Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Хто міняв задні сайленблоки на Siena 2005?
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Stilo, FIAT Palio, FIAT Siena, FIAT Albea, FIAT Coupe, Fiat Barchetta
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Любитель2
Италофан


Италофан

Возраст: 43
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 152
Откуда: Львів

Авто: Fiat Siena 1,24л 16V 2006г

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 10:27    Заголовок сообщения: Хто міняв задні сайленблоки на Siena 2005? Ответить с цитатой

Привіт, друзі.
Хто міняв сайленблоки задньої балки на бразильській Siena 2005 1,2 - поділіться досвідом.
1) Оригінальний код цей 82491064 ??? розміри: внутрішній діаметр - 12мм, зовнішній - 50 мм, довжина - 68 мм ???
2) Чи потрібно крім сайленблоку ще якісь болти, гайки, шайби тощо купувати?
3) Які фірми хороші, що не варто брати?

Наперед вдячний за відповіді.


Последний раз редактировалось: Любитель2 (Пн Авг 22, 2016 12:49), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 11:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви які маєте на увазі- передні, чи на амортизаторах? Передні вони хіба колись ломаються? Це як треба постаратись, щоб там щось тріснуло?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Любитель2
Италофан


Италофан

Возраст: 43
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 152
Откуда: Львів

Авто: Fiat Siena 1,24л 16V 2006г

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 12:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Задні, на 100% не впевнений які саме (поїду на діагностику) але фахівець якому я довіряю по звуку сказав що саме сайленблоки стукають а не втулки амортизатора.

Доречі, щодо втулок амортизаторів також підкажіть нюанси (коди, фірми...), може це вони.


Последний раз редактировалось: Любитель2 (Пн Авг 22, 2016 12:47), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 12:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

С/блоки передних рычагов такие-же как на Добло
_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Любитель2
Италофан


Италофан

Возраст: 43
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 152
Откуда: Львів

Авто: Fiat Siena 1,24л 16V 2006г

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 12:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хоттабыч я про сайленблоки задньої балки дізнаюся.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 12:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Любитель2 писал(а):
Хоттабыч я про сайленблоки задньої балки дізнаюся.

Каюсь. Провтыкал

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 13:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та там видно, якщо гума роздовбана, без окулярів та майстрів. Важкого багато возили?
В мене з салону стук був справа, стошники сказали- амортизатор, чекайте, коли приїде з Бразилії...Заїхав на роботі на яму, глянув, а там гайка, як хрен в стакані...
Затягнув і забув на всі 160 т.к.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 14:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Любитель2
Менял. Код к сожалению не помню( Помню только что заказанные по вину на Интеравто оказались короче родных на треть. Поставить можно было, но сообветственно работали б уже не правильно, и сколько б прожили не известно. Спасибо ребятам из Италсервиса, оперативно нашли подходящие и установили. А неподошедшие вернул.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Любитель2
Италофан


Италофан

Возраст: 43
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 152
Откуда: Львів

Авто: Fiat Siena 1,24л 16V 2006г

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 14:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Denwer о це вже цікаві нюанси вилазять, буду дивитись свої міряти, питати.
Шкода що кодів немає.
Ось чому я всі ці речі люблю тут описати, обговорити для майбутніх поколінь Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 18:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Интересно бы картинки посмотреть этих с/блоков.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Пн Авг 22, 2016 23:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Интересно бы картинки посмотреть этих с/блоков.

Ось саме тому я тепер намагаюся фоткати усі важливі деталі що міняю.
А от фото тих сайлентів немає, тоді ще не фоткав.

Доречі перші ж враження після заміни, це впевненіший вхід в повороти - відчувається що задня вісь тримається набагато краще, і не намагається висковзнути з під машини.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Авг 23, 2016 07:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Плацебо. У Сієни така дубова задня балка, що один с/блок навряд чи таке зробить. Та і про валкість ви не писали, а про стук, от тому і цікаво було б побачити ті с/блоки до заміни.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Ср Авг 24, 2016 14:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Плацебо. У Сієни така дубова задня балка, що один с/блок навряд чи таке зробить.

Ні яке не плацебо. Я пробував, ви здається ні.
Сайленти дуже відчутно впливають на поведінку задньої балки в поворотах.
До того ж вона аж ні як не дубова, навпаки дуже м`яка, спробуйте стабілізатор зняти і самі переконаєтесь в тому.

Цитата:
Та і про валкість ви не писали, а про стук, от тому і цікаво було б побачити ті с/блоки до заміни.

Ні якого стуку в мене не було. Старі сайленти були більш-меньш цілі, кртитичної причини їх міняти не було, але я сам захотів. Результат був відчутний, описав вище.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Авг 24, 2016 15:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Головне-... Старі сайленти були більш-меньш цілі, кртитичної причини їх міняти не було, але я сам захотів. Результат був відчутний...(с)
А для чого знімати стабілізатор, хто їздить без нього?
Допомогло вам, і слава богу.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Любитель2
Италофан


Италофан

Возраст: 43
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 21.11.2011
Сообщения: 152
Откуда: Львів

Авто: Fiat Siena 1,24л 16V 2006г

СообщениеДобавлено: Чт Авг 25, 2016 10:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Був я на СТО, переглянули мою ходову.
Спочатку опишу який це стук у мене заді ледь відчувається, насправді він майже не відчутний, на ямках трішечки ледь глухий ударчик але відчуваєш ти його скоріше задницею на задньому сидінні ніж слухом. По брукуівці, ямах вроді тихо їде але є одне місце в центрі де бруківка великими каміннями покладена ось там у мене щось входить в резонанс і на 1 секунду буває так задрибіжить стуком (трииинннь) що аж страшно стає. Саме смішніше що лише там так стукає. Вихлопну перевіряв вона нігде не дістає кузова.

1. На СТО задні втулки балки (сайленблоки) виглядають цілими, монтіровкою вони трішки в сторони хитались, мастер порадив замінити але я не впевнений що причина у них (до сьогодні ще не дізнався які саме нам підходять 100%, їх вартість тощо. Єпер пише код 82491064 але на фото різних виробників вони різні). Він суцільний чи складається з двох частин???
Залишилось грішити на амортизатор або його втулки.
Самі амортизатори сухі, працюють чудово, нижні ризинки виглядають ідеально, що там зверху робиться не відомо.
- Хто знає там можна щось побачити де амортизатор в багажнику кріпится, чи потрібно знімати весь амортизатор щоб побачити що там з резинками.
- Хто міняв верхні втулки задніх амортизаторів (які коди деталей, ціни)?
- І чи може там зверху в принципі щось стукати? Там є резиновий буфер амортизатора (46466617), опора амортизатора (46464273) та металева втулка.

2. На СТО визначили що передні праві сайленблоки ричага варто замінити, там я сам побачив що вони таки потріскали розвалюються.
Задній сайленблок переднього ричага, той що з кронштейном код я знаю він на ньому написаний 46748579 а ось передній який мені невідомо (хотабич писав що підходять від добло, я так зрозумів у нас ричаги ідентичні).
- Хто знає код цих передніх сайленблоків переднього ричага підкажіть??? На форумі колись писали OCAP 1215280 та KAGER 86-0134 вроді підходять, але я не впевнений, може хтось ставив поділіться досвідом або порадьте що краще купити.

3. Ризинові втулки переднього стабілізатора, ті що не по краях а по середині виглядають робочими (їх код 46738808), але таке враження що вони посередині рівнесенько розрізані чи тріснуті, хто знає вони нові такі ж, складаються з двох частинок???, не знаю чи варто їх міняти?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Stilo, FIAT Palio, FIAT Siena, FIAT Albea, FIAT Coupe, Fiat Barchetta Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Страница 1 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу