Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

РАЗВОД при продаже авто

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Чорне та біле
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dollars
Италофан


Италофан

Возраст: 36
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 24.09.2011
Сообщения: 259
Откуда: Киев

Авто: FIAT DOBLO 1.3MJET 2004г.

СообщениеДобавлено: Вт Фев 12, 2013 21:29    Заголовок сообщения: РАЗВОД при продаже авто Ответить с цитатой

Короче и мне позвонили.... Кстати второй раз.
Первый раз продавал свой доблик, но тогда у меня небыло времени к ним ехать. А сегодня назначили на завтра встречу на 9-00. Ну думаю пусть едут. встретятся посидят, и подумают, но без меня. SmileSmileSmileSmile
По телефону машина их вообще не интересовала.

все что ниже скопировано с оффроадмастер
Саша 067 409 90 21
Самое главное, что их ведь кто то крышует!!!

Развод:

Отже, чув я про такі історії багато, сам зіштовхнувся вперше) Сподіваюсь і в останнє)
Історія починається з того, що я вже давно вирішив продавати свою машинку, і лише недавно вирішив реально продати) Оформив оголошення на декількох сайтах з продажу авто, поставив ціну нище ринкової по оголошенням... Дзвінки з'явились частіше, і одного дня подзвонили ВОНИ...
Подзвонили з номеру 0672471451, представились Славою (далі - Слава). Я спочатку перепитав чи це не майданчик чи салон з продажу авто, на що мені відповіли що авто купують для себе. Розповів досить детально про авто, Слава сказав що реально цікавить, але зараз має від'їхати у відрядження, та через тиждень подзвонить. Трохи більше ніж через тиждень дійсно подзвонив, і попросив під'їхати на Троєщину, щоб він там подивився мою машину на СТО. В домовлений день та час я приїхав за адресою Драйзера 1, зупинився біля відділення Нової Пошти. Через декілька хвилин підійшов Слава, і попросив під'їхати поряд в інше місце. Під'їхали до кафе "Водолій" за цією ж адресою, і Слава сказав що авто купують на фірму, і мені потрібно поговорити з директором (далі - Лисий), який знаходиться в кафе. Закрив авто, зайшов у кафе. В окремому залі сидів лисий мужичок. Представився директором фірми, яка займається сільським господарством, а конкретно цукром. Ім'я не запам'ятав. Одягнений в костюм, розмовляє вічливо, і майже весь час не закриває свій рот. Лисий коротко запитав про авто, мою крайню ціну, сказав що авто беруть на фірму, але він має порадитись зі своїм партнером, і якщо авто підійде, то я маю ще й з ним зустрітись, а зараз ми маємо почекати на їхнього водія (далі - Водій), який подивиться на авто. Весь час перескакував у розмові на інші теми, випитував чим я цікавлюсь. Також запропонував розрахуватись бартером повністю чи частково. В один помент зайшов Слава, і сказав що там чекає один клієнт (далі - Очкарик). Лисий запросив його, вони почали говорити про якісь поставки цукру, теж весь час відволікаючись на інші теми. Очкарик вже у віці, років за 60, теж солідно одягнений, у великих окулярях. Періодично Лисий намагався втягнути мене у їхні розмови. Зайшла розмова про ігри, про якусь бакарду. Коли я сказав що не цікавлюсь цим, заговорили про більярд. Я не втягувався в їхню розмову, лише інколи піддакував. Хвилин за 30 приїхав Водій, і ми з ним заїхали на сусідній стоянкі на естакаду, він швидко подивився, трохи розпитав про авто. Потім сказав що розповість все Лисому, і Лисий мені сьогодні в будь-якому випадку подзвонить. На цьому і розпрощались. Більше мені ніхто від них не дзвонив.
Ви запитаєте, де тут афера??? Так от, підозри почали закрадатись з того моменту, як зайшов у кафе. Як правило, коли хочуть купити авто, їдуть дивитись відразу на СТО, чи як мінімум виходять розмовляти біля нього. Лисого та його компанію теж швидко прохавав. Дуже він виявився балакучим, та була явна награність сітуації, прямо як по сценарію. Коли зайшов Очкарик і почались розмови про бізнес, я ледве зміг приховати свою усмішку, так все "випадково" склалось))) По справі розмови було хвилини на 3-5, весь інший час щодної хвилини не було тиші, але розмова йшла на будь-яку іншу тему крім моєї машини. Весь час мене намагались втянути у розмову. То я мав розсудити їхні жартівливий спір, то я мав викласти свою точку зору. Навіть про політику трохи поговорили. Декілька раз намагались пригостити мене напоями, від яких я весь час відмовлявся. Весь час намагались випитати чим я займаюсь, де працюю, чим цікавлюсь. Звичайно, розмови про азартні ігри, про більярд. Ну і Водій, який заліз під естакаду без будь-якого інструменту, і виліз звідти менше чим через хвилину, сказавши що все ок.
Я звідти спокійно поїхав, і особливо не сподівався що вони куплять у мене машину. Можливо б і не згадав про них, та заради цікавості вирішив пошукати щось про них. І по номеру телефону знайшов ось цю темку, після чого мої сумніви розвіялись)
http://www.audi.org....,342829,quote=1
трішки цитат:

Цитата
Користувач: *** (-)
Дата: 11, March, 2009 13:54

на днях пытались кинуть по мегостандартной схеме с игрой в карты
давно такого не встречал Smile)))))


Цитата
Користувач: *** (-)
Дата: 11, March, 2009 14:38

легенды, действующие лица, декорации и т.д. могут быть разные, но на примере моего варианта расклад приблизительно следующий:

первая встреча - осмотр машины обычно "шестерками", какой-нибудь "менеджер" с фирмы, для которого на фирму должны купить машину и работяга-механик, общаются очень вежливо, машиной восторгаются, всё устраивает - остается очень приятное впечатление

после этого обычно перезванивают и говорят мол директор хочет перед принятием окончательного решения лично глянуть

приезжаем на встречу с директором, стрела в кафе - там сидит замдиректора говорит мол извините - директор задерживается подождём?
ок - ждем
чай-кофе - всё вежливо
пока сидим и ждем - появляется партнер на встречу с замдиректора
замдиректора говорит - мол не возражаетет пока мы тут вопросы свои порешаем?
ок - рещайте
они там чото решают в стиле вагоны туда, вагоны сюда, замдиректора вдруг вспоминает что ктото из работяг партнера плохо влияет на его персонал в процессе сотрудничества, мол там есть у вас Иван Иваныч некий - угощяет моих ребят коньяком постоянно, в карты с ними играет, вот в последний раз с Петром Петрвичем в бакару зависал.

Партнер типо обещает с ним провести воспитательную работу и мимоходом так интересуется - а что за игра таккая бакара.
Тут замдиректора долго ищет карты типо случайно их находит в каптерке у охраны и пытается партнеру объяснить правила.
Партнер тупит - не понимает правил и тут замдиректора предлагает тебе мол не побудете временно третьим - сыграем пару кругов шоб партнер понял......


дальше объяснять? Smile)))))
ну кароче основная идея - создать паузу, случайно появляются карты, играем.....
и если разыграть сцену профессионально, то продавец в итоге уезжает без машины...
а то еще и должен остается....


Цитата
Користувач: *** (-)
Дата: 11, March, 2009 14:46

меня в кажись "водолей" на углу закревского и драйзераSmile)


Цитата
Користувач: *** (-)
Дата: 11, March, 2009 15:06

как токо появился интеллигентный "клиент" с наигранными разговорами о партнерах, сахаре и прочей херне, я сказал ласковому "замдиректору", что мне их дела неинтересны и мирно попрощался.

по телефону звонил некто "слава" с номера 067 247 1451?


Чому мені більше не передзвонили? Напевно було видно, що я не втягуюсь в їхні розмови. Хоч там і пишуть, що актори погані, але після тих подій до моєї зустрічі прошло 3 роки, і вони все ще працюють по цій схемі! Гадаю, що мене вони теж прохавали, що не поведусь на їхні теми. Ну і можливо вплинуло, в якій держаній установі я працюю.

Цікаво, може ще хтось із наших зустрічався з ними?))

П.с. створюю цю тему на декількох автофорумах, і якщо хтось теж перенесе на інші, буде добре) Аби поменше людей змогло попастись на такі афери!

Тему створив ще на Мазда Клубі (маздаклуб.юа), на Ланос Клубі (ланос.ін.юа) та на Автоюа.нет

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Книголюб
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 39
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 21.04.2009
Сообщения: 5772
Откуда: г.Кременчуг/Горишние Плавни

Авто: Fiat Crоma 2.0.i.e 1988 г.в.

СообщениеДобавлено: Вт Фев 12, 2013 21:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Артисты !
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Dollars
Италофан


Италофан

Возраст: 36
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 24.09.2011
Сообщения: 259
Откуда: Киев

Авто: FIAT DOBLO 1.3MJET 2004г.

СообщениеДобавлено: Вт Фев 12, 2013 21:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книголюб писал(а):
Артисты !

Не, ну я в отпуске, могу поехать помусолить им мозги. могу и за компанию кого то взять. встреча на 9-00. Драйзера - закревского

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TroF_911
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 12.08.2007
Сообщения: 5104
Откуда: Київ (Святошино)

Авто: Fiat Tipo 1.6 m.i. DGT "92

СообщениеДобавлено: Вт Фев 12, 2013 21:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dollars
по поводу крышуют - всегда, МОЖЕТ, найтись придурок (которому все пох или его тоже крышуют) возьмет и постреляет нах. Мазурок из каравана яркий тому пример

_________________
Ми всі однакові давно
Вам зрозуміти не дано
Що схід і захід за одно
Дайте пожити спокійно
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25200
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Вт Фев 12, 2013 23:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Артисты? Клованы! Laughing
_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Чорне та біле Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу