Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Вакцинація
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми
Предыдущая тема :: Следующая тема  

Ви -
Вакцинований повністю
50%
 50%  [ 35 ]
Вакцинований 1 доза
13%
 13%  [ 9 ]
Не вакцинований, але плануєте найближчим часом
5%
 5%  [ 4 ]
Не вакцинований із медичних протипоказань*
1%
 1%  [ 1 ]
Не збираєтесь вакцинуватись
28%
 28%  [ 20 ]
Всего голосов : 69

Автор Сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 16:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sheriff писал(а):
Переболел я омикроном...переноситься легче чем грипп,три дня температура дальше на поправку...колоть вакцину даже не подумаю,она мне нах не нужна организм и сам все делает,кстати на работе привитые пачками болеют,че,норм,зато в кино сходили и чипсы поели,на Вовину тысячу)))


сам не можу до сих пір повірити, як здвалося б з розумних, логічних людей зробили слухняних ковідобісів. готових обдовбатись невідомо чим і з якою ціллю.
у мене абсолюно всі знайомі які ширулись файзерами і т.д хворіли , хворіють по декілько разів на рік. причому дуже жостко...
навіть дочка (яку я відмовляв як міг), яка зробила файзер , заради поїздок в єс , завхворіла знову вже на омікрон з температурою 38+ ...
що це за ку..ня , яка не дає абсолютно ніяких гарантій , що не будеш хворіти. тільки не потрібно мантру , ковідобісів про легкий перебіг захворювання у вакцинованих...
афера 21 століття...

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Taras_Potatos
Рулевой филиала


Рулевой филиала

Возраст: 46
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 24.07.2006
Сообщения: 22643
Откуда: м. Львів

Авто: Fiat Punto HGT

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 16:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

МОЗ писал(а):
Бустерну дозу можна буде колоти після 6 місяців від введення другої дози вакцини.

_________________
This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.

/oo|_\__Ⓐ__/_|oo\
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
KoliaLutsk777
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 30.05.2010
Сообщения: 3110
Откуда: ЛУЦК

Авто: WV Golf 4, 74Kw 1.6

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 20:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не коловся, омікроном перехворів дуже легко, температури не було. Перед тим хворів десь рік назад, взнав випадково коли виявили антитіла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 21:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

KoliaLutsk777 писал(а):
Я не коловся, омікроном перехворів дуже легко, температури не було. Перед тим хворів десь рік назад, взнав випадково коли виявили антитіла.

Аналогічно Wink
І всі (!!!) знайомі, хто не коловся, перехворіли по разу, а то й двічі, але в легкій формі. А ось ті знайомі (не всі, але достатньо), які вкололись файзером та модерною, після 2-х вакцин боліли і доволі в важкій формі.
Але всі вакциновані ходили до кінотеатрів, господарських магазинів, то що.., та заражали оточуючих

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 22:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
А ось ті знайомі (не всі, але достатньо), які вкололись файзером та модерною,

Теж помітив подібне по цим вакцинам.(більше після першої дози.)

А от по короноваку такого мені не зустрічалось.

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Фев 16, 2022 23:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas писал(а):
Цитата:
А ось ті знайомі (не всі, але достатньо), які вкололись файзером та модерною,

Теж помітив подібне по цим вакцинам.(більше після першої дози.)

А от по короноваку такого мені не зустрічалось.

Тому що коронавак - єдина вакцина, виготовлена по класичній технології виготовлення вакцин.
Всі інші, для штучної активації імунної системи. І надалі, без цієї активації, уммунка вже не відповідає на сам вірус. Тоді потрібна і третя, і четверта, і наступні дози... Ну, а чим це (ширяння) закінчиться для ширнутих, дізнаємось через кілька років. Якось так

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Taras_Potatos
Рулевой филиала


Рулевой филиала

Возраст: 46
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 24.07.2006
Сообщения: 22643
Откуда: м. Львів

Авто: Fiat Punto HGT

СообщениеДобавлено: Чт Фев 17, 2022 00:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АД’ЮВАНТИ (лат. аdjuvare — допомогати) — група речовин різного походження і різної хімічної природи, які при введенні в організм разом з антигеном чинять неспецифічну стимулювальну дію на імуногенез, здатну надавати властивості антигенності неантигенним речовинам. Одним із механізмів дії А., таких як гідроксид алюмінію, хлористий кальцій, алюмінієво-калієві галуни, желатин, мінеральні, рослинні й тваринні олії, етери жирних кислот і шестиатомних спиртів, є створення «депо» антигену в організмі. Так, напр., А. Фрейнда містить витяжку з мікобактерій туберкульозу, складні жирні кислоти, олії і багатоатомні спирти як емульгатори. А. можуть підсилювати синтез білка (у т.ч. антитіл) в організмі, а також стимулювати клітинні імунологічні механізми. Вони знаходять практичне застосування у промисловій мікробіології та фармації для створення ефективних штучних вакцин і антигенів, анатоксинів, а також у виробництві сироватки крові. Термін уведений Рамоном у 1925 р.

Коронавак
Діюча речовина: інактивований вірус SARS-CoV-2. Допоміжні речовини: гідроокис алюмінію – пришвидшує та підсилює дію активного компонента; гідрофосфат натрію 12-водний та гідрофосфат натрію моногідрат – буферні речовини, що стабілізують вакцину, щоб її кислотний рівень збігався з рівнем нашого тіла; натрію хлорид – є розчинником і коригує сольовий баланс вакцин.

_________________
This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.

/oo|_\__Ⓐ__/_|oo\
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
KoliaLutsk777
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 30.05.2010
Сообщения: 3110
Откуда: ЛУЦК

Авто: WV Golf 4, 74Kw 1.6

СообщениеДобавлено: Чт Фев 17, 2022 09:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не коловся, омікроном перехворів дуже легко, температури не було. Перед тим хворів десь рік назад, взнав випадково коли виявили антитіла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
=aleks=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 47
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 06.10.2009
Сообщения: 8637
Откуда: Харьков

Авто: была Tempra2.0 теперьTоyota carina-e 93 1.6

СообщениеДобавлено: Чт Фев 17, 2022 10:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я думаю что голосования не отображает той реальности которая есть на самом деле ибо проголосовать повторно я не могу , то бишь я проголосовал когда был вакцинирован один раз ,а по факту два раза и проголосовать я не могу!!
Так что те кто прошел полный курс вакцинации гараздо больше!!
По поводу болел я за время появления ковида,ну было в 2020 слабость и состояние как будто ты болен,но не температуры,не других признаков болезни не было.так было два раза!
В 21 года осенью болели я и все мои - жена,дети.симптомы болело горло,высокая температура,не большой кашель.анализы не сдавали!!

_________________
Бортовик Темпра
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
borel1990
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 56
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 13.01.2013
Сообщения: 4497
Откуда: Вільногірськ, Дніпропетр.обл.

Авто: Fiat Doblo 1.9D 2001, Fiat Fiorino 1.3mjtd 2009

СообщениеДобавлено: Вс Фев 20, 2022 21:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У жовтні - листопаді 2021р ми з дружиною перехворіли на Ковід. Хворілі одночасно, лікувалися одним і тим же. Подужали. А от тепер симптоми: - у дружини - сильний головний біль, температура 38,5 та вище, звісно, слабкість; - у мене - слабка нежить, температура до 35, слабкість, сильний біль у м'язах.

Після одужання вирішили здавати кров на антитіла IgG, через кожні 30 днів. Подивіться на графік, прийміть до уваги не тільки вид графіка, а зверніть увагу й на числа. І ще - 50 та більше - це підтвердження, що ви перенести Ковід; 3950 та більше - наявність сильної віруснейтралізуючої реакції організму. Останні 30 років у нас з дружиною один графік, одне місце роботи, одне харчування.

ПС. Ми не вакциновані. Ні тоді, ні зараз. Так склалося. Smile

ПС 2. Моя думка - ні вчені, ні лікарі допоки що самі не розуміють, з чим вони зтикнулися. Не в плані виду вірусу та таке все інше, а в плані різної реакції різних організмів як на вірус, так і на вакцини. Для прикладу. Мій батько 84 років перехворів на Корону ще у 2020р у в себе вдома. Весь зв'язок з лікарем був через Вайбер. Хворів довго, але подолав, хоча все життя пропрацював зварювальником з усіма наслідками. Мій приятель 37 років, без особливих шкідливих звичок, зійшов униз за неділю.



.jpg
 Описание:
 Размер:  250.99 KB
 Просмотрено:  70 раз(а)

.jpg



_________________
Where's the revolution? Come on, people! You're letting me down!
бортовик - http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=55031
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
KoliaLutsk777
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 30.05.2010
Сообщения: 3110
Откуда: ЛУЦК

Авто: WV Golf 4, 74Kw 1.6

СообщениеДобавлено: Чт Мар 03, 2022 19:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну що там, ковід вже нікого не цікавить?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Мар 03, 2022 19:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На Волині, можливо, і цікавить... Боюсь, після вражої кулі братського АК-74 і т.п. вірус відступить надовго.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
borisovich
Италофан


Италофан

Возраст: 77
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 26.03.2008
Сообщения: 384
Откуда: Украина

Авто: Было много чего.

СообщениеДобавлено: Чт Мар 03, 2022 21:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Бувають і дива. У мене є інформація від першої особи. Він лежав у реанімааціі (ковід), коли йому повідомили про напад московії та загибель товариша, ковід утік. Йому вже потрібен був кисень. Як це сталося ніхто сказати не може, але організм якось зреагував на стрес. Так що дива трапляються
_________________
Omnia mea mecum porto
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 из 6

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу