Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Fiat-500L - досвід
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25194
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 27, 2021 09:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sadvox
Нічого дивного, люди шукають простих рішень, швидкої відповіді на своє питання, тому їм зручніше товктися в якомусь чятіку, де кожен день питають одне і те саме різні люди. Бо форум не так робе.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 27, 2021 13:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А шо дивного? Вас так багато? Сієн, Альбей на форумі теж мізер, і щось ніхто не робить геволт і драму з цього. Чи вам подати все і зразу?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25194
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 28, 2021 10:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sadvox
По-перше : маніпулятор із Вас дуже хреновий. Забавно спостерігати за їлозіння та викручуванням, що виходить доволі незграбно.

По-друге : деяку повагу, надану тобі авансом, ти вже розтринькав, тому не бачу сенсу далі гратися у чемного громадянина, тим більше коли це гра в одні ворота.

По-третє: за стільки років на форумі вже доводилося бачити не одне стадо завивальників про "форум жє для взаімапомащі", як правило про це співають люди, які геть зовсім нічим не допомогли нікому і в принципі навряд чи можуть бути корисними для форумчан, просто воно прийшло отримати щось з форуму на своїх умовах і ці умови не були виконані. Таке відбувається регулярно. Чим ти можеш тут комусь допомогти? Покажи на ділі, наїзднику. (це не образа, так всі говорять, особливо в Києві!).

Четверте:
Цитата:
Думаю, собрать владельцев 500L из дохлых тем, на живой ресурс по их автомобилю - это как раз про помощь

Про "помащь" кому саме? Людям? Форуму? Чи особисто твоєму "живому рєсурсу"?
Маєш 26 повідомлень, скільки з них "про помащь" комусь на форумі? Теми дохлі може якраз тому, що власники 500 і 500L пишуть десь в інших місцях?
Або хрестик зніми, або спіднє надінь.
Не все понимают, что чтобы что-то получить, нужно тоже что-то дать. - твої слова? І що особисто ти дав форуму перед тим, як вимагати "уважєнія і взаімапомащі" і тулити посилання на якісь сторонні ресурси? Доведи форуму, що ти чимось корисний і тоді можна буде розглянути твій "живий" ресурс як щось теж корисне. А поки що я бачу, що хлопчик грається в адміна каналу, який відчайдушно збирає по всіх нишпорках власників таких самих, як і в нього, машин і називає це гордим словом "Клуб".
А скільки років тому "клубу"? А як часто клуб збирається на каву? А чи святкуєте річниці заснування? До речі, зараз Клуб любителів Фіат (при чому не важливо якої моделі) святкує чергову річницю у Вінниці. Нажаль, я поїхати не зміг через ковід. Так співпало.

П'яте, і останнє: я не шукаю приводу тебе забанили, я шукаю привід не робити цього, то ж здивуй мене. Ти перестаєш гавкати прямо зараз, ведеш себе культурно, а ввечері я чищу теми від срачу, бо срачі на форумі не допомагають нікому, крім бажаючих увіковічнити своє ім'я у розділі "Обмеження".
Маєш гарного шанса довести свою адекватність і корисність для форуму.
Як то кажуть: не плюй в колодязь.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500 Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу