Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Починаю починати продавати ТІПКУ 2л. 16 кл.

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Продаю авто
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Пн Май 22, 2006 18:38    Заголовок сообщения: Починаю починати продавати ТІПКУ 2л. 16 кл. Ответить с цитатой

березень 93р. , червоний, 2л.16 кл, продаю у виключно хороші руки, бо в противному випадку не продам. Думаю продати у звязку з купівлею іншої італоманіакальної машини.
Машинка моя найулюбленіша зі всіх попередніх, в хорошому стані. За час проживання в мене мала все, що їй було необхідно і навіть більше. Нас виганяли з фіатівського сервісу, по причині моєї надокучливості і приставань до майстрів з завданнями типу "найди мені там шось, чи нічо не поломалось?"
За час перебування в Німеччині фіатік там наїздив всього бл. 50-70 тис. якщо вірити сервісній книжці (за 6р.) Стан салону може підтвердити такий оптимізм.
На скільки мені вдалось встановити історію перебування у місті Львів, Машиною володів гонщик(перегонщик з Німеччини) - 2міс, дівчатка багатенького татка - кілька років (покоцали всі диски, але зберегли салон в цнотливій чистоті ), ексклюзивщик (любитель ексклюзивних авто, якому не сподобався Фіат після того , як він його купив, і який звонив мені через пів-року , щоб я йому відпродав машинку назад)
ну і я - 2р. З цих двох років я їздив реально рік (20 тис з роботи на роботу і покататись), а потім в мене зявилась службова ЛАЧА, через що я "вигулював" Фіат регулярно раз - 2р. в тиждень. За весь період перебування у Львові фактів аварій не було, якщо не рахувати падіння цегли доброзичливого сусіда на праву сторону капоту, що і залишило відповідну відзнаку (капот вирівняний , крило залишилось погнутим не сильно). Факти безаварійності підтверджені на сервісі, на якому постійно обслуговувалась ТІПКА , з моменту зяви її у Львові.
З моменту купівлі я освоїв десь бл. 700 у.о. інвестицій зразу (зробив все в ходовій, що давало хоч найменшу підозру на зношеність), і по ходу ще десь біля 1000 у.о. на все що треба і не треба. В результаті чого, крім необхідних речей в машині зявились білі шкали, прямоток (дуже сильно гудить), по бокам акуратні пороги, які не занижують авто, ззаді - козирок (з польщі), на фарах - брови, перероблена передня решітка радіатора, покоцані диски (оригінальні) відреставровані, вікна затемнені американкою і т. д.
На докатці навіть ще збереглась наклейка "80 км\год" яка як і сама докатка були як нові, аж поки я кілька раз зимою не міняв пошкоджену резину. А коли я перші рази мив машину, то знаходив на кріпленнях сидіння залишки клійонки. Аморіки всі нові (перед "БОЖЕ", зад "Магнетті- мареллі"), всі нові гумки, резинки, подушки двигуна, і дуже багато чого, що мені ліньки згадувати і перечислювати.
Тіпка вкомплектована 4 колесами Фулда 205 -50 р15 (передні нові на 70 проц, задні на 100), двона залізними дисками на зиму і зимовою гумою (десь 60 проц, тільки на одному колесі - гуля, наслідок того , що воно спустило, а я їхав і вчасно не примітив. Акумулятор куплено десь восени 2005, (не памятаю, куда я гарантію зафігачив)
З недоліків
1. Дверка пасажирська передня , а також кришка багажника трохи іншого кольору (помітно тільки якщо придивитись на сонці), на сервісі кажуть що така приїхала з німців (сервісмени кузовщиною не займаються). При тому всьому слідів шпаклівки та ржавих місць помічено не було ніде абсолютно.
2.Потрібен ремонт двигуна. Моя думка - через те, що машина за життя більше стояла, ніж їздила -стали дубові сальники (жене масло зі всіх резинових виробів) і залягли кільця, які я успішно і підточив в процесі активнішої експлуатації ніж за попередні роки. З моменту купівлі ТІПКА була туга на підйом, аж поки я їй кілька раз не "дав під хвіст", після цього ожила, почала розганятись дуже активно, але поступово "пішло" масло.
3. 5 заїздів на драгу. Думаю то не страшно.
4.Глючить датчик рівня масла.
5. У звязку з червоним кольором, помітно (чуть чуть )ознаки вигарання фарби на криші і капоті.
6.... більше не знаю, що його ще болить. Придумаю -скажу.
Що стосується двигуна, то я його хотів вже зробити, через що було куплено нові вали "гозоллі"- 800 Євро (мають приїхати до тридцятого травня), і домовлено з місцевим гонщиком-раллістом (в чемпіонаті України), що він мені зробить і настроїть двигун ( балансування колінвалу, зчеплення, маховика, полегшення маховика, притирки клапанів і багато іншого в заводських умовах одних робіт на 1000грн нарахували , плюс премія раллісту). Але у звязку з тим, що зявився варіант потужнішого італоманіякального авто, процес призупинено, до моменту купівлі (або відмови від купівлі) цього агрегату.

3600 це я купив Тіпку.
бл.2000 це я вклав в любиму.
800 Євро - коштували вали.
Ясно, що цієї суми я назад не вимагатиму, але і задарма не віддам машинку. Хай тоді краще живе в мене.
Питайтесь і пропонуйте, фотки постараюсь викласти на цьому тижні.
А , до речі, яка ринкова ціна зараз такої машинки?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Turbik
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 43
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 02.12.2005
Сообщения: 583
Откуда: Киев

Авто: был Fiat Uno 1.3 Turbo i.e., теперь лисапед турбированый

СообщениеДобавлено: Вт Май 23, 2006 12:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Що ти за нього хочеш?
_________________
Обганяй, обганяй - всёравно на следующем светофоре встретимся!Diablo
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Вт Май 23, 2006 17:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Подивився в автобазар- 94 рік ТІПО 5700!!!
92р - 4200!!!!
Мля, народ, куда той світ котиться???
Автомобілі оцінюються як олдтаймери.
Turbik
Я свій олдтаймер, враховуючи його заслуги перед Батьківщиною оцінюю 4500.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Вт Май 23, 2006 17:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Блін, забув. 80675686323. Роман. Якщо питання - звоніть.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bogdansmc
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 03.02.2006
Сообщения: 1374
Откуда: Киев, Троещина

Авто: Fiat Panda 1.2 2004г (машина жены), Honda CR-V 2008г

СообщениеДобавлено: Вт Май 23, 2006 21:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Блін. Ну чого я не дочекався свого 2літрового монстра Sad
Хоча зараз вже якось пізно міняти. якраз вложив 700 у.е. в ходову
Тепер в мене казка - нічого не стукає-грюкає і тд.
Ну і немає в мене зараз 4500 шоб взяти твою, а свою потім продати Sad

_________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Ср Май 24, 2006 11:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дволітрові монстри достатньо велика рідкість , особливо в хорошому стані. В нас у Львові є ще один такий. Я коли купував свою, то вибирав між ними - обидва в хорошому стані, тільки той другий сріблястий мав більший пробіг, що відповідним чином позначилось на стані салону, та на різних інших ознаках. В ньому була зроблена добре ходова. А мій був кращий по степені зношеності, але ходову я вже робив сам, перед тим вторгувавши для цього меншу ціну покупки. Wink
А до речі , дєда , який продавав сріблястий дволітровий Тіпо, так його і не продав. На нього наїхали рідні, і сказали, що якщо він продасть таку класну машинку, то вони його ...... Twisted Evil
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zheka_e30
Италофан


Италофан

Возраст: 47
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 16.11.2005
Сообщения: 175
Откуда: Киев

Авто: 850

СообщениеДобавлено: Чт Май 25, 2006 09:42    Заголовок сообщения: Re: Починаю починати продавати ТІПКУ 2л. 16 кл. Ответить с цитатой

GORGAN писал(а):
Думаю продати у звязку з купівлею іншої італоманіакальної машини.


Спіймав Дракона? Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Чт Май 25, 2006 10:31    Заголовок сообщения: Re: Починаю починати продавати ТІПКУ 2л. 16 кл. Ответить с цитатой

zheka_e30 писал(а):
GORGAN писал(а):
Думаю продати у звязку з купівлею іншої італоманіакальної машини.


Спіймав Дракона? Smile


Його фіг спіймаєш. Very Happy Єдине, що бачив кілька раз його в
польоті. Кинувся ловити його, але тут напевно потрібно літак мати. Wink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Вт Май 30, 2006 14:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так. ТІПКА не продається. ТІПКА продовжує заглиблюватись в процес тюнінгу, і радувати свого господаря.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
george81
Италоманьяк


Италоманьяк

Возраст: 42
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 06.01.2006
Сообщения: 402
Откуда: Кременчуг

Авто: Honda CR-V 2.0 auto 2007, citroen c2

СообщениеДобавлено: Чт Июн 01, 2006 17:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GORGAN писал(а):
Так. ТІПКА не продається. ТІПКА продовжує заглиблюватись в процес тюнінгу, і радувати свого господаря.

Не продавай ! Хорошая машина! Была такая . С валами ты конечно переборщил .Можна двигатель с хорошими валами купить.(Знаю где , но не скажу Smile) Себе на купе поставлю) Кстати , своего продал за 4300 в полном тюнинге abarth + музыки на 600 было.... Но реально машинка такая стоит больше. Но рынок есть рынок..
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
GORGAN
Amico


Amico

Возраст: 49
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 14.02.2006
Сообщения: 25
Откуда: Lviv

Авто: FIAT TIPO 2 L 16 V

СообщениеДобавлено: Чт Июн 01, 2006 18:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ага. Поставив би меншу ціну - прийшлось би продати. Wink Smile
А що стосується ринку - довбані девятки дорожче коштують. Вот нехай на них і їздять. Twisted Evil
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Продаю авто Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу