Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Посоветуйте ГБО для Linea t-jet 120
На страницу Пред.  1, 2, 3
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Ср Фев 19, 2020 16:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):

Час переходу - це коли заводиш вже прогрітий мотор і через скільки сек./хв він перейде на газ. Мені установщик поставив десь 2 хв. На минулому авто було 10 сек...

Гм... А нащо це? Який в цьому сенс?
У мене коли я заводю вже прогрітий мотор, він переходить на газ миттєво. Навіть не розумію який сенс робити інакше.
Літом у жару +30 переходе на газ буквально секунд за 20-30, навіть як що авто до того простояло пару днів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Ср Фев 19, 2020 16:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):

... щоб хтось незалежний від установщика оглянув "норми безпеки", чи в тебе там газові шланги не із старої лійки для душу і т.п...

Курва, я навіть не уявляю який це має бути поц-установщик, щоб поставити шланги аби які Shocked
Я собі взагалі сам збирав весь комплект, окрім редуктора та форсунок (перших, потім сам собі stag-и купляв). Мені установщик конкретно написав що купити, які шланги, який діаметр, клапан, датчики, тощо, дав контакти кількох магазів що спеціалізуються на ГБО, я сам їздив і це все купляв, а як щось було незрозуміло, то дзвонив установщику.
Але це не тому що я параноїк Laughing , просто у установщика часу не було кататися і оте все самому закуповувати, або це б розтягнулося на значно довший час Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
oosimvol
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 04.02.2008
Сообщения: 934
Откуда: Одесса

Авто: Fiat Tipo 1.4 Solex

СообщениеДобавлено: Ср Фев 19, 2020 19:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

по цьому інтервалу шось трохи не доганяю, за що воно відповідає

Якщо стоїть наприклад 0, то всі бензинові форсунуи раптово переключаюттся на газові. Якщо наприклад 1 секунда, то спочатку перший циліндр, через секунду 2-й, і так всі. За цей час мізки авто встигають підкоригувати якість суміші для покриття всіх погрішностей.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Фев 20, 2020 11:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Denwer писал(а):

Гм... А нащо це? Який в цьому сенс?
У мене коли я заводю вже прогрітий мотор, він переходить на газ миттєво. Навіть не розумію який сенс робити інакше.

згоден,
(ну мені можливо поки так поставили через постріляні свічки. бо сказав обов'язкової їх замінити і заїхати повторно для "точного калібрування" налаштувань.)

oosimvol писал(а):

Якщо стоїть наприклад 0, то всі бензинові форсунуи раптово переключаюттся на газові. Якщо наприклад 1 секунда, то спочатку перший циліндр, через секунду 2-й, і так всі. За цей час мізки авто встигають підкоригувати якість суміші для покриття всіх погрішностей.

дякую, тепер зрозуміло

п.с. доречі, підключився китайським rx-tx, переключення у майстра стоїть наче 2 сек... але переходить на газ наче пізніше. На гарячу спочатку горить червоним 2 хв, потім 1 зелена поділка (Stag Qbox Plus).


_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
oosimvol
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 04.02.2008
Сообщения: 934
Откуда: Одесса

Авто: Fiat Tipo 1.4 Solex

СообщениеДобавлено: Чт Фев 20, 2020 14:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):
Denwer писал(а):

Гм... А нащо це? Який в цьому сенс?
У мене коли я заводю вже прогрітий мотор, він переходить на газ миттєво. Навіть не розумію який сенс робити інакше.

згоден,
(ну мені можливо поки так поставили через постріляні свічки. бо сказав обов'язкової їх замінити і заїхати повторно для "точного калібрування" налаштувань.)

oosimvol писал(а):

Якщо стоїть наприклад 0, то всі бензинові форсунуи раптово переключаюттся на газові. Якщо наприклад 1 секунда, то спочатку перший циліндр, через секунду 2-й, і так всі. За цей час мізки авто встигають підкоригувати якість суміші для покриття всіх погрішностей.

дякую, тепер зрозуміло

п.с. доречі, підключився китайським rx-tx, переключення у майстра стоїть наче 2 сек... але переходить на газ наче пізніше. На гарячу спочатку горить червоним 2 хв, потім 1 зелена поділка (Stag Qbox Plus).


У меня КМЕ, но у Вас перекл. Цил стоит 0. Может это и оно.

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пт Июл 10, 2020 22:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Для звичайної атмосфери більшість рекомендують не перевищувати оберти на газу більше ніж 4000-4200, а деякі і взагалі 3500.
Які максимальні "безпечні" оберти переходу на бензин для t-jet?


oosimvol писал(а):
Цил стоит 0. Может это и оно.

не воно, переключається як і має бути, то просто я не правильно зрозумів роботу показчика)

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
IvanT
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 12.05.2018
Сообщения: 33
Откуда: Киев

Авто: Fiat 500X

СообщениеДобавлено: Сб Окт 24, 2020 14:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не ставил гбо только на турбированый 2,5,
но в принципе все надо считать с самого начала:
ГБО: мифы и реальность, или почему не надо ставить
https://carbook.ua/media/articles/gbo-myths
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу