Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Погано заводиться Браво 1.4Т
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 12:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не любите Батьківщину Sad
_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Demian
Член клуба


Член клуба

Возраст: 43
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 16.11.2005
Сообщения: 2392
Откуда: Гостомель

Авто: Fiat Tempra 1.6 '96 > Fiat Bravo '07 Dynamic > Jeep Compass '16 FWD 2.4 AT + Smart Forfour '04 AT 1.5

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 15:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):
Demian писал(а):

Много раз было, выжигал почти весь резерв (на лампочке можно еще неделю заводиться Very Happy Very Happy Very Happy ), заправлял потом 20 литров свежего, но утром все как обычно... Думаю проблема в чем-то другом.


проблему корекції запалювання через гбо я ще так і не виключаю, катаюсь 3й день на бензині - заводиться відмінно вже 2й ранок...
можливо зпівпала заміна бензину і повне відключення гбо на довгий час (корекції ж не одразу робляться в ECU.. хз)


Хоттабыч писал(а):
manhunt
зробіть для себе якісь висновки Confused

висновки я давно зробив - емігрувати, але не все так швидко складається як бажається... Sad

Думаю есть более простое и дешевое решение проблемы старта. Я пока не готов на такие радикальные методы Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 21:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

...ех була колись у Львові дельта на гбо з подібними проблемами- машина тупо не заводилась...помагало поміняти свічки - тоді заводилась , але наступного ранку те саме чорні залиті свічки і все...
Колупали її довго...потім виявилось що власник заправляв її останній раз шел в- повер щось більше пів року тому повний бак...
Злили бензин залили новий і забули про проблему))))

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 21:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko
так ото-ж

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Кролевчанин
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 50
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 04.12.2012
Сообщения: 4557
Откуда: Кролевец

Авто: FIAT UNO 60 Disel 1.7 1987 г.в., был FIAT UNO 75i.e. 1988 г.в.

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 22:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko
И я о том же

_________________
FIAT - первое,что написано на болиде Ferrari F1
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Июл 29, 2020 22:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кролевчанин писал(а):
Romko
И я о том же

И (вернувшись в начало темы) попробуй определить проблему Confused

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Ср Авг 05, 2020 10:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В продовження історії заводки із троїнням, виключив:
- свічки/катушки
- форсунки (не газові, не бензинові)
- якість бензину (/газу)
- акумулятор/генератор

Вдалось потрапити до свого ГБО-шніка, погралися із збагаченням/збідненням і виявили, що лямбда ніяк не реагує на стехиометрію суміші. І на ній постійно напруга 0.4V, не міняється взагалі.
(п.с. Також були записані помилки по газовому МАРу, майстер дав новий для тесту, ну то вже після лямбди.)

Хоттабыч писал(а):
Не любите Батьківщину Sad

Батьківщина - це населення, чи територія? Smile Якщо перше, то однозначно ні. І якби ніде не бував, то може і любив би. А так є із чим порівняти, нажаль чи на щастя. Це навіть не врахувуючи безліч інших складних і не справедливих життєвих ситуацій.

Demian писал(а):

Думаю есть более простое и дешевое решение проблемы старта. Я пока не готов на такие радикальные методы Very Happy

Тут справа не тільки в проблемі старту Very Happy , це як пазли - ти складаєш все до купи, і бачиш таку картику, що будеш готовий на будь які, навіть радикальні методи.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Ср Авг 05, 2020 15:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гбошник підключився раптово не до 2ї лямбди Laughing ?...там якраз 0.4-0.45 норма Wink
_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Авг 05, 2020 15:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Оця норма- середнє значення при справному зонді, будь-якому, і де завгодно бо мін. значення біля 0,1 В, макс. біля 0,9 В. І це сканер повинен малювати. Хей не чіткі перепади, а всеж видимі. Інакше нащо той сканер?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Авг 05, 2020 15:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
Так я теж багато де побував, думаю не менше Вас Confused
Але живу тут і єксплуатую автомобіль, враховуючи наші реалії...

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пн Авг 17, 2020 15:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всім хто з великим нетерпінням Crazy чекав проміжних результатів:
- після заміни верхньої лямбди, та більш ніж 300км із 5-6ма корегуваннями кривої газ/бенз вдалось точно накласти газову криву на бензинову - вже 3й ранок авто заводиться з 2-3го разу і майже без троїння...
п.с. а проблеми із стартом ДО встановлення ГБО були пов‘язані із старим/не якісним бензином, підзабитою бензо-форсункою та старими свічками (бо останні мінялись в акурат після ГБО, а бензо-форсунки чистились нещодавно)... тому це все і «збило з пантелику», так би мовити «совпадєніє, не думаю»))
(Ромко -твоя перша версія виявилась мабуть найближчою до істини, ЕБУ на прогрівочних мега-скажено багатив і бензо-форсунки просто заливали.

Хоттабыч писал(а):

Так я теж багато де побував, думаю не менше Вас Confused
Але живу тут і єксплуатую автомобіль, враховуючи наші реалії...

а я Вам не проную/агітую)) просто поділився враженнями

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Чт Окт 01, 2020 15:48), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dok40
Amico


Amico

Возраст: 43
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 21.08.2020
Сообщения: 3
Откуда: Киев

Авто: Fiat Bravo

СообщениеДобавлено: Пт Авг 21, 2020 11:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Demian писал(а):
Абсолютно те же симптомы были на моем атмосферном Браво. Заметил, чем меньше бензина в баке - тем хуже завод утром. Еще - лучше заводилась, если глушить не на газе, а на бензине.
Проездил так все пять лет после установки ГБО, так и не решил проблему. Новый хозяин заводится так-же.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dok40
Amico


Amico

Возраст: 43
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 21.08.2020
Сообщения: 3
Откуда: Киев

Авто: Fiat Bravo

СообщениеДобавлено: Пт Авг 21, 2020 11:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

День добрий. Ви трішки помиляєтесь. Новий власник, тобто я, все ж таки вирішив ту проблему і машинка заводиться з першого разу.
Кому цікаво і хвилює дана проблема:
На станції перевірив форсунки, тиск бензонасосу - все в нормі. А от газова система виявилась не зовсім в нормі:
1. З газ.редуктора через штуцер вакуума трішки травив газ (попадає прямо в колектор).
2. Не герметичні всі до єдиної шланги на штуцерах та газових форсунках (підсос воздуху).
Замінив газредуктор, замінив всі шланги.
Результат-запуск двигуна без проблем з першого разу в будь який час.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Окт 01, 2020 15:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dok40 писал(а):

На станції перевірив форсунки, тиск бензонасосу - все в нормі. А от газова система виявилась не зовсім в нормі:
1. З газ.редуктора через штуцер вакуума трішки травив газ (попадає прямо в колектор).
2. Не герметичні всі до єдиної шланги на штуцерах та газових форсунках (підсос воздуху).
Замінив газредуктор, замінив всі шланги.
Результат-запуск двигуна без проблем з першого разу в будь який час.


Я це теж все перевіряв. І травки газу немає ніде, і в колектор теж газ не травить - це все взагалі перевіряли найпершим, навіть попри те, що редуктор новий, як і вся система ГБО (просто виключали брак).

п.с. тут вже 10й раз пишуть про якість/кількість бензину в баку - 10й раз відповідаю:
неодноразово заправляли майже повний бак і на різних заправках (окко, кло, сокар і т.д.) - ніякої різниці не було.
Різниця є, якщо вимкнути ГБО і закрутити кран на балоні, а потім поїздити 50км виключно на бензині - тоді наступна вранішня заводка з 1го разу.

А зараз температура опустилася і "на холодну" стартером кручу 2-3 рази по 5-6 сек, тільки тоді починає схватувати.
"На гарячу" - взагалі ніяких проблем немає, як і не було.


"Ето просто такая конченая машина" (с) ROFL

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пт Окт 02, 2020 10:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"Это такое конченное ГБО" Laughing Laughing

заходиш\реєструєшся на форумі https://lpg-forum.pl/

вбиваєш в пошук "fiat bravo nie odpala", якщо польську розумієш, звичайно- результати тебе здивують...як люди їп...ся з бюджетними мозгами, аля "Стаг" і t-jetами Facepalm

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  След.
Страница 5 из 11

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу