Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Евробляхи
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 12:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

polupanov писал(а):

Откуда такие данные о половине купленных УБД? Ну или если знаешь где купить и как, поделись?
По поводу купленных УБД я бы на Вашем месте не делал такого вывода, а то ненароком услышат те кто действительно заработал!


Я не стверджував, але думаю, що таких вистачає. По крайній мірі декілька із моїх друзів, хто дійсно заробив, про такі факти казали - "ніде не був, а ходить із посвідченням". І я їм вірю - бо всі знають, що у нашій країні можна купити від водійських прав і депутатських посад до дипломів хірургів. Ні, не так?
Якщо ти упевнений, що з УБД не так, то це дуже добре. І тоді від сплати за розмитнення, та й будь-яких схожих платежів потрібно звільнити повністю взагалі, про що я і написав.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Вт Окт 06, 2020 15:48), всего редактировалось 3 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 12:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):
_Under писал(а):
Типо всем вкатывает платить акциз и растаможку стоимостью в 2 таких корча? И надо найти 25, 73 и 100% отмазок, чтобы оправдать сие?
Хотя, были уже разговоры про такое, а люди по-прежнему считают машину роскошью Laughing Европейцы, ага Laughing Laughing

Івропейці ага Laughing платятять за машину гольф-класу по ~850+ євро кожен рік (страхування/податки/еко-збори і т.п. і т.д.), у нас же платіж одноразовий.
Якшо ти користуєшся машиною за 5000у.о., примустимо 5 років і у тебе є калькулятор, то натисни там отакі циферки: (5*850) + 5000. Має висвітитись ~9250.
Якщо машина Д/Е класу, типу дизельна смердючка типу Ауді а8 200х року, то збори ТАМ від 3000 ЄВРО в рік. Далі рахуй суму за 5 років сам, я написав як.

А євробляхівський чортяка приганяє убиту вхламину, 3х літрову дизеляру вагою 1.7 тони за 2000 євро, хоче розмитнити її за 200 баксів, і димітити по всім дорогам на лисій гумі, доки вона не стане геть. Далі здати на металолом "і відбити". Бо грошей, замінити на ній пару важелів - це 2 його зарплати, а капіталка двигуна - 5-7 зарплат.

Александр Васильевич писал(а):
https://newsone.ua/news/society/v_rade_poyavilsya_zakonoproekt_o_novyh_lgotah_pri_rastamozhke_evroblyah.html

Звільнити від сплати за розмитнення УБДшників (навіть попри те, що половина посвідчень куплені) - я не проти,
а інших, пробачте - З ЯКОГО **Я??? Very Happy


Щас шото скажи - начнется накидывания говна на вентилятор. Было время, когда прогрессивный народ топил в нужном направлении, и только жаба мешала счастливой жизни (Я ЖЫ ЗАПЛОТИЛ!!! ПУСТЬ СОСЕД ТОЖЕ ПЛОТИТ!!!!), а теперь это всё смешалось с хз чем, и на выходе имеем такой спич, шо мама не горюй.
Про уровень европейских доходов тоже помолчим?
Соотношение зарплата/коммуналка?
Обязательный ТО не за сало, который делает невозможной эксплуатацию корча на лысой резине без оригинальных важилив на смердючку?

Не, нахуа, лучше ж поверещать про шото другое, что лучше всего использовать, чтобы удовлетворить себя и свою жабу, ибо ЗОПЛОТИЛ Ж!

Бляхи у меня во владении и распоряжении нет. Если надо была, вряд ли купил бы уже. Когда была - обслуживал её наравне с обычной машиной, не разделяя на бляхи и небляхи. И, даже имея во владении 2 украинских корча, за который, в сравнение с омріяною, пришлось платить больше, все же до сих пор ЗА нормальные условия и превращения машины в машину, а не в предмет гордости и демонстрации пресловутого размера МПХ.
Да, со страховкой, которая реально платит. С ТО, который реально надо проходить обязательно, и где леды-хуеды идут по своим делам с талончиком про отказ. И с копами, которые не "можно я к вам уже до3бался?".
А всё почему? Потому что мой личный комфорт для моей внутренней жабы не стоит выше хотя бы теоретической возможности изменить это дело к лучшему.
Чего и вам, господа правильные и прогрессивные, желаю.
А то всё уцепились в корчи задорого и возле вас хоть не заикайся о том, шо может быть иначе - ведро помоев наготове))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under писал(а):

Щас шото скажи - начнется накидывания говна на вентилятор.

так і є, ще у деяких і з переходом на особисті образи. Very Happy

_Under писал(а):

Про уровень европейских доходов тоже помолчим?
Соотношение зарплата/коммуналка?

А навіщо мовчати, та й всім відомо - там люди працюють набагато ефективніше. Набагато більше освічених людей.
В десятки разів менше наркоманів і алкоти, менше корупціонерів. Звідси і доходи та співвідношення зарплата/комуналка.

_Under писал(а):

Обязательный ТО не за сало, который делает невозможной эксплуатацию корча на лысой резине без оригинальных важилив на смердючку?

От коли буде "ТО не за сало", ваговий контроль, якісне страхування і т.д. і т.п., отоді можна говорити і про зменшення ввізних мит.
Я просто мрію про якісне і суворе ТО! Від мопедів до Білазів, всіх без розбору.
А зараз, що ми бачимо - це лиса гума, дим у кожного 3го срача і ксенон/лед у галогенових відбивачах і т.д..

п.с. доречі, бляхозахисники дуже часто вказують на жигулі і таврії, так от - димлячих іномарок Д/Е класу 2002-2008 на лисій гумі (це якраз категорія бляховозок) бачу на дорогах в десятки разів більше... це ж не через те, що з доходами Тавровода, де шина коштує 600грн, нову гуму 245/50 за 2000 на ауді швиденько не поставиш?

_Under писал(а):

А то всё уцепились в корчи задорого и возле вас хоть не заикайся о том, шо может быть иначе - ведро помоев наготове))

та ніхто ні за що не вчепився, ВСІ хочуть, щоб було все дешево, законно і справедливо,
а головне - для ВСІХ, а не тільки для купки хитрих по*уїстів та бикоти.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zrk77
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 09.05.2009
Сообщения: 788
Откуда: KIEV Оболонь

Авто: Alfa Romeo 164 3.0 V6 24V Super 1996

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 13:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Crying or Very sad
_________________
Жизнь человеческая — словно свеча над раскрытой книгой. Не в нашей власти — увы! — удлинить свечу до бесконечности. Но в нашей власти — выбрать книгу, ради прочтения которой стоит этой свече гореть


Последний раз редактировалось: zrk77 (Вт Окт 06, 2020 14:13), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zrk77
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 09.05.2009
Сообщения: 788
Откуда: KIEV Оболонь

Авто: Alfa Romeo 164 3.0 V6 24V Super 1996

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Crying or Very sad
_________________
Жизнь человеческая — словно свеча над раскрытой книгой. Не в нашей власти — увы! — удлинить свечу до бесконечности. Но в нашей власти — выбрать книгу, ради прочтения которой стоит этой свече гореть


Последний раз редактировалось: zrk77 (Вт Окт 06, 2020 14:12), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under
Твої багатолітер кожен раз влом перечитувати, бо там типові "аргументи" євробляхера.
Скажи, чому ні хто з бляховодів не виступає за зниження ввізного мита та обмежень однаково на ВСІ вживані авто, відсьогодні і назавжди для всих? А неодмінно хоче щоб йому на шару легалізували заднім числом відро котре він ВЖЕ ПРИГНАВ, виділяючі себе і собіподібних в якусь особливу касту "хитрожопих", і вимагаючи для своїх особливих приференцій та пільг? Ну точнісінько як ЛГБТ Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):

Я просто мрію про якісне і суворе ТО! Від мопедів до Білазів, всіх без розбору.
А зараз, що ми бачимо - це лиса гума, дим у кожного 3го срача і ксенон/лед у галогенових відбивачах і т.д..

Вибач, але це теж цілковита маячня узята зі стелі.
Раніше було у нас суцільне ТО. І одночасно була лиса гума, дим, та гівноксенон у кожного 4-5.
Зараз нема ТО, і нічого не змінилося. Як і не змінилася кількість ДТП з технічних причин - вона як була, так і є мізерною, на межі похибки, це навіть самі "мусора" визнають.

І до речі, у найавтомобілізованішій країні світу ні якого ТО немає. Там просто є суворість і невідворотність покарання за порушення законів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Denwer писал(а):
_Under
Твої багатолітер кожен раз влом перечитувати, бо там типові "аргументи" євробляхера.
Скажи, чому ні хто з бляховодів не виступає за зниження ввізного мита та обмежень однаково на ВСІ вживані авто, відсьогодні і назавжди для всих? А неодмінно хоче щоб йому на шару легалізували заднім числом відро котре він ВЖЕ ПРИГНАВ, виділяючі себе і собіподібних в якусь особливу касту "хитрожопих", і вимагаючи для своїх особливих приференцій та пільг? Ну точнісінько як ЛГБТ Laughing


Не надо читать желтушную прессу. Вся движня евротачек изначально была не за то, чтобы растаможить именно их корчи, а за то, чтобы машина стала средством передвижения, а не писькомерством, и Украина перестала быть около-Кубой в автомобильном плане.

Про "тыпови" я тоже отписался в многобуквах, если было бы не лень немножко напрячься и попытаться вникнуть, то было бы збс. А так имеем то, шо имеем, а имеем довольно привычную картинку. Бляхи - зло, тачка - роскошь, мы - Европа Laughing Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zrk77
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 09.05.2009
Сообщения: 788
Откуда: KIEV Оболонь

Авто: Alfa Romeo 164 3.0 V6 24V Super 1996

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
Звільнити від сплати за розмитнення УБДшників (навіть попри те, що половина посвідчень куплені, бо у нас в країні багато що купується) - я не проти.

Ваши твердження , коментарі, думки на голову не налазять, ви з цього питання скільки джерел проаналізували, щоб робити такі "глибокі" висновки чи це тільки думки ваших колег, розберіться і не кажіть дурні.
Знайдіть час та відвідайте військовий комісаріат і укладіть контракт наприклад: з 25 опдбр, а якщо здоровя не вистачить, то з 58 омпбр, вас там чикають, щоб ви купили посвідчення учасника.

_________________
Жизнь человеческая — словно свеча над раскрытой книгой. Не в нашей власти — увы! — удлинить свечу до бесконечности. Но в нашей власти — выбрать книгу, ради прочтения которой стоит этой свече гореть
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Hattab
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 54
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 05.07.2008
Сообщения: 6218
Откуда: BEERобиджан

Авто: Мені море)))

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Все наладиЦЦо..Верю.
Так ПереможеМО. Бляхамуха))
А мне нравицца эта страна БЕСконечных ПЕРспектив)))

_________________
mi vida loca- яіБаль))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3480
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 14:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Hattab
Laughing

_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 15:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ага, это уже было, давно: https://youtu.be/mUxA0i7HnZw
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 15:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under писал(а):
Бляхи - зло, тачка - роскошь, мы - Европа Laughing Laughing

Ти на вулицю давно виходив? У нас корит вже більше ніж в Європі. Стоянки, узбічча - все забито вщент. Тягнучки по всім райцентрам. Обласні центри стоять геть. У багатьох людей (не сімей) по 2-3 машини.
Авто-розкіш - це можливо тільки для бляхерів, бо там хочеться продати свого жигуля за 1000у.о., позичити 500 баксів у кума і пригнати АУДІ А6 за 1500у.о. І тоді вже розкошувати у себе на районі та навчати всіх "лахов правільной жизні".

Александр Васильевич писал(а):
Ага, это уже было, давно: https://youtu.be/mUxA0i7HnZw

Very Happy шкода, шо не далеко і ми пішли від тих рюських мудаків...(

zrk77 писал(а):

Ваши твердження , коментарі, думки на голову не налазять, ви з цього питання скільки джерел проаналізували, щоб робити такі "глибокі" висновки чи це тільки думки ваших колег, розберіться і не кажіть дурні.
Знайдіть час та відвідайте військовий комісаріат і укладіть контракт наприклад

Я написав, що то моя особиста думка і я не стверджую, що так є скрізь чи у Вас. І скільки б ви мені тут не писали, я залишусь при своїй думці згідно Конституції ст.34
Цитата:
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

А контракт я б уклав з армією США чи Великої Британії, причому залюбки, а тут - ні в якому разі за власним бажанням я цього не зроблю. А з новим Говнолокомандувачем і подавна.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Вт Окт 06, 2020 16:03), всего редактировалось 4 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 15:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):
_Under писал(а):
Бляхи - зло, тачка - роскошь, мы - Европа Laughing Laughing

Ти на вулицю давно виходив? У нас корит вже більше ніж в Європі. Стоянки, узбічча - все забито вщент. Тягнучки по всім райцентрам. Обласні центри стоять геть. У багатьох людей (не сімей) по 2-3 машини.
Авто-розкіш - це можливо тільки для бляхерів, бо там хочеться продати свого жигуля за 1000у.о., позичити 500 баксів у кума і пригнати АУДІ А6 за 1500у.о. І тоді вже розкошувати у себе на районі та навчати всіх "лахов правільной жизні".

А еще у нас слишком высокий процент людей, живущих в городах, шо тоже несколько вносит свои коррективы в личные наблюдения и в ситуацию в целом. Но и это упустим. Мы, как и полагается, говорим только о том, о чем удобно говорить для создания красивой и односторонней картинки Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вт Окт 06, 2020 15:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under писал(а):

А еще у нас слишком высокий процент людей, живущих в городах, шо тоже несколько вносит свои коррективы в личные наблюдения и в ситуацию в целом. Но и это упустим.
Мы, как и полагается, говорим только о том, о чем удобно говорить для создания красивой и односторонней картинки Laughing

А де він зараз не високий? Урбанізація по всьому світу б'є рекорди. В Китаї (Пекін) навіть дозволяють їздити тільки по парним/непарним числам в залежності від закінчення номерного знаку.
А права там взагалі по лотереї - виграв, ідеш в автошколу. А у нас права купує будь хто...

А ми говоримо про те, що думаємо. І Вашу думку почули неодноразову, правда якогось адекватного варіанту рішення проблеми там наче не було.

"Виплатити усім, хто розмитнив машину за останні 20 років по 1000 у.о., а всім, хто буде розмитнювати в наступні 20 років - знижка 1000 у.о. на розмитнення?"
- така "двустороння картинка"? Very Happy

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Юридична допомога Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  След.
Страница 15 из 17

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу