Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Новий Qubo 1.4 з салону, мої враження для тих хто в пошуку.
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пн Сен 10, 2018 00:27    Заголовок сообщения: Новий Qubo 1.4 з салону, мої враження для тих хто в пошуку. Ответить с цитатой

Купив новий в салоні Qubo 1.4. Розкажу свої враження для тих хто в пошуку.
Перед тим їздив багато років на Ланосі 1,5 (база). Отже буду порівнювати, переважно, з ним.
Підбирав універсал. Китайців і жигулів не розглядав. Ще розглядав Рено (Дачу) Логан універсал, вона по ціні дорожча але на ощуп по матеріалам, здається, гірше за ланос, дуже на всьому зєкономлено. Коли після неї сідаєш у фіат то таке враження що фіат значно дорожче.
Спочатку розглядав б/у. Розглядаючи оголошення, здається, що вибір великий за таку ціну. Але більшість авто з європи не знімається з реєстрації і пробіг в них поза 100 тис. а на справді, мабуть, поза 200, а я не хочу колупатись в машині. На Українській реєстрації дуже мало універсалів. Поїздив подивився і зрозумів що ніхто хорошу машину не буде продавати. Треба щоб дуже пощастило, то можна щось підібрати.
Отже почекав коли курс євро впаде і імпортер знизить ціни, і взяв по акції минулорічне, нове авто. Комплектація одна, для мене достатня (є все що мені не вистачало в Ланосі), по суті обрати можна тільки колір. Дуже хотів роздільний задній диван, хоча в опціях він є, але сказали що в Україні таких нема і не буде, і замовити не можна.
В дилера ще дозамовив захист картера і сигналізацію.
Загальні враження після Ланоса. Таке відчуття що сидиш в джипі. Дуже просторо. На задньому дивані також. Огляд дуже добрий. Загальний рівень комфорту вищий. (Гідропідсилювач, кондиціонер, БК, склопідйомники.)
Витрата палива на першій тисячі пробігу 7,5-8 л/100км, місто-траса, 50/50, (по місту їзджу не через центр і не в час пік) переважно з кондиціонером.

Мінуси
-Ручка КПП не чітка. На ланосі більш чітко переключається.
-Рідка решітка перед радіатором. Хоч пробіг зовсім малий аде вже повний радіатор всяких мух.
-Шум мотора на швидкості більше 100км/год. Я очікував що буде тихіше.
-На деяких обертах щось тарахтить в глушнику.
-Нема місця для телефону. Хоча багато всяких ніш і кишеньок нема де покласти телефон щоб можна було не дивлячись його взяти.
-Багажник високий і не глибокий, якщо його напхати до верху і відкрити після поїздки то щось може випасти
-Через великі вікна, літом, дуже гріє сонце. Вирішується тонуванням і кондиціонером.
-Підлокітник не зручний для мене, відкинув назад і так їжджу. Він є в опціях, але відмовитись не можна, бо по суті комплектація одна.

Плюси:
-Просторий салон
-Висока посадка (як в джипі)
-Ззаду багато місця
-Чудовий огляд, великі дзеркала.
-Легше паркуватись як на Ланосі
-Світло краще
-Зручно сідати і виходити з машини
-Гідропідсилювач, кондиціонер, БК, склопідйомники.
-Сам багажник хоч і не великий, але при потребі можна перевозити дуже багато речей, можна запхати навіть диван. Проєм задньої двері квадратний, без звуження до верху і без скосу.[/list][/list]


Последний раз редактировалось: Artist (Пн Дек 10, 2018 18:48), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
demetrio
Италофан


Италофан

Возраст: 39
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 09.02.2013
Сообщения: 161
Откуда: Днепр

Авто: Fiat Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Сен 10, 2018 09:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добро пожаловать! Пусть машинка дарит только положительные эмоции!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
den81
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.09.2016
Сообщения: 64
Откуда: Харьков

Авто: Фиат фиорино

СообщениеДобавлено: Пн Сен 24, 2018 10:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пздравляю) машина практичная как и ланос, у меня тоже был ланос, так я на нем перевез кучу строй материала, но сейчас конечно понял как мучался. Мне сейчас мешки и шлакоблоки грузили прямо на палете карой!Разные грузы типа досок, профлиста, лестницу вообще в разы легче закинуть, открыл заднюю дверь, вкинул и поехал а в ланосе танцы с бубном. По грузоподьемности примерно на одном уровне, 750 кг примерно мой потолок. и перевозка гипсокартона , лодки в разы легче на верхнем багахнике, тк на ланосе перемычки были слишком близко .
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Сен 29, 2018 19:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отже проїхав 2172 км і спалив 165л.
Тобто виходить 7,6л/100км.
Це переважно по трасі і з кондиціонером, в центр міста намагаюсь без нагальної потреби не їхати.
Поставив ще програму на смартфон, і записую туди пробіг і кожну заправку, то вона показує за різні періоди від 6,65 до 10,1л на 100км.

Висновок, витрата спів-розмірна з Ланосом (без кондиціонера). Як купував то переживав що Кубо буде брати значно більше бензину.

Ще дуже переживав, бо багато хто пише що бензиновий 1,4 не тягне і важко на обгонах. Так от нічого подібного. Звичайно, що Лексус з 3-літровим мотором може буде важно обігнати, але грузовики і автобуси обганяються без проблем.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вс Окт 21, 2018 19:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А чому не розглядали покупку дизельного авто, а саме бензин?
Дизель набагато економніша, мені здається зараз брати бензинове авто можна тільки якщо у планах є поставити газ)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vypra
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.08.2017
Сообщения: 177
Откуда: Черкаси

Авто: Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 09:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З дизелем більше гемора, особливо взимку. Кумарить заводка в мороз і пічка довго розігрівається. поки з роботи додому допреш, вона тільки теплим дує )))) Дизель гучніший. А ще дорожчі фільтра, масла, проблеми на старих авто із форсунками, клапанами ЄГР і т.д. Дизель в обслуговуванні дорожчий. Якщо не лякає, купуй. Плюс дизеля в потужності на низьких оборотах. Вчитись їздити легше - пальці цокотять, мотор давиться, але не глохне ))))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 10:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дизеля не боюся тому що у мене і зараз старий простий атмосферний дизельок 2000-й рік. Моя перша машина, абсолютно немає нічого страшного. Хоча вона по суті як трактор, тут ще все механічне, електроніки по мінімуму. Може того вона ще і їздить, брати новішу але БУ я не хочу, тільки нову.

На рахунок пічки мене попереджали, та впринципі воно не критично лише погано коли вікна запотівають Sad

звук не страшно, порівняно з теперішньою машиною всеодно буде тихіше)))

от обслуговування так, цього боюся, але надіюся хоч 200 тис нова машина відтарабанить без всяких ремонтів форсунок і клапанів
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пн Окт 22, 2018 23:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
А чому не розглядали покупку дизельного авто, а саме бензин?
Дизель набагато економніша, мені здається зараз брати бензинове авто можна тільки якщо у планах є поставити газ)


Розглядав дизель. Але вибрав бензин, нічого особистого, чиста математика.
Не пам'ятаю які точно були ціни, але станом на зараз дизельний Кубо коштує на 70тис. грн. дорожче бензинового.
Дизельний економить 2л на 100км.
Грубо порахуєм ціна 1л. палива 35грн.
Тобто ми економим 70грн. на 100 кілометрах.
Відповідно 70тис.грн. ми зекономим на 100тис.км. приблизно.
Попереднью машину я продав з пробігом 80тис. (я не багато їздив, а зараз мабуть буду ще менше) отже переплата не доцільна. Для комерційних авто з великим пробігом, мабуть, є сенс.

Про газ буду думати після першого ТО. Побачим яка буде ціна на газ на той момент. Дилер сказав що щоб не втратити гарантію, то газ потрібно ставити в Івано-Франківську. От і буду думати що мені більше потрібно гарантія чи газ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
slkfiorino
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 30.09.2018
Сообщения: 3
Откуда: Ivano-Frankivsk

Авто: FIORINO 1.4

СообщениеДобавлено: Вт Окт 23, 2018 20:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"Дилер сказав що щоб не втратити гарантію, то газ потрібно ставити в Івано-Франківську" що значить в Фраківську? Я в Івано-Франківську брав авто в липні і дилер про газ навіть не хотів говорити
Shocked [/quote]
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вт Окт 23, 2018 21:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

slkfiorino
А у вас бензинове авто? і таки поставили газ?

мені щось наші франківські автодилери здалися якимись не підкованими у своїй темі, багато чого не знають як про машину так і про ціни на додаткові речі, в машині проїхатися не можна( Наприклад коли я зайшов у магазин рено то там ставлення було трохи інакше і все було якось веселіше, а тут щось сумно...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
slkfiorino
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 30.09.2018
Сообщения: 3
Откуда: Ivano-Frankivsk

Авто: FIORINO 1.4

СообщениеДобавлено: Ср Окт 24, 2018 21:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так бензинове, поки що без газу, але після обкатки обовязково Smile
маю досвід із рено із фіат, є і то і інше. В даному випадку ціна була визначальною і докер мені завеликий Very Happy . По фіоріно часто було враження що інформація засекречена Very Happy , по допам взагалі біда, але в цілому машинка цікава і мене поки що повністю влаштовує.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Чт Окт 25, 2018 14:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я про газ також думав, але місце в авто пропадає (((
якраз хочеться взяти щось таке як фіоріно щоб і не велике було і щоб місце щось перевезти було
Якби мені не треба було місця я би взяв пежо 108 і їздив собі на бензині економно
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Чт Окт 25, 2018 18:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
Я про газ також думав, але місце в авто пропадає (((
якраз хочеться взяти щось таке як фіоріно щоб і не велике було і щоб місце щось перевезти було
Якби мені не треба було місця я би взяв пежо 108 і їздив собі на бензині економно

Я тому і брав. Саме цю машину (ну і ціна поза конкуренцією була). Як мав Ланоса, то ніби і маєш машину, а як треба було перевезти пралку або газову плиту, то треба іншу машину шукати. А в Фіаті можна і холодильник перевезти, навіть і дводверний якщо не далеко.
У Кубо арки задніх коліс обшиті ковроліном і войлоком якимось, а у Фіоріно обшивки нема і там ще +5...10 см ширини багажника якщо це комусь принципово.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4361
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Чт Окт 25, 2018 18:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Їздив я на метановому Кубо 1.4 2011 року.
Так от, обгони по трасі 100+ це щось з розряду фантастики.
В порівнянні з батьковою Яріс Версо 2003 місця для пасажирів ззаду менше, в багажнику також менше за рахунок балона, трансформація салону... Куди діти сидіння, якщо немає гаража?
Високий кліренс +.

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пт Окт 26, 2018 11:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna писал(а):
Їздив я на метановому Кубо 1.4 2011 року.
Так от, обгони по трасі 100+ це щось з розряду фантастики.
В порівнянні з батьковою Яріс Версо 2003 місця для пасажирів ззаду менше, в багажнику також менше за рахунок балона, трансформація салону... Куди діти сидіння, якщо немає гаража?
Високий кліренс +.


Мене на бензиновому цілком влаштовує обгон. На швидкості 100 є приблизно 3000 обертів двигуна, а це режим максимального крутного моменту, то якщо втиснути педаль, то авто ще добре розганяється, звісно що в сидіння не втискає.

Подивився на Яріс Версо картинки в інтернеті, то цілком конкурент по формі кузова до Фіоріно-Кубо. Але де ж її взяти нову? Я б навіть не розглядав до покупки 15-річну машину.

Сидіння не обов'язково виймати. Заднє сидіння може мати 3 положення. А ті опції що до нас не привозять де заднє сидіння роздільне може мати більше варіантів. На метановому авто мабуть є підвищення в багажнику і рівна поверхня не виходить при складеному сидінні.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 1 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу