Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Високі обороти при запуску гарячого двигуна.
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Electronic1986
Amico


Amico

Возраст: 37
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 08.12.2021
Сообщения: 35
Откуда: Україна, Рівне

Авто: Punto 2

СообщениеДобавлено: Ср Май 18, 2022 14:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Замінив нижню подушку. Нічого не змінилося. Шукаю далі... А взагалі ці двигуни (188А4000) на ХХ не трусятся, рівно працюють, чи це можливо у них фірмовий почерк такий? Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Electronic1986
Amico


Amico

Возраст: 37
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 08.12.2021
Сообщения: 35
Откуда: Україна, Рівне

Авто: Punto 2

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 24, 2022 12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так я і не розібрався зі своїми проблемами, а точніше проблема пунто. Замінив ще ліву подушку але це нічого не змінило, вона була ціла. Зараз стало навіть трохи гірше, двигун на ХХ працює ніби йому не вистачає палива, але пропусків немає, обороти 750 +- 20, а якщо зняти фішку з ДПДЗ, то стає працювати рівно. Датчик ніби справний, в закритому стані на виході 0.8В, в повністю відкритому 4.7В, наростає плавно. Додатково з'явилися помилки P0120, P0505. Якщо їх стерти і завести двигун, то вони одразу з'являються. З чим може бути пов'язано така поведінка авто.


IMG_20221124_115735.jpg
 Описание:
 Размер:  399.57 KB
 Просмотрено:  47 раз(а)

IMG_20221124_115735.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Пт Ноя 25, 2022 23:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Звісно може я помиляюся, але як що датчик дросельної заслінки НАЧЕ справний, але при його відключені мотор починає працювати рівно (на ХХ чи на більших обертах теж, не уточнив?), то чи не краще поміняти цей датчик, або тимчасово підкинути інший такий самий, аби остаточно локалізувати проблему ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Electronic1986
Amico


Amico

Возраст: 37
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 08.12.2021
Сообщения: 35
Откуда: Україна, Рівне

Авто: Punto 2

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 26, 2022 00:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Проблема помітна тільки на ХХ. ДПДЗ при перевірці вольтметром показує правильні дані ( принаймі сходяться з з тими, що я зміг знайти в інтернеті). Замінити його проблематично, він впресований в корпус заслінки. Я не автомобільний діагност, але думаю, що при скиданні фішки з ДПДЗ, блок керування виставляє якісь середні значення і вприску, запалення і т. д. що в сумі виправляє ситуацію. Таке враження, що десь підтягує повітря і суміш стає бідною. Хочу спробувати зробити димогенератор і перевірити вакуумну систему на герметичність.
Ось ще данні з ALFAOBD:



IMG_20221125_230356.jpg
 Описание:
 Размер:  447.71 KB
 Просмотрено:  45 раз(а)

IMG_20221125_230356.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500 Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу