Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Как укомплектовать FIAT Fiorino до уровня Qubo и выше?
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Пт Дек 03, 2021 22:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas писал(а):
CANBUS

(підозрюю що для початку тре розібратись про що питання.)

КАНБУСОМ можуть називати все підряд.

https://youtu.be/G8BZMY8_NS4

приклад.
https://aliexpress.ru/item/1005002012371426.html

Спасибо за ссылки, очень интересно и поучительно. Единственное не понятно – каким образом эта обзорная информация может стать полезной. В Fiorino нет функции «мультируль», потому, в шахте магнитолы нет разъема подключения CAN_шины. Значит, весь представленный в обзоре набор разъемов для взаимодействия с CAN_шиной, в нашем случае, к сожалению бесполезен.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2021 22:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всем доброго времени суток!
Прежде всего, хочу выразить благодарность всем участникам за участие в обсуждении предложенной темы. Скажу сразу, что обсуждение было интересным, и я не планирую выходить из предложенной темы, потому – продолжение следует.

Предлагаю продолжить обсуждение в пассивном режиме и принять первый итог. А именно, на сегодня мы выяснили главное, что бюджетный автомобиль FIAT_Fiorino имеет возможность доуккомплектации до уровня приемлемого комфорта. Проблема, на мой взгляд в желании автосервиса содрать с клиента побольше бабла, использовав недостаточные знания пользователей в вопросе технически приемлемых работ.

Так же предлагаю всем желающим виртуально поучаствовать в доукомплектации моего Fiorino, а именно:
- установка противотуманных фар;
- установка автомагнитолы;
- установка парктроника;
- установка подушки безопасности пассажира.
Обещаю делиться с ходом доукомплектации, с подробными нюансами и главное – экономикой самого процесса.

Единственное, не могу обещать, что все произойдет очень быстро, поскольку придется тратиться на оборудование и опять же – на дилерский автосервис (машина на гарантии). Так же буду благодарен всем, кто примет виртуальное участие в моем вопросе и подскажет свои идеи или наработки из личного опыта.
Спасибо.
---
Всім добра!
Насамперед хочу висловити подяку всім учасникам за участь в обговоренні запропонованої теми. Скажу одразу, що обговорення було цікавим, і я не планую виходити із запропонованої теми, тому – длі буде.

Пропоную продовжити обговорення у пасивному режимі та прийняти перший підсумок. Сьогодні ми з'ясували головне, що бюджетний автомобіль FIAT_Fiorino має можливість доуккомплектації до рівня прийнятного комфорту. На мій погляд, проблема у бажанні автосервісу здерти з клієнта більше бабла, використавши недостатні знання користувачів у питанні технічно прийнятних робіт.

Також пропоную всім охочим взяти віртуальну участь у доукомплектації мого Fiorino, а саме:
- встановлення протитуманних фар;
- встановлення автомагнітоли;
- встановлення парктроніка;
- встановлення подушки безпеки пасажира.
Обіцяю ділитися з ходом доукомплектації, докладними нюансами і головне - економікою самого процесу.

Єдине, не можу обіцяти, що все відбудеться дуже швидко, оскільки доведеться витрачати кошти на обладнання і знов таки – на дилерський автосервіс (машина на гарантії). Також буду вдячний усім, хто візьме віртуальну участь у моєму питанні та підкаже свої ідеї чи напрацювання з особистого досвіду.
Дякую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Вс Дек 05, 2021 22:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Варто було б уточнити. Wink
Все це добро буде працювати само по собі ? ЧИ? буде прикручуватись до "мозгів"
- встановлення протитуманних фар; яких? LED, галоген .......
- встановлення автомагнітоли; Якої? (розумної чи так радіво послухати)
- встановлення парктроніка; Якого? штатного чи.......?
- встановлення подушки безпеки пасажира. (раджу уважно вивчити цю можливість.) Просто недавно міняли в Опелі "стрельнуту" приписати б/у поки не вдалось Wink
Вдачі.

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 18:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas писал(а):
Варто було б уточнити. Wink
Все це добро буде працювати само по собі ? ЧИ? буде прикручуватись до "мозгів"... Wink
Вдачі.

Дякую, що стежте за темою, я намагатимусь відповісти і хочу попередити, що можу в чомусь помилятися. Питання по-справжньому конструктивне. Я не кваліфікований майстер з електроустаткування автомобілів, інакше не звертався б до допомоги форуму. Прошу врахувати таке – це головне!

Тепер по порядку. Я навмисне пропустив ще одне побажання – сигналізацію. Почну з неї і відразу наголошу, пропустив тому, що в моєму розумінні це не доукомплектація і ніколи в історії автомобілебудування такою не була. Хочу, щоб усі учасники форуму так само розділяли поняття доукомплектації та встановлення додаткового обладнання. Саме з цього починається сенс вторгнення в CAN_шину... (Ви називаєте її "мозками").

Ідемо далі, і для цього повернемося назад - улюблена фраза всіх, хто йде в ногу з часом! Так ось, CAN_шина, це не мозок і навіть не розум автомобіля. Це технологія, якій понад півстоліття. У автомобілебудування вона впроваджена, передусім, задля економії матеріальних ресурсів, а точніше – мідного дроту. Економія – головне для виробника! Так само вона дає можливість приймати та обробляти всі (або майже всі) параметричні дані автомобіля... Загалом це прикольно, якщо не зважати, що технологія CAN_шина може давати збої, але і це нормально, бо цілком природно для таких видів систем.

Не заглиблюватимуся в конструктив самої технології CAN_шина, цієї інформації достатньо в Інтернеті... до того ж, вище, я вже описав іншому учаснику, як це влаштовано стосовно авто. Повернемося до земного – FIAT_Fiorino. Отже, у моєму розумінні існують окремі поняття: доукомплектація та встановлення доп. обладнання. Насамперед, я поділяю їх згідно з прайсом СТО, що не маловажно! Тому, щодо сигналізації, хочу дати пораду - треба розуміти, що це додаткове обладнання та вирішити для себе, яким ви хочете його бачити, та скільки готові витратити грошей.

У питанні сигналізації можна діяти на рівні протиугінного пристрою. Загалом він мало про що сигналізує, більше блокує роботу елементів керування, що відповідають за рух автомобіля. У такому разі, підключення до CAN_шини буде дуже дорогим і складним, оскільки системою передбачено тільки штатний протиугінний пристрій, і додаткові опції у вигляді інших «секретів» функціонально не прийнятні. Це ексклюзивний варіант, він високонадійний, але вимагатиме знаючих, дорого оплачуваних фахівців.

Повертаючись до споживчих варіантів сигналізації, можна розглядати так само «метод дідуся», у вигляді захованої кнопки. Це не вимагатиме підключення до CAN_шини, буде не дорогим і надійним, оскільки достатньо впровадитися після блоків управління CAN_шини, на рівні 12-ти вольтових ланцюгів. Виконати такий варіант може приватний, досвідчений автоелектрик. І останнє, з того, що я знаю (але, я можу не все знати)), це купити готову сигналізацію з адаптуючим роз'ємом CAN_BUS і підключитися до системи CAN_шина. Ціна та надійність залежатимуть від обраного варіанту сигналізації та прайсу СТО.

Як я думаю - це все (або майже все), що потрібно знати про встановлення сигналізації. З моїх аматорських знань додам – якщо якомусь досвідченому злодюжці спаде на думку викрасти автомобіль, ніякий спосіб захисту не допоможе. Тому, вважати ненадійним куплену сигналізацію з адаптуючим роз'ємом - не правильно, потрібно пам'ятати про дрібних шахраїв, любителів пошарити в салоні авто.

У мене виходять дуже довгі пости!
Тому на сьогодні поки що все. Це було моє приватне бачення про додаткове обладнання "сигналізація". І я не претендую на безпомилковість!
Наступного разу опишу порядок встановлення протитуманних фар. Можливо, буде цікавіше, там є нюанс – це доукомплектація.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17201
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 19:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добре, а як оці всі ваші роботи відгукнуться на гарантії, чи ви її вже поховали?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 20:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цікаво чим все закінчиться.
Popcorn

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sher Khan
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 27.08.2011
Сообщения: 531
Откуда: Киев

Авто: Punto Classic 1,2 8V

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 21:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня пару дней назад уже началась закрадываться мысль, что тут что-то не так, но вчерашние посты и, особенно, пост на русском и украинском языках, переведенный гуглом и сегодняшний шедевр "интеллектуально"-технического словоблудия убедили меня в:
- машины никакой нет,
- все о чем говорит автор почерпнуто из интернета, а не из личного опыта,
- ему совершенно не нужны наши советы и помощь, он на них уже не реагирует, его задача просто писать простыни.
Зачем?
Это или самоутверждение юноши среди взрослых или начинающий журналист (блогер), собирающийся писать об автомобилях, ищет быстрореагирующую аудиторию с целью поиска своих ошибок. Чтобы охват аудитории был пошире посты идут в шахматном порядке на русском и украинском языках.
Может я и ошибаюсь, но пока впечатление именно такое.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 21:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Alexa
А можно увидеть VIN машины, чтобы подсказать по доукомплектации более плодотворно?

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Пн Дек 06, 2021 23:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sher Khan
plus
Popcorn

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2021 02:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Добре, а як оці всі ваші роботи відгукнуться на гарантії, чи ви її вже поховали?

Я не маю наміру нехтувати гарантією і займатися самодіяльністю. Тому до закінчення терміну гарантійних зобов'язань всі роботи доведеться проводити на офіційних дилерських станціях.

І ще. Я тут недавно, перебуваю в процесі адаптації і, схоже, мій стиль спілкування у вигляді епістолярних міркувань не всім приємний. Когось він насторожує, декого – напружує… Не хотілося б відверто виділятися та виглядати «білою вороною». Мабуть, зміню стиль та відповідатиму коротко і лаконічно.

Вам щиро дякую за розуміння та виявлений інтерес.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2021 04:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas писал(а):
Цікаво чим все закінчиться.
Popcorn

Ммм-да, судячи з реакції, мій стиль спілкування не всім приємний. Я раніше не був на жодному форумі, це вперше. Мені здавалося, що на форумі, якщо завів тему, треба якось розпинатися, щоби не втратити учасників. Адже по суті, крім нарікань, я тут не прочитав жодної підказки чи поради з питання, що цікавить. І щоб не закривати обговорення, а раптом десь вискочить корисна думка, я звернувся до епістолярних міркувань. Дійсно, поки що немає конкретних пропозицій із заданого питання, як ще ловити шанс на свіжі ідеї? І це спрацювало, форум ожив... але замість корисних ідей я читаю характеристику моєї адекватності)).

Я вже почав писати черговий опус про доукомплектацію FIAT_Fiorino протитуманними фарами. Скажу так – питання не просте. Ми маємо штатну проводку на протитуманки, що виходить із блоку управління системи CAN_шина, але яким дивним чином змусити систему подати в проводку 12В, питання цікаве. Ось Ви пишите: "Цікаво чим усе закінчитися". Відповім – протитуманні фари на Fiorino світитимуться! Як? Тому що на відміну від пасивних спостерігачів, мені було цікаве це питання. Я багато читав і знаю відповідь... навіть зайшов на форум – не просто так!


Последний раз редактировалось: Alexa (Вт Дек 07, 2021 05:38), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2021 04:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sher Khan писал(а):
У меня пару дней назад уже началась закрадываться мысль, что тут что-то не так... Может я и ошибаюсь, но пока впечатление именно такое.

Спасибо за комментарий. Я не привык оправдываться или другим образом влиять на чье-то мнение. Мне понравился Ваш ответ, он вполне логичный, имеет право на существование… и Вы – полное право на собственное мнение.

На самом деле, я владею украинским языком, но пишу с ошибками. Потому, всегда отвечаю тем, кто обратился на украинском – украинским языком, только не с помощью Google, а с помощью приложения Word, так проще.

Особое спасибо – улыбнуло Ваше предположение про 60-ти летнего юношу))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alexa
Amico


Amico

Возраст: 62
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 24.11.2021
Сообщения: 26
Откуда: Киев, Украина

Авто: FIAT Fiorino

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2021 05:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хоттабыч писал(а):
Alexa
А можно увидеть VIN машины, чтобы подсказать по доукомплектации более плодотворно?

Из всего, что я понял, Вы как-то связаны с Соломенским районом? Я в нем живу и для детального разговора могу подъехать к месту Вашей дислокации.
Наше дальнейшее сотрудничество – хорошая идея! Думаю, есть смыл познакомиться. VIN и др. данные могу передать "в личку", но лучше при встрече.
Спасибо.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Вт Дек 07, 2021 09:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Если не сложно, сбросьте VIN в личку. Чтобы хоть не много ориентироваться в комплектации авто. И посмотреть, что действительно можно доукомплектовать правильно и с наименьшими затратами. А то из только описанного трудно сложить картину. Многие (не о Вас лично) называют детали и комплектующие не правильно.
Подъехать тоже можно, но пока Вы на гарантии и все работы планируете делать на оф сервисе, не вижу смысла

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Jan2872
Amico


Amico

Возраст: 51
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 31.05.2021
Сообщения: 4
Откуда: Odesa

Авто: Fiat Fiorino 1.3 mjt

СообщениеДобавлено: Пн Дек 13, 2021 23:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня, тоже мечта с противотуманками. Правда, я пока так и не понял, есть там провода или нет. Блок управления, ради интереса разбирал недавно. На плате, есть контакты, под 7-ую кнопку. Под каждой кнопкой, есть две круглых резиночки. Под 7-ой, резиночек нет. Вместо кнопки, заглушка.
_________________
https://www.drive2.ru/r/fiat/fiorino/599237411624453606/
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Страница 3 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу