Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Ставив хтось пропан на 1.6 16V
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Котопотам
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 11.12.2015
Сообщения: 653
Откуда: UA, Київ

Авто: Doblo Panorama 1.4 LPG; 2006 р.в.

СообщениеДобавлено: Вс Дек 15, 2019 17:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Коли немає бензину щоб завести машину на газу треба затиснути кнопку газу і заводити авто.
Єдине що це аварійний випадок бо обмерзає редуктор.
Можна полити редуктор окропом потім заводити.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Божко Дима
Amico


Amico

Возраст: 57
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 22.10.2019
Сообщения: 33
Откуда: Днепровская обл.

Авто: фиат добло фемели

СообщениеДобавлено: Пн Дек 16, 2019 18:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пробували так завести-не получилось,спробую ще раз.Можливо комусь буде в нагоді. Після "розкоксовки" мотора ,заміни свічок помітив незабаром, що мотор працюе з провалами в режимах:1. зальмування двигуном з 3-х т. об. до 1-1,5 т. об і подальшим додаванням газу автівка розганялась ривками.2. при намаганні рухатись в "натяг" з 1-1,2т. об та сама картина.Такі симптоми тільки на газу. Заїхали до майстрів з "Лідер -газ".Вислухавши про симптоми Андрій(власник підприемства) запитав чи давно мінялися свічки? Коли почув, що недавно спитав які- "денсо".Каже якщо серия ТТ то справа в них-дешеві і поганопрацюють на них.Розказав, що при заміні свічок у нових замірив зазор що видався мені завеликий, фактично 1мм, Андрій порадив замінити свічки і виставити зазорв 0,80-0,85.Також ,попутно, доповів лекцію про те,що пропано-повітряна суміш більш дієлектрична них бензо-повітряна і важче підпалюеться,тобто система іскроутварювання мае менший запас(надлишок єнергии) для запалювання,працює з більшим навантаженням.Зазор в 1мм. між єлектродами мене здивував і я запитав про це у продавця свічок, на що мені відповів,що ніколи не зменшували зазора ,ставили який був.Який потрібен в "мануалі" не знайшов, тільки марки свічок(авт. продававсь як бензиновий).При їхавши додому заходивсь біля свічок:марка "denso"16kp11u,колір торца різьби і єлектродів сірий, тоненький(пробіг декілька сотенкм.) зменшив зазор до рекомендованого(думаю в межах 0,7- 0,85мм) і отримав позитивний результат-мотор працював як і на бензині.На майбутне придбав єнгельсовськи "стандарт" LPG 2 що вдвічі дешевші від денсо, спробую,без побоювань, що ними можна вивести з ладу мотор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
olegshuter
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 47
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 27.11.2018
Сообщения: 91
Откуда: Бровари

Авто: Doblo Natural Power 2005 1,6

СообщениеДобавлено: Пн Апр 13, 2020 18:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Божко Дима писал(а):
Після "розкоксовки" мотора ,заміни свічок ..."денсо".Каже якщо серия ТТ то справа в них-дешеві і поганопрацюють на них.


Не факт.
Я когда катался на Сенсе, то последние 5 лет ставил исключительно Денсо ТТ. Просто не надо жадничать - я менял свечи каждые 60 - 70 тык. У меня со свечами проблем не было.

_________________
Зануда
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Котопотам
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 11.12.2015
Сообщения: 653
Откуда: UA, Київ

Авто: Doblo Panorama 1.4 LPG; 2006 р.в.

СообщениеДобавлено: Пн Апр 13, 2020 19:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Денсо самый конченные свечи
Выброшенные деньги. Имхо.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пн Апр 13, 2020 22:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Котопотам писал(а):
Денсо самый конченные свечи
Выброшенные деньги. Имхо.

я на НЖК, але у нас на ринку просто ще дуже багато підробок... тому не думаю що 100% оригінальні Денсо погані, інша справа - де їх купити.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу