Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

1.3 multijet довго тухне лампа масла при простої
На страницу 1, 2  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Сен 03, 2021 22:22    Заголовок сообщения: 1.3 multijet довго тухне лампа масла при простої Ответить с цитатой

Фиат кубо! 1.3 мультижет 2011р. евро 5, 75к. 255т.км. з 2017р в Україні. Після простою через ніч довго гасне лампа тиску масла - більше 5с, буває вискакує попередження на таблі спідометра - без чеку, як двигун запускати 2 і 3 і тд. рази - гасне відразу. Масло фільтр поміняні, поміряно тиск масла на турбіні - на холодному на холостих -2.5 кгс. при 4000об - 4кгс. на прогрітому хх. - 1.1кгс, 4000об. - 3.5 кгс. Було перерито багато тем з такими проблемами, більшість людей пишуть що це такі двигуни і так потрібно їздити. Також найшов інформацію що зтікає масло з фільтра.
зняв корпус масляного фільтра, розібрав -відразу виникло кілька питань!



.jpg
 Описание:
це перепускний клапан який захищає масляний фільтр від зайвого тиску
 Размер:  227.08 KB
 Просмотрено:  111 раз(а)

.jpg



.jpg
 Описание:
це клапан який і утримує масло в фільті?
 Размер:  222.27 KB
 Просмотрено:  106 раз(а)

.jpg



1.jpg
 Описание:
я так розумію це сервісний клапан - при встановленому фільтрі він нажатий і не дозволяє маслу стікати в піддон, як тільки зняти фільтр, при заміні, він розжимається і масло зтікає в піддон, щоб не залити блок двигуна.
 Размер:  227.12 KB
 Просмотрено:  123 раз(а)

 1.jpg



2.jpg
 Описание:
 Размер:  213.89 KB
 Просмотрено:  107 раз(а)

 2.jpg



3.jpg
 Описание:
в мене якраз і проблема з цим клапаном. обламана лапка одна із чотирьох, (на малюнку червона стрілка) і він певно підклинює тому і зтікає масло , тепер питання чи можна заглушити цей клапан? або де можна купити цей клапанок?
 Размер:  158.23 KB
 Просмотрено:  127 раз(а)

 3.jpg




Последний раз редактировалось: goleg1972 (Ср Сен 08, 2021 22:23), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Сен 03, 2021 22:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

або хочаби підскажіть каталожний номер, можливо від іншого авто підійде , можливо хтось міняв його, не хочеться купляти цілий корпус фільтра!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пн Сен 06, 2021 20:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Продовжую свій монолог! Промив повністю весь корпус фільтра , всі клапанки, в сервісному зняв пружину, тобто він постійно закритий.
Поміняв прокладки (до речі купив комплект за 52грн, як окрему продають за 250) встановив на авто і результат який був такий і залишився! проїхав 200 км. зняв кришку фільтра , спершу обклав тряпками пів двигуна - думав так як сервісний клапан заблоковано то масло потече рікою хрен то правда, масло було лишень в стакані фільтра, оглянув рівень масла прийшов до висновку що всі клапанки тримають тобто і сервісний і цей що утримує масло повністу в маслі , перепускний на половину і він теж тримає, масла рівно по магістраль якою тече під тиском відфільтроване масло в двигун, тобто масло зтікає з корпусу фільтра в іншому місці! Десь читав що може зтікати через гідронатягувач ланцюга ГРМ. Ланцюг поміняний 70тис. тому . Чи можлива така ситуація і в моєму випадку?



фільтра.jpg
 Описание:
 Размер:  191.79 KB
 Просмотрено:  104 раз(а)

 фільтра.jpg




Последний раз редактировалось: goleg1972 (Вт Сен 07, 2021 11:35), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вт Сен 07, 2021 10:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А в цих машинах немає якогось масляного насосу? Може він підуставший, або клинить, не так добре качає?

Чи масло якось саме собою качається коли мотор працює?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Ср Сен 08, 2021 22:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
А в цих машинах немає якогось масляного насосу? Може він підуставший, або клинить, не так добре качає?

Чи масло якось саме собою качається коли мотор працює?


Стою на асфальті я в лижі обутий - чи лижі не їдуть чи я --------!!?
Наполегливе прохання добирати слова.
Модератор

що за запитання ? в першім пості написано -" на холодному на холостих -2.5 кгс. при 4000об - 4кгс. на прогрітому хх. - 1.1кгс, 4000об. - 3.5 кгс."
проблема на холодному, то що 2.5кгс йому мало?



.jpg
 Описание:
 Размер:  369.81 KB
 Просмотрено:  118 раз(а)

.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2021 09:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З настанням холодів проблема загострюєтья! Хочу промити маслоприймач. Чи хто знає на наших авто можна зняти маслоприймач не знімаючи кришки ланцюга грм, тобто лише знявши піддон?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2021 09:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так, можна.
Але особисто я вважаю, що сподівання на нього - марні.

Щодо насоса: качати він качає, а звідки впевненість, що не спускає масло за ніч? Що як у фільтрі масло залишається, а нижче - ні? Так, звісно, для цього потрібно, щоб ще й повітря туди потрапило, бо інакше масло не стече,так і стоятиме стовбом. А є гарантія, що не підсмоктує по сальнику?

І останнє (або перше): хто перевіряв, який тиск у системі саме в перші 4-5 секунд, коли лампа Аладдіна ще не погасла? Є такі дані? Бо це якраз важливо.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2021 10:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Виміри проводив я сам особисто- відкрутив штуцер на турбіні через довший болт ще один штуцер зі шлангом і на манометр, в перші секунди тиску немає , мотор дизелить тобто робить на сухо. через 4-6 с появляється тиск гасне лампа і міняється звук роботи мотора. Вище я дослідив що клапанки корпуса масляного фільтра масло тримають, а ось ідея що масло зтікає від піддона до тих саме клапанків можлива, я тому і хочу не тільки промити маслоприймач але і провірити ущільнююче кільце маслоприймача. А ідея з сальником теж має місце так як в мене є невелика замасленність з преді піддона. Попередній власник віддав мені коробку зі старим ланцюгом та зірочками ГРМ, так от в цьму ящику лежить нова прокладка масляного насоса та новий сальник колінвала тобто на сервісі де він міняв ланцюг йому залишили стару прокладку і сальник.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2021 12:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По-перше : тиск вимірюється на тому отворі, шо заглушка стоїть зпереду на кришці з маслонасосом.
По-друге : на маслоприймачі не зовсім кільце, скоріше прямокутної форми гумка. І якщо його (маслоприймач) знімали, то могли й проґавити щільність встановлення на місце.
І третє: не один раз вже доводилося міняти маслонасос через отаку прутню з тиском після ночі...

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пт Окт 29, 2021 12:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Щиро дякую за відповіді вони дійсно по темі і корисні! Стосовно вимірювання тиску напевне так і мало би бути але трубка на турбіну йде прямо з масляного корпусу, після фільтра, можна сказати перший "споживач" думаю що якщоб я поміряв так як ви пишете то тиск був би більший тому як вимірювалось би перед фільтром, хоча можливо я помиляюсь і цей отвір за який ви пишете теж після фільта. С тосовно прокладки між маслоприймачем я знав про форму але не дуже хотілось багато розписувати. Я міняв прокладки на масляному корпусі і вони вже були "дубові" думаю що певно так і зцією прокладкою - дубова і не тримає!
Стосовно масляного насоса - теж велика імовірність, певно цей варіант буде на закуску після маслоприймача та сальника як найдорожчий.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 01, 2021 21:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий вечір! Зняв сьгодні піддон , подивився і закрив! в моєму двигуні 199.а2 зняти маслоприймач не знімаючи кришки грм не можливо! Сітка маслоприймача чиста, піддон теж чистий, масло виступало не через сальник а через сілікон між піддоном і кришкою грм, певно погано обезжирили і нанесли герметик. Хто підскаже що обійдеться поміняти маслонасос та і певно комплект грм?


IMG_20211101_153240.jpg
 Описание:
 Размер:  179.25 KB
 Просмотрено:  87 раз(а)

IMG_20211101_153240.jpg



IMG_20211101_153200.jpg
 Описание:
 Размер:  140.27 KB
 Просмотрено:  78 раз(а)

IMG_20211101_153200.jpg



IMG_20211101_153211.jpg
 Описание:
 Размер:  168.67 KB
 Просмотрено:  82 раз(а)

IMG_20211101_153211.jpg



IMG_20211101_1533088.jpg
 Описание:
 Размер:  118.55 KB
 Просмотрено:  74 раз(а)

IMG_20211101_1533088.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 01, 2021 22:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://youtu.be/2HNpByFNAf8
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Кабанчик Жека
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 52
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 18.02.2012
Сообщения: 757
Откуда: Украина,Винница

Авто: Peugeot Bipper 1.4 hdi

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 04, 2021 02:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goleg1972 писал(а):
https://youtu.be/2HNpByFNAf8


Може сгодиться... Blush
Ось давно вже є створена мною тема по цій ситуації...
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=70367
Якщо із поддоном двигуна все гаразд,шукайте траблу у клапані(фільтрі),чи у насосі...

_________________
Буду всем признателен за помощь и подсказки!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goleg1972
Amico


Amico

Возраст: 52
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 20.06.2021
Сообщения: 13
Откуда: украина

Авто: QUBO

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 07, 2021 21:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Подякував за відповідь! Перечитав я вашу тему і появилась в мене ще одна версія. Мій піддон не загнутий, рівний але на дні піддона я бачив потертість лаку та і на маслоприймачі теж є потертість (на фото стрілками) тобто в мене теж лижить маслоприймач на піддоні і теж малий зазор для всмоктування масла. Це що заводський дефект? чи може хтось міняв маслоприймач не стандартний - за довгий, абож міняв ущільнюючу манжету маслоприймача і на болтиках опустив в самий низ? І саме головне що я маю робити аби збільшити цей зазор?


IMG_20211101_15320011.jpg
 Описание:
 Размер:  198.58 KB
 Просмотрено:  81 раз(а)

IMG_20211101_15320011.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 07, 2021 22:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Можна трохи лупнути піддона молотком.
1-2 мм буде достатньо.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу