Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Евробляхи
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Taras_Potatos
Рулевой филиала

Рулевой филиала

Знак зодиака: Козерог

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 16:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under писал(а):

Не надо читать желтушную прессу. Вся движня евротачек изначально была не за то, чтобы растаможить именно их корчи, а за то, чтобы машина стала средством передвижения, а не писькомерством, и Украина перестала быть около-Кубой в автомобильном плане.

Саме так і було.

manhunt писал(а):

У нас корит вже більше ніж в Європі.

М'яко кажучи не правда.

|____\___Y___/____| /oo|_\__Ⓐ__/_|oo\
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище

Италоманьячище

Знак зодиака: Козерог

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 16:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy шкода, шо не далеко і ми пішли від тих рюських мудаків...( - а чого це вони тільки рюські?
А ми не там були дружно- хохли, москалі, жиди і інші? Чи вам можна давати скидку на вік- малий був, не знаю, не відповідаю? А батьки ваші не там жили? Ми всі з того болота родом

manhunt
Италомафиози

Италомафиози

Знак зодиака: Весы

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 16:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Ми всі з того болота родом

Так я і згоден, жили нажаль, і "болото" - це доволі підходяще слово із культурних, яке то все максимально точно описує...

zrk77
Италомафиози

Италомафиози

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 17:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt Я написав, що то моя особиста думка і я не стверджую, що так є скрізь чи у Вас. І скільки б ви мені тут не писали, я залишусь при своїй думці згідно Конституції ст.34

Но 50% це з імовірністю 0,5 або кожен другий на вашу думку купив собі посвідчення УБД. Вас ні хто не збирається лишати вашої думки, але це більше фантазія некомпететної людини в даному питанні.
В іншому місці та при інших умовах, наприклад в Залі пам'яті на Повітрофлотському проспекті , є такий меморіальний комплекс, ви б 100% змінили свою думку.

manhunt
Италомафиози

Италомафиози

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 22:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zrk77 писал(а):

Но 50% це з імовірністю 0,5 або кожен другий на вашу думку купив собі посвідчення УБД. Вас ні хто не збирається лишати вашої думки, але це більше фантазія некомпететної людини в даному питанні.
В іншому місці та при інших умовах, наприклад в Залі пам'яті на Повітрофлотському проспекті , є такий меморіальний комплекс, ви б 100% змінили свою думку.

""50%" це з імовірністю 0,5 або кожен другий " - це Ваша думка.
Моя - звичайно ж не кожен другий, але всеодно досить багато.
Навіть із знайомих теж є один - "на передку" не був жодного разу, куртився десь поряд у штабах, а УБД мав одразу... може я просто не знаю за що його дають, тому і не правильно подумав... ? Бо інший воював у перших добровольцях, дали УБД зі скрипом через рік....
В залах пам'яті - був і не в одному, маю загиблих і із знайомих. Приймав участь у багатьох волонтерських програмах. В 14му передавав і відпрвляв мішки з необхідним на фронт особисто.. такщо не про те Ви подумали і не за того зачепились... не кажучи вже про те, що геть відхилились від теми.

Hattab
Италоманьячище

Италоманьячище

Знак зодиака: Овен

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 23:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Призрак Веталя реет над страной)))
Охотиться за разумом)))

zrk77
Италомафиози

Италомафиози

СообщениеДобавлено: Пт Окт 09, 2020 19:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
Цитата:
Звільнити від сплати за розмитнення УБДшників (навіть попри те, що половина посвідчень куплені, бо у нас в країні багато що купується) - я не проти,

50%" це з імовірністю 0,5 або кожен другий це- ваши слова мовою математики. Це не правда, це брехня. У вас немає ні посилань, ні джерел, де було зазначено щодо половини куплених посвідчень.

Цитата:
може я просто не знаю за що його дають, тому і не правильно подумав... ? Бо інший воював у перших добровольцях, дали УБД зі скрипом через рік....

а якщо не знаєте , то про що мова.
Як висновок, брехня залишається брехнею, коли і ким би вона не була сказана.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Страница 16 из 16

Перейти: