Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Новий Qubo 1.4 з салону, мої враження для тих хто в пошуку.
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Апр 13, 2019 11:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як на мене то найкраще Qubo виглядає темного кольору (маю на увазі дивився не по фото а в натурі)
Ті що в яскравих кольорах, бірюзовий, салатовий, оранжевий теж нічого виглядає, особливо на фоні пляжу, але то на любітеля кольори.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Сб Апр 13, 2019 18:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Будьте більш практичними- темне мити частіше треба, ніж світле.
Це коли є можливість, в своєму горОді можна мити і щодень, а от в гОроді доведеться часто викидати гроші.
Та і про спеку не забувайте.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Апр 13, 2019 22:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Будьте більш практичними- темне мити частіше треба, ніж світле.
Це коли є можливість, в своєму горОді можна мити і щодень, а от в гОроді доведеться часто викидати гроші.
Та і про спеку не забувайте.


Так я так і думав, тому і взяв срібний. Але чорний і темно коричневий гарніше виглядають.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Сб Апр 27, 2019 18:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ну що-ж став я щасливим власником нового фіоріно, дизельок
Все мені тут подобається крім кількох моментів

Перше це кліренс, на грунтовій дорозі яка по моїх мірках ще дуже і дуже пристойна якщо їхати по колії то черпаєш захистом каміння(
Треба їхати не по колії...
У місті на перекопаній дорозі також сильно черпнув(
Добре що це все ловить захист, посередині у нього є виступ і кліренс у тому місці дуже малий реально сантиметрів 10 Sad

Друге що не привично і поки що мені не подобається це те що педаль щеплення дуже мягка, а газ значно твердіший треба добре тиснути "лапою" Хотілося би навпаки, щеплення важке і туге щоб чітко його натискати і переключати передачі, а газ щоб був легенький щоб тільки чуть-чуть натискати пальцями ноги і воно щоб реагувало. А виходить зараз все навпаки( Перша передача не привична, поки що не уявляю як на ній швидко стартанути щоб вискочити коли треба, якось так не получається як на старій машині.

Мотор тихий не чути як гудить, на старій машині ревів як літак і я по звуку переключав передачі, тут же треба дивитися на тахометр, а він у тому місці де у мене раніше був спідометр) коротше стріляю очами по приборці замісь того щоб дивитися на дорогу і не чую по звуку як я їду і що Smile Якась перша і друга передача взагалі не понятні, далі з третьої вже вроді їде якось більш привичніше

Може з цією педаллю газу буде веселіше коли мотор проїде хоч 2 тис км, надіюся...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Вс Апр 28, 2019 14:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
ну що-ж став я щасливим власником нового фіоріно, дизельок.


Вітаю.
Про кліренс. По грунтовці не їздив, але по снігу їде як треба, там де на своєму старому ланосі я б і метра не проїхав. Ще і плюс електронні системи.
Предачі так само ще не звик переключати, дивлюсь на підказку, деколи можу на третій їхати і не помічати. Але цеж і плюс, бо тихіше в салоні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vaLerik
Amico


Amico

Возраст: 42
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 29.03.2019
Сообщения: 15
Откуда: Житомир

Авто: Fiat QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Май 03, 2019 01:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю.
Щодо зчеплення в fiorino vs qubo:
Катався на фіоріно, проте вантажному. Зчеплення там туге, шокапець.

Щодо витарти. На одометрі 1700 км. Розхід компутер пише 8,6 л/ 100 км.
Нещодавно катався до Києва:
1. Руки на рулі занадто пітніють. Рятує чохол.
2. на швидкості 130 - критично відчувається парусність авто. Норм швидкість 100-110 км/год.
3. РОзгін з 0 до 70 км/год дуже слабенький. Знов ж таки 1,2-га передачі занадто короткі. приткість авто досягається виключно коли тримаєш оберти 2300 - 3000об/хв.
4. Радіус розвороту для такої машинки міг бути і меншим.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пт Май 03, 2019 14:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В мене щеплення дуже мягке, а от газ такий твердий... ну трохи слабше як гальма на виключеному моторі
Спитаю у офіціалів може його якось можна підрегулювати і послабити

Так перша друга передачі якісь вялі, я на цій машині ще неможу швидко вискочити на першій передачі, коли потрібно з повороту десь вклинитися в потік машин, тут це страшно робити
Моє старе кенгу 55 к.с. було прудкіше, я тепер коли на нього сідаю то воно в мене реально летить як дурне на першій другій передачі, пригальмовувати треба)))) а фіоріно так собі помаленьку не спіша... Може коли обкатаю то буде трохи веселіше
Покішо пройшов біля 200 км взяло десь біля 10 лтірів пального

Мені у машині все подобається крім педалі газу
А ще на передніх колесах, під арками йдуть якісь дроти до колеса і електричні зєднання прямо всередині арки, це жесть, то ж все буде заливатися водою, треба їх у щось загорнути і затягнути стяжками щоб туди менше води попадало
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Сб Май 11, 2019 11:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скажіть у кого нова машина, от якщо її просто завести зранку то мотор працює і все
А якщо трохи проїхатися і не заглушаючи мотор вийти з машини то з зовні чути звук як щось шипить "шшшшшш" Спочатку я думав що то може так ремені працюють але звук також чути ніби десь з заду з коліс
У вас також таке є? Звук не сильний, колеса не спускаються) якщо машину заглушити звук пропадає... Що це таке?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alex 5959
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 37
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 15.11.2016
Сообщения: 79
Откуда: Харьков

Авто: Пежо Биппер 1.3 2013

СообщениеДобавлено: Пн Май 13, 2019 19:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня выхлоп явно шипит, ничего не травит, просто с таким звуком работает. Провода к колесам это шнурок на датчик абс и прелесть разъема в арке ты оценишь когда решишь снять поворотный кулак не выколупывая датчик абс. Там разъем настолько плотный, что грязь в него не лезет очень долго.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вт Май 14, 2019 15:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

alex 5959
Ага дякую по шуму заспокоїли

а на рахунок контактів то я то все діло обкрутив плотним пакетиком де склад пластик + металізація. Одним словом дуже міцна штука і затягнув кількома стяжками. Думаю так буде краще
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Ср Май 15, 2019 10:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
Скажіть у кого нова машина, от якщо її просто завести зранку то мотор працює і все
А якщо трохи проїхатися і не заглушаючи мотор вийти з машини то з зовні чути звук як щось шипить "шшшшшш" Спочатку я думав що то може так ремені працюють але звук також чути ніби десь з заду з коліс
У вас також таке є? Звук не сильний, колеса не спускаються) якщо машину заглушити звук пропадає... Що це таке?


Прислухався, якщо хотіти почути що щось шипить, то можна почути. Чути багато різних звуків, але думаю то всі природні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Вс Май 19, 2019 17:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Недавно, зробив перше ТО. Ціна 4000 грн.
Подивився що там в наступних ТО, то так як я не наїжджаю по 15 тис.км. на рік, то так виглядає шо то розвод на гроші.
Наприклад масло в коробці міняти на 120 тис. або раз на два роки. А якщо я за два роки наїзджу 10 тис. то якось дивно міняти.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ANDREEVIC
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 38
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 22.03.2019
Сообщения: 72
Откуда: ITALY

Авто: FCA Fiat Chrysler Automobiles

СообщениеДобавлено: Вс Май 19, 2019 18:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Artist
Про коробку точно розвод! Бувають різні сроки але 120 і 2 роки FIAT перший раз чую!

_________________
SPARE PARTS & ACCESSORIES FOR VEHICLES OF ALL MANUFACTURERS (WORLDWIDE SHIPPING)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вс Май 19, 2019 18:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не факт, шо це від ФІАТа, могли свої придумати. Досить глянути їх книгу, у них для двигуна міжсервісний по заміні мастила в двигуні не 10, а 15 т.к, наприклад. А 120 за два роки- це для комерційного більше.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Вс Май 19, 2019 19:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В тому то і справа що я і 10тис. не наїздив, а поміняли все як на 15 тис. А з часом ця різниця буде збільшуватись, бо в мене пробіги не великі.

Через 2 роки, так написано в інструкції до авто. Там де табличка які роботи виконуються на якому ТО.
Для комерційного то ще може бути.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 5 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу