Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Верховная Рада утвердила новые штрафы для водителей: до 51к
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Дорожня обстановка
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Фев 18, 2021 12:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Не треба нас з Євпропами зрівнювати, ні в чому,

Ну це я вже давно зрозумів, але може хоч колись станеться чудо...
Мене взагалі за останні 4-5 років в Україні жодного разу не зупиняли, хоча іноді і порушував мабуть по дріб'язку, і сам бачив купу порушень(і доволі серйозних) прямо на очах у поліції, яка ніяк не реагувала.
Також були ще і інші прецеденти, які стосувались вже конкретно мене і мого здоров'я, після яких я вже остаточно вирішив, що жити в цій країні не хочу.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Фев 18, 2021 12:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Просто ви не там їздите. Є у нас дорога Одеса- Чорноморськ- Затока і далі. Там, в вихідні особливо, постів, як собак не різаних. Стоять часто самі з порушенням, зупиняють просто так, хоч це заборонено їхнім же законом, хоч ст. 35 чітко визначає випадки, коли вони мають право зупиняти і не тільки зупиняти, а обов'язково пояснювати причину, але серед 11 пунктів ст.35 нема такого, як перевірка документів.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Фев 18, 2021 12:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В Європі патруль може зупинити "просто так", а саме "їм здалося, що ви невпевнено кермуєте" і перевірити вас від А до Я - аптечки, домкрат і т.п. в т.ч. - ксенони, дим з труби.
Але підсовувати "лівий" драгер ... думаю їм таке і в думку не прийде, бо це одразу тюрма і ганьба на 3 покоління Laughing Тут поліція - це безпека, гордість і приклад. І її тут реально дофіга, непоміченим бути майже нереально Laughing

Доречі, в деяких місцевих "райадміністраціях" емігранти з постсовка почали підсовувати працівникам "за прискорення" оформлення документів... коротше- розводити корупцію, як у себе на батьківщині. Пройшла перевірка - декілька просто звільнені, декілька вже сидять, встановлені прослуховуючі пристрої і камери. Проблема наразі зникла. (Хоча і "агенції прискорення" ще працюють, але вони розводять виключно своїх співгромадян, по факту ніякого "прискорення" не буде.)

Чому в них це працює - загадка? Мабуть все ж через більшість свідомих громадян, а не навпаки.
Александр Васильевич писал(а):
Просто ви не там їздите. Є у нас дорога

Я мрію ніколи вже там і не їздити. Але то таке, всяке ще може бути, тому не зарікаюсь. Very Happy

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Фев 18, 2021 13:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

От не знаю, був в Італії, там, правда, нас возили в бусику Дукато, був в Угорщині, Чехії, Румунії, Австрії, так там поліції практично і не видно просто так- стоять і стрижуть.
В Італії трохи помяли боки наш Дукато та Форд, поліцію і не кликали, бо нащо, коли є страховий поліс???
Два роки тому пересікли Румунїю від Брашова до наших Чернівців- ніде і нікого, організація руху скрізь прекрасна, жодних проблем, і шось мені не віриться, шо румуни отакі переконані і перелякані, тому і стакан вина випльовують разом з мамалигою. Чи італійці, чи чехи...
Та он- Молдова та ПМР- аналогічно, ніхто не зупиняв, хоч сам бог велів розвести сусіда-іноземця по братськи. В ПМР, на диво, і самі водії не дуже спішать летіти чи пересікати 1.1, коли попереду повзе КАМАЗ, бо б'ють по кишені боляче. Навіть на жжипах.
Я багато років за кермом, але такого паскудства від поліцаїв, як зараз, не бачив і при союзі.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Фев 18, 2021 14:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
От не знаю, ..
Я багато років за кермом, але такого паскудства від поліцаїв, як зараз, не бачив і при союзі.

При союзі я ще не кермував, а паскудство бачив тільки від старих гайців - і погрози, і підстави, і пряме вимагання хабаря і т.п., при поліції саме паскудства не було - там просто повна бездіяльність і покуїзм. Що вони є, що їх немає, навіть з мілюзгою типу гопників-наркоманів- і з тим впоратись не можуть, гопнік обколоний-обкурений прямим текстом його шле, перед цим побивши перехожого, а воно стоїть немов обісране і каже - музчина заспокойтеся.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Дорожня обстановка Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу