,нічого не дасть,хоча б сутки.Морози поки що відступати не хочуть.

Відігріти та це проблемно всі руками розводять шо мол нема де бо якби був дома то проблем би не було а так знахожусь у Вінниці то я тут чужак!
За гараж то ціни в районі 300грн а для студента це не малі гроші домовлятись теж пробував всі віднєкуються!
Тоді може краще почекати коли потепліє,мороз впаде до -5 хоч би?Як би був впевнений що з ГРМ все впорядку,можна було б зарядити добре акум.,і тоді пробувати заводити,а так я би не рискував.

Ну от факт в тому шо якби я був на 100% впевнений шо грм не проскочив і нормальний то проблем би не було б завів би ще вчора) а так пока найшов людину з горем пополам завтра маю созвонитись і якшо все буде добре затяну в бокс і там хлопці все подивляться! думаю все оійдеться я тоді напишу шо до чого!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bowtik
Amico


Amico

Возраст: 59
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 13.03.2013
Сообщения: 10
Откуда: кривой рог

Авто: фиат скудо

СообщениеДобавлено: Вс Фев 09, 2014 06:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скорее всего ремень.У меня после недавнего дождя видно где-то что-то примерзло и ремень при заводке стартером проскочил на два зуба.А движок можно прокрутить на5 передаче через колесо.С перескочившим ремнем проворачивался ну очень тяжело.Когда все на месте-нормально.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
aleksandr_perviy
Италофан


Италофан

Возраст: 35
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 10.02.2013
Сообщения: 345
Откуда: Ковель

Авто: Peugeot Expert 1.9d d9b(XUD9) 1999р.в. vf3222db212222599 ТНВД bosch

СообщениеДобавлено: Вс Фев 16, 2014 18:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

треба ремінь грм. підібрали мені ось цей- ГРМ CI CT1061.
я так розумію 1061 - це довжина? поміряв свій старий ремінь-132см. і 136 зубів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
aleksandr_perviy
Италофан


Италофан

Возраст: 35
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 10.02.2013
Сообщения: 345
Откуда: Ковель

Авто: Peugeot Expert 1.9d d9b(XUD9) 1999р.в. vf3222db212222599 ТНВД bosch

СообщениеДобавлено: Пн Фев 17, 2014 08:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дайте будь ласка номер ремня грм на XUD9. Бо не знаю де шукати саме ремні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
alex-lv
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 28
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.09.2009
Сообщения: 1306
Откуда: Львів

Авто: продано

СообщениеДобавлено: Пн Фев 17, 2014 08:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Hi


ваи.jpg
 Описание:
 Размер:  18.33 KB
 Просмотрено:  212 раз(а)

ваи.jpg



_________________
0б77бб9119
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
aleksandr_perviy
Италофан


Италофан

Возраст: 35
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 10.02.2013
Сообщения: 345
Откуда: Ковель

Авто: Peugeot Expert 1.9d d9b(XUD9) 1999р.в. vf3222db212222599 ТНВД bosch

СообщениеДобавлено: Пн Фев 17, 2014 19:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

дякую, вже зрозумів, це не довжина, а номер.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
docdiesel
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.01.2013
Сообщения: 36
Откуда: Умань

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 11:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шурік
Оживив свою будку, не відписував бо трошки часу не було, і руки не доходили! Все таки без последствій не обійшлось, в основному з коробкою, так як в неї попала вода замерзла і я незнаючи це дьорнув її то злетів вижимний з посадочного місця, тому щеплення не працювало також корзину побило, шо її вистачило б на тисяч 5 або на пару форсажів! Стали і за дві години все самі з батьком зробили, справились би швидше так просто перекури, телефонні дзвінки, кава тай в ітогі дві години вийшло! Поміняли комплект на б/у, германське, почті нульсове з мого комплекта лише щеплення і вижимний ціленькі і все! На рахунок ГРМ! Авто запускалось за допомогою "Hi-Gear Быстрый Запуск" на 5-6 циклів, а далі глохла як наче б то її щось душило і дійсно добравшись до грм, а він проскочив на пів цикла із-за причин з коробкою! Думав що попав лібо на ремонт лібо на нову голову, так як крутили двигуном туєву тучу раз, але затянули до моториста він зняв кришку головки подивився і вердикт був лише такий, що збилась регуліровка а клапана ціленькі виставили ремінь відрегулювали клапана і відразу з пів оберту завелась!
Одним словом на станції за заміну свічок накалу паливного фільтра вижимного заднього сальника вала без комплекта на коробку загнали 200$ а ще до цього вартість запчастин окремо! Мені все це обійшлось, повний комплект щеплення 600грн, бутилка коньяка мотористу вартістью в 80грн + мішок дров, 5 годин вільного часу + пачка сігарет і маленька банка кави! А зараз бонус розкажу як на Субару сервіс хотіли знімати коробку спочатку розбирати повністю мордяку зривати болти і повністю на лижах витягувати двигун хоча для того щоб зняти коробку потрібна лише яма додаткова достка і домкрат для того щоб підважити двигун ну і каністра з марльою щоб зцідити трансмісію і все, а вони заставили б ще замінити масло в коробці так як була там невеличка тріщинка в запчастині як там її не пам'ятаю і щоб масло не підкапувало я туда герметика для коробки фуганув і масло стало на колір темнішим, а вони вже начали сказки читати про те шо в мене коробка перепаляна шо масло перегріте і проча срань! От так хотіли мене взять на лоха і кинуть на бабки от після цього сто жодній не довіряю! Фото нажаль не вийшло скинуть як буде можливість так відразу скину!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
шурік
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 14.04.2010
Сообщения: 1760
Откуда: Нетішин Хмельницька

Авто: Був Експерт 2011р.2.0 Зараз С4 гранд пікасо 1.6 2014р

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 11:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чудово що так легко все минулось!Я за тебе радий!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
docdiesel
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.01.2013
Сообщения: 36
Откуда: Умань

Авто: Fiat Scudo

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 17:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шурік писал(а):
Чудово що так легко все минулось!Я за тебе радий!

Дякую але з'їв дофіга нервів! Особливо за клапана бо автомобіль то батька! І сразу якшо якась поломка то: -Ага літав? Форсажі давав?
А мені як хоч відмазуйся! От чого нерви поїв та щей ці мудаки на сто тоже оладків переїли ніфіга не шарять а бабки давай одним словом як побачив потім як вони воздух з системи охолодження випускали сразу сказав шо я автомобіль забираю і ще одне диво було болти на коробці всі чучуть відкручені були хотя я їм не давав добро лізти! Кажуть із-за вібрації відкрутились через один зірвані були!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Полтавчанин
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 14.12.2011
Сообщения: 341
Откуда: Полтава

Авто: Фиат Скудо 1.9ТД

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 21:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шоб сцепу поменять как доставал коробку Question
_________________
Самая лучшая машина,это новая машина!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
1ksa
Италофан


Италофан

Возраст: 51
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 01.06.2013
Сообщения: 314
Откуда: Украина

Авто: peugeot expert 2008, 2,0 HDI

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 22:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

docdiesel
один болт на коробці теж болтався - так шо думаю треба їх періодично дивитися.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Uno
Член клуба


Член клуба

Возраст: 51
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 16.02.2009
Сообщения: 13777
Откуда: Киев Оболонь

Авто: Uno 45 (продан) , Uno 75sie (продан), Uno 1,3 turbo, Uno SX 70 1,3, Doblo 1,3 multijet

СообщениеДобавлено: Пн Фев 24, 2014 23:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
розкажу як на Субару сервіс хотіли знімати коробку спочатку розбирати повністю мордяку зривати болти і повністю на лижах витягувати двигун хоча для того щоб зняти коробку потрібна лише яма додаткова достка і домкрат для того щоб підважити двигун ну і каністра з марльою щоб зцідити трансмісію і все,

Laughing так это ж субарасты Laughing у них пока мотор не вытащиш хрен что сделаеш - вот по привычке и зарядили Wink между прочим этим страдают не только субару Wink я на вскидку с пяток италомашин могу назвать в которых не снимая мотор можно разве что масло поменять Rolling Eyes

_________________
FuckFuelEconomy-Turbo Power I’m Lovin' it
турбік
добло
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу