Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Посоветуйте ГБО для Linea t-jet 120
На страницу 1, 2, 3  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
alex_pletmintsev
Amico


Amico

Возраст: 42
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 22.01.2015
Сообщения: 7
Откуда: Киев

Авто: fiat linea t-jet 120

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2015 22:47    Заголовок сообщения: Посоветуйте ГБО для Linea t-jet 120 Ответить с цитатой

Приветствую сообщество, прошу помощи в совете, какое ГБО поставить на Linea t-jet 120. Быть может уже есть какой то опыт установки у кого то.
Если на форуме есть установщики из Киева, прошу объявить ценник и перечень предлагаемого оборудования.
Я планирую произвести установку в самое ближайшее время.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Rorik
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.06.2010
Сообщения: 5079
Откуда: Киев

Авто: GP 1.4 МТ / SX4 New МТ

СообщениеДобавлено: Вт Фев 10, 2015 00:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Http://www.fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=30357&highlight=
вдруг интересно будет про ГБО на линейке

_________________
не надо "змінювати країну"
НАЧНИ МЕНЯТЬСЯ САМ
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пт Фев 13, 2015 00:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

alex_pletmintsev
наш движек очень чувствителен к ГБО и абы шо сюда не поставить Wink....
из того на чем оно будет ездить (и то при грамотной настройке):
- BRC Sequent 24 (или Plug&Drive);
- либо польша -Stag 4 (Q-Box), KME, или Zenit (тут посложнее с настройкой, так как Зенит с трудом справляется с запетлением бензиновых форсунок - которое так любят делать Итальяшки на т-джете ) Laughing +форсунки Hana или дорогие Кейхин + редуктор либо Stag AC-01 либо KME Silver...
П.С. Вальтеки, ОМВЛ и Аляску забудьте Wink
ППС себе буду ставить BRC но у меня немного тюнинга есть Smile

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 11:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ситуація за останні 5 років по t-jet якось змінилась?)
Мав хороший досвід із системами Тореллі. Ніхто не ставив/не бачив щось схоже на ці мотори?

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 11:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
нічого не змінилося, маєте досвід використовуйте, але я зі свого досвіду не рекомендую тореллі. Стага переставили вдосталь, ну і форсунки швидкісні на смак баракуда, хана

_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 12:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

smila писал(а):

нічого не змінилося, маєте досвід використовуйте, але я зі свого досвіду не рекомендую тореллі. Стага переставили вдосталь, ну і форсунки швидкісні на смак баракуда, хана


Та використовувати можна будь що, один "установщик" взагалі говорив, що не так важливо що стоїть, а як воно встановлене і налаштоване. Very Happy

Досвід був ще з Томасетто) А Тореллі сподобався ціною і простотою налаштування. Доречі він стояв і на турбо-Вольво 180 сил, проблем за 2 роки не було жодних взагалі (стояв весь комплект - блок, форси і редуктор).

п.с. Ну БРЦ я точно не куплю, переплата невідомо за що. Як і варіатор.

smila писал(а):
Стага переставили вдосталь, ну і форсунки швидкісні на смак баракуда, хана

а який найоптимальніший комплект (ціна-якість) для 150-сильного t-jet?

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 12:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ну якщо каже "установщик", то треба робити як він каже, а потім всі питання з ним зразу і розбиратися, він я так розімію фіатів переставив купу) а вольво то не фіат, я знаю на мерсі 124 поставили торелі, але то машина 1995 року) вольво якого року був? по брц то до РОмко, я про це обладнання просто промовчу) Laughing
_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 12:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

smila писал(а):
ну якщо каже "установщик", то треба робити як він каже, а потім всі питання з ним зразу і розбиратися, він я так розімію фіатів переставив купу) а вольво то не фіат, я знаю на мерсі 124 поставили торелі, але то машина 1995 року) вольво якого року був? по брц то до РОмко, я про це обладнання просто промовчу) Laughing


Так, переставив купу, і не тільки фіатів, а і набагато складніших автомобілів, в т.ч. з прямим вприском. І навіть з газодизелем шось там грався.
Вольво 2000 року, 2х літровий, 2х вальний , 5-ти циліндровий турбо.
На 2.9 твінтурбо теж знайомому ставили, не знаю деталей, але все їздило. Можу поцікавитись, якшо потрібна якась інформація.

А взагалі, я тут не зібрався критикувати брц чи тореллі, а просто отримати думки різних людей з приводу оптимальних недорогих комплектацій для даного фіатівського мотора. А якщо у РОмко є\були зайві кошти на БРЦ, то що в цьому поганого? Нехай собі ставить і бажаю щоб довго служило і не ламалось.

п.с. А що аж "такого" у фіатівському чугуні t-jet, що немає у тому ж турбо-Вольво? Просто цікаво Very Happy Мультіеір не беремо до уваги.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 12:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

smila
ну про БРЦ, хз - ставив просто бу -шку на Альфу тому що мав кабель і вмію ідеально настроїти Laughing хоча колишня Лінея ще до зараз на БРЦ тому що поставив ганяє при тому власник ніразу, повторюсь ні разу навіть не лазив до настройок з моменту як йому продав,... там десь пробіг зараз 180, поставив я уйого десь на 80 з копійками і того 100 тис на БРЦ тільки з заміною фільтрів Cool - вроді вже якийсь показник нє?
але так - переплачувати нема сенсу зараз за то БРС що у нас продають, 100% згідний з тобою Іване Smile- блок хороший спору нема - а от форсунки дорогі космос, тому на альфі замінив їх Баракудою, при тому всі кричали що не прокатіт))) Laughing

на Браво газ поки не планую ставити - пробіги малі, розхід в моєму режимі 8.5-9ть..поки не виплачується...
єдине що скажу, що з 150ти сильним т-джетом на відміну від 120ти сильного не кожен блок справиться, через "повторні вприски" в певних режимах...раджу погуглити польський lpg forum pl

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 13:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
не в чугуні питання, а в блоці керування двигуном Бош МЕ 7 Laughing Wink

на тому ж польському форумі можеш пошукати як знімали блок і проводку Зеніта і міняли на ЛПГ-тех або стаг бо з Зенітом анріал було настроїти і були постійні дьоргання

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 13:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):

на тому ж польському форумі можеш пошукати як знімали блок і проводку Зеніта і міняли на ЛПГ-тех або стаг бо з Зенітом анріал було настроїти і були постійні дьоргання

а-а... зиніт типу не фільтрував повторний вприск і заливав газом?
.це вже нюанс, який і потрібно враховувати ПРИ ПІДБОРІ обладання, на що і розрахована дана тема...
Але поки всі умнічають, ні єдиного конкретного запропонованого бюджетного комплекту, який працюватиме - запропоновано наче не було Very Happy

smila писал(а):
manhunt
Стага переставили вдосталь, ну і форсунки швидкісні на смак баракуда, хана

stag qbox ?

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 13:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
я раджу погоджувати обладнання з тим хто буде ставити, крапка,
брц класне обладнання, я може вам ще запропонувати Landi Renzo, його ставили на заводі на Джульки та Дельти) про прайс промовчу, дійсно охочі в лічку)
вольвоський двигун то гарний двигун до якого я маю гарне відношення, але це як пулемет Максім, згадав брат2) крапка)
Якщо ви не бачили вище варіантів, то не нас питання.
Так я постачаю обладнання на італавто, і там тепер ставлять лише Стаг, до цього ставили і зеніт і Версус) і навіть на версусі один браво мультіеір доїздив до 120000) Laughing але як його купив наступний власник, чогось його зняв) Wink
Ще раз повторюсь, до вибору обладнання підключайте свого "Установщика", він його буде настроювати і кричати що все гівно) ставте тореллі і потім, розкажете як воно їздить, вам удачі Cool
п.с. так STAG Q BOX basic якщо авто просте, або PLUS якщо новіше
п.с. Оптимальний комплект стаг кьюбокс плюс+редуктор на смак, я сам їзжу на томасетто не маю проблем, хочете можна сильвер, можете і торелі ставити ваше авто, форси впринципі також на смак, якщоторелі то ставте торелі, або баракуда, хана як я писав вище

_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65


Последний раз редактировалось: smila (Чт Янв 23, 2020 14:24), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Чт Янв 23, 2020 13:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko
мало хто береться його настроювати, нажаль, є хлопці, але мало, як і Принц, теж гарне обладнання, але знову таки не бюдженте, як і Ланді Рензо)

_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пт Фев 14, 2020 16:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

smila писал(а):

п.с. так STAG Q BOX basic якщо авто просте, або PLUS якщо новіше
п.с. Оптимальний комплект стаг кьюбокс плюс+редуктор на смак, я сам їзжу на томасетто не маю проблем, хочете можна сильвер, можете і торелі ставити ваше авто, форси впринципі також на смак, якщоторелі то ставте торелі, або баракуда, хана як я писав вище

дякую

Ще, я так розумію, в цьому році для реєстрації авто на газу, потрібно отримуватий сертифікат, котрий коштує більше 3000грн Shocked,

Кожен другий дизель димить чорною кіптявою, і всіх по##й, зато ГБО треба обкласти новими зборами. Країна дов####бів.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Пт Фев 14, 2020 23:08), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Пт Фев 14, 2020 17:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):

Та використовувати можна будь що, один "установщик" взагалі говорив, що не так важливо що стоїть, а як воно встановлене і налаштоване. Very Happy

Це тільки половина правди.

Бо наприклад підбір форсунок до окремого конкретного мотора (як що це звісно не Деу яке не будь, про яке усі усе знають) то дуже нетривіальне завдання, і не факт що будь-які втулені форсунки вдасться налаштувати.
Я он три комплекти міняв, поки знайшов "своє".

З варіатором та ж сама історія. Як що це не дуже розповсюджений і широко відомий мотор, налаштування варіатора то пальцем в небо.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3  След.
Страница 1 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу