Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

КУПЛЮ Задній диван 2+1 на УНО - uno55 пообіцяв....

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Шукаю запчастини
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Izgoj
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 47
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 22.04.2011
Сообщения: 89
Откуда: Рівне - пашті

Авто: Fiat UNO 45 1.0 Fire

СообщениеДобавлено: Сб Авг 23, 2014 21:13    Заголовок сообщения: КУПЛЮ Задній диван 2+1 на УНО - uno55 пообіцяв.... Ответить с цитатой

uno55 пообіцяв сто літ назад задню сідуху 2+1 на унчик. Пообіцяв і впав на "мороз"..... на ПП не відповідає, трубу не бере....

Отже КУПЛЮ задню сідуху 2+1 на унчик стан шматки не принциповий - під перетяжку. Головне щов все решта (паролон, пружини, кріплення...) було цілим.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uno55
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.01.2013
Сообщения: 1645
Откуда: Луцк

Авто: фіат уно

СообщениеДобавлено: Вс Авг 24, 2014 00:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а я у відпустці-на все забив- а обіцяного по закону 3 рокі ждуть)) не маю чим відправити і часу не маю... всім пояснюю це хобі а не робота у мене, і зважаючи на ціни невисокі або ждем, або шукаєм іншого продавця-ось така у мене нова політика)) вибачайте за пофігізм але таке життя.. як вже не раз писав-хочу спокійно відпочити- і тому коли нехочу не беру трубку і невідписую.... от якби приїхав додом то віддав би а так або не вийде, або не згадаю.. коротше причин куча... а оскільки кому треба той мене найде-тож і не парюсь особо, дай часу дійсно зовсім не має... от думаю хоч пару тижнів пожити як нормальний українець-доки в армію не загребли))
_________________
розпродаж моторів на фіати і не тільки 0995232882 вайбер
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Izgoj
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 47
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 22.04.2011
Сообщения: 89
Откуда: Рівне - пашті

Авто: Fiat UNO 45 1.0 Fire

СообщениеДобавлено: Вс Авг 24, 2014 17:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

uno55

О! Дяку Богу живий! Я переживати став - пропав чоловік. А ні - живий і відпочиває.

На рахунок відпустки - то діло. Тра відпочити інколи.

Тепер знатиму, що в тебе все пучком. Мені також не горить. Так як своїх проблем купа. Машина 3 місяць стоїть в гаражі після покраски (гроші на вітер-горе майстри). Просто вже дощі починаються. Потрібна скоро буде машина. Тому і засуїтився.

Одним словом - відпочивай. Тільки як станеш до праці - дай знати, бо потрібні крім дивану ще запчастини (ущільнювач лобовухи на післярестайл і тд і тп)

Доброго відпочинку!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uno55
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.01.2013
Сообщения: 1645
Откуда: Луцк

Авто: фіат уно

СообщениеДобавлено: Пн Авг 25, 2014 02:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Izgoj писал(а):
uno55

О! Дяку Богу живий! Я переживати став - пропав чоловік. А ні - живий і відпочиває.

На рахунок відпустки - то діло. Тра відпочити інколи.

Тепер знатиму, що в тебе все пучком. Мені також не горить. Так як своїх проблем купа. Машина 3 місяць стоїть в гаражі після покраски (гроші на вітер-горе майстри). Просто вже дощі починаються. Потрібна скоро буде машина. Тому і засуїтився.

Одним словом - відпочивай. Тільки як станеш до праці - дай знати, бо потрібні крім дивану ще запчастини (ущільнювач лобовухи на післярестайл і тд і тп)

Доброго відпочинку!!!


дукую за "живий" диван так десь і валяється, чесне слово- тупо забив і не займаюсь... так що запчастини тільки із остатків.. іто друг буде висилати коли зможе.... мені не дотого нажаль...хобі то хобі, але вже доросле життя пішло.. є речі важливіші за машини і гараж.. то ж напевне я скоро зникну з фіат форуму як барига, а стану обичним уноводом)))

_________________
розпродаж моторів на фіати і не тільки 0995232882 вайбер
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
uno55
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.01.2013
Сообщения: 1645
Откуда: Луцк

Авто: фіат уно

СообщениеДобавлено: Пн Авг 25, 2014 02:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Izgoj писал(а):
uno55

О! Дяку Богу живий! Я переживати став - пропав чоловік. А ні - живий і відпочиває.

На рахунок відпустки - то діло. Тра відпочити інколи.

Тепер знатиму, що в тебе все пучком. Мені також не горить. Так як своїх проблем купа. Машина 3 місяць стоїть в гаражі після покраски (гроші на вітер-горе майстри). Просто вже дощі починаються. Потрібна скоро буде машина. Тому і засуїтився.

Одним словом - відпочивай. Тільки як станеш до праці - дай знати, бо потрібні крім дивану ще запчастини (ущільнювач лобовухи на післярестайл і тд і тп)

Доброго відпочинку!!!


дукую за "живий" диван так десь і валяється, чесне слово- тупо забив і не займаюсь... так що запчастини тільки із остатків.. іто друг буде висилати коли зможе.... мені не дотого нажаль...хобі то хобі, але вже доросле життя пішло.. є речі важливіші за машини і гараж.. то ж напевне я скоро зникну з фіат форуму як барига, а стану обичним уноводом)))

_________________
розпродаж моторів на фіати і не тільки 0995232882 вайбер
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Шукаю запчастини Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу