Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Чорний відгук про ВАТ Пластик Львів
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Чорне та біле
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
AnageN
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 33
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 14.08.2010
Сообщения: 95
Откуда: Львов, Червоноград

Авто: Fiat Linea

СообщениеДобавлено: Пн Фев 13, 2012 19:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зїздив на сервіс. Поміняли по гарантії на BOSCH S4 44A. Всього за 2.5 (!!!) години. Причина - старий акумулятор погано приймав заряд. Вроді персонал нормальний, чемний й вихований, але барани баранами. За фрази "А які акумулятори ставлять на Лінеа?" "О, диви, там акум на 40А" хотілось повбивати. На прохання записати гарантійну заміну в сервісну книжку, відповіли що не записують. На моє наполягання й показ в сервісній книжці талонів гарантійного ремонту - дзвонили шефу бо поняття немали як той талон заповнити. За таку некомпетентність їх просто хочеться стерелізувати.
А, ще скаргу накатав, відкрив книгу відгуків і пропозицій, так ледве вільну сторінку знайшов)))). Ввічливо попросив надіслати лист з поясненням в двотижневий термін згідно законодавства))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пн Фев 13, 2012 23:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

от это по-нашему Smile
зачот.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 10:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AnageN
напишу і я тепер про той Пластик Twisted Evil :
так як у сімї є ще Fiat Siena 2005го то от прийшов час замінити ремінь ГРМ, оскільки на цьому моторі потрібні спец. фіксатори, яких у мене нема то вирішив звернутись на Пластик - у них то точно мають бути... перед тим замовив на екзісті ремінь Gates і ролик Ina =460грн за все...
спочатку пів дня пробував додзвонитись і щось взнати, поки нарешті дали мобільний до майстра - кажу:
-так і так ремінь ГРМ і ролик на Сієні поміняєте...
воно: так робимо..
я: спец фіксатори маєте бо там міток нема?
воно: хм... шось таке є на ваш фіат Rolling Eyes
я: кіко коштує робота?
воно: 450 грн в касу.
яSadза що? думаю.., але фіг з тобою, виходу нема)..то можна приїзджати? запчастини я вже маю..
воно(недовольно): які такі запчастини? ми не ремонтуємо Фіатів з своїми запчастинами... купляйте ориг. запчастини у нас - тоді будем робити ...
я: Shocked та яка вам різниця? у мене якісні запчастини... та й гарантія на авто давно вийшла Shocked
воно: ні купляйте з.ч. у нас і приїзджайте, - допобачення..
бл... - ну звідки таке хамське відношення у людей, вони що центр. цех ремонту Фіат в Укріїні Twisted Evil подзвонив у відділ запчастин взнати ціни - так, ще одне тупоголове каже -давай Він бо я нічого не можу найти: продиктував йому номера з ЕПЕР, тоді найшло:
ремінь 370грн і ролик 551+ робота 450 = 1371 грн... Mad
П.С. чую що буду сам міняти
Evil or Very Mad

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
serginio
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 07.10.2008
Сообщения: 1260
Откуда: Станіслав

Авто: Lancia Delta HPE 98' Fiat Doblo 1.9 MJet 2007 Subaru Outback 2.5 2018

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 10:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Давно вже стараюсь все робити сам Very Happy і вам раджу.
Теж в нас на дебілів надивився Laughing
п.с. Зупиняє мене якось даїшник, бере тех паспорт в руки, потім читає по -буквах, дослівно "Л-А-Н-К-І-А" і каже, це шо? новий китаєць? Laughing
Більшість "майстрів" схоже шось.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 10:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

serginio
та так і роблю - недавно міняв сцепу на ній - за пів дня справились, сцепа ориг. з італії дістав за 110 евро+ вижимний 130 грн....
на Пластику та сама сцепа 4000 грн, за роботу уже не питав Laughing ...
свою роблю сам від а до я, але на неї маю кондуктора для ГРМ... неохота ще на Сієну купляти Confused

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sheva70
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 23.02.2008
Сообщения: 1401
Откуда: юг

Авто: Была: LANCIA Dedra 1.8i.e.

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 11:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko Кондуктора для ГРМ
_________________

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 12:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sheva70
читай вище: на 1.6 у мене є кондуктора, на 1.24 - нема Sad ...
хоча напевно буду без них міняти Evil or Very Mad

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sheva70
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 23.02.2008
Сообщения: 1401
Откуда: юг

Авто: Была: LANCIA Dedra 1.8i.e.

СообщениеДобавлено: Вт Фев 21, 2012 12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko
Там присутствует сама идея, найти воспользоватся на время, все таки 100 грн. меньше чем 450грн.
Romko писал(а):

я: кіко коштує робота?
воно: 450 грн в касу.

_________________

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
AnageN
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 33
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 14.08.2010
Сообщения: 95
Откуда: Львов, Червоноград

Авто: Fiat Linea

СообщениеДобавлено: Пт Мар 02, 2012 18:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Панове, прислали листа з відповіддю на скаргу!
Дослівно
Доброго дня! Дякуємо, що звернулись на ВАТ Пластик з приводу ремонту автомобіля Fiat Linea бла бла бла... У відповідь на Ваше зауваження щодо терміну виконання ремонту повідомляємо, що ремонт автомобіля виконувався за погодженням Виробника. У звязку з цим був затрачений певний проміжок часу.
От так, виходить SPA в Торіно рекомендує міняти аккумулятор за 2.5 години, ТО проводити - не менше тижня авто в боксі, а серйозний ремонт - то вже на пів року мінімум. Навіть авіаносці і космічні шатли - й ті швидше роблять. Це просто пі***ц, панове.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Чорне та біле Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу