Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

1.9 dw8 Lucas DPC - тахометр и температура капут. троит, дым
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Канистра
Италофан


Италофан

Возраст: 32
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 13.11.2016
Сообщения: 372
Откуда: Одесса

Авто: Ситроен Берлинго 1,9 DW8 Lucas 2001г.

СообщениеДобавлено: Пт Янв 29, 2021 09:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CreAtoR писал(а):

оце то якраз і зрозуміло, що корпусом ПНВТ, саме так воно і регулюється на ланцюгових двигунах Smile
і саме це я мав на увазі, коли писав тобі про "три болта", не знаючи, що в тебе вони на шестерні (не одразу зрозумів).


Ну если быть до конца внимательным - я речь вёл о настройке (или подстройке) опережения В ДИНАМИКЕ!
А на вращающейся шестерне - я с трудом представляю этот процесс Hmm
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пт Янв 29, 2021 10:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas писал(а):


Не переймайся думаю не потрібно нікуди йти.
Достатньо посиланням на інформацію про ТНВД (а можна розшифрувати цю абревіатуру?) того хворда щоб зрозуміти який там вал.Та порівняти з тим фото куди був посланий я.
Просю Wink

Ну, раз просиш...
Для чого порівнювати "який там вал"? Дай вгадаю: щоб довести мені, що саме на тому фото, саме той ПНВТ мав шестерню для ременя, а не для ланцюга?
Код:
UPD: поліз таки шукати-перевіряти - на тому фото (да-да, де "конусний вал шпонка") - це і є той самий ПНВТ від ланцюгового Форда, посилання на інформацію про який ти й досі від мене вимагаєш. Ланцюг дворядний (але ж такого теж не може бути) . То ж посланий на це фото Федя був дуже правильно. Але замість перевірити що від чого і до чого - почав намагатися притиснути мене до стіни. Окей. І що тепер? Знов скажеш, що не чіплявся? Таки підеш туди, куди послали? Чи треба ще щось розжувати для беззубого? Я виходжу з цієї тупої гри.
А якщо воно й так, то це якось відміняє той факт, що на корпусі отвори овальні? Не задумувався для чого вони? З твоїх слів - кут регулюється шестернею і не буває Лукасів під ланцюг (або навіщо так настирливо вимагати "приклади двигуна" і "посилання на ПНВТ", якщо би був в курсі їх існування?).
Ок, добре, я здаюся, задавив ти мене своїм професіоналізмом на своєму рівні, не буває - так не буває, шестернею з болтами - так шестернею, я ідіот, тепер це знатиму і не мірятимусь валами. Знатиму, що не буває Лукаса під ланцюг (бо ми ж так і не дочекалися посилань на фоточьґе ланцюгового ПНВТ саме від моєїСієрри, то ж існування не доведено), і знатиму, що я ідіот (бо знав з ким маю справу і все одно втрутився). Addio!

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8213
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Пт Янв 29, 2021 10:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CreAtoR
Ну от і добалакались Wink
"Просив про ланцюг" (наголошую не заперечував існування)тому що не зустрічав на практиці от і хотів дізнатись більше.

Стосовно.
CreAtoR
Цитата:
Ну, раз просиш...
Для чого порівнювати "який там вал"? Дай вгадаю: щоб довести мені, що саме на тому фото, саме той ПНВТ мав шестерню для ременя, а не для ланцюга? А якщо воно й так, то це якось відміняє той факт, що на корпусі отвори овальні? Не задумувався для чого вони?


Стосовно отворів було озвучено раніш Wink як один з варіантів регулювання.
Чи не так.?
(скрін доказ)
CreAtoR
Цитата:
про ТНВД (а можна розшифрувати цю абревіатуру?)


А чому б і ні ТНВД = топливный насос высокого давления.(це на російській) Wink
До речі такі зауваження роблять за звичай ...ну ти зрозумів сподіваюсь.
CreAtoR
Цитата:
Код:
UPD: поліз таки шукати-перевіряти - на тому фото (да-да, де "конусний вал шпонка") - це і є той самий ПНВТ від ланцюгового Форда, посилання на інформацію про який ти й досі від мене вимагаєш. Ланцюг дворядний (але ж такого теж не може бути) . То ж посланий на це фото Федя був дуже правильно. Але замість перевірити що від чого і до чого - почав намагатися притиснути мене до стіни. Окей. І що тепер? Знов скажеш, що не чіплявся? Таки підеш туди, куди послали? Чи треба ще щось розжувати для беззубого? Я виходжу з цієї тупої гри.

Сходив ще раз і що я бачу Very Happy

Ось доказ де застосовувались ті насоси.
Привід ремінь.
https://www.olx.pl/swietokrzyskie/q-R8443B381B/



Screenshot_2021-01-29 Український клуб фанів FIAT CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT Просмотр темы - 1 9 dw8 Lucas DPC - тахоме[...].jpg
 Описание:
 Размер:  288.93 KB
 Просмотрено:  117 раз(а)

Screenshot_2021-01-29 Український клуб фанів FIAT CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT Просмотр темы - 1 9 dw8 Lucas DPC - тахоме[...].jpg



_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alex-lv
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 28
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.09.2009
Сообщения: 1306
Откуда: Львів

Авто: продано

СообщениеДобавлено: Пт Янв 29, 2021 15:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Канистра писал(а):
[
На жаль в мене не таке авто. ЭБУ в iншому куту - за аккумом. В мене Берлiнго.
Дрот дуже короткий вiд ДПКВ i виходе с заду двигуна.

Маєш БЕРЛІНГО. Подивись на "мозгах" 8004 ножка №2 №3 №4 чи взагалі існують ті дроти, а далі по косі прослідкуй дріт екранований.
Книжка лежить ТУТ
:hi
Канистра писал(а):
Там ошибиться НЕВОЗМОЖНО!!!
Берёшь три штифта (можно болты) выставляешь ВМТ, устанавливаешь один в совпавшие отверстия маховика и картера, а два другие в шестерни ГРМ и ТНВД. ФСЁ)

Good



dd (2).jpg
 Описание:
 Размер:  239.82 KB
 Просмотрено:  137 раз(а)

dd (2).jpg



,th (2).jpg
 Описание:
 Размер:  237.19 KB
 Просмотрено:  124 раз(а)

,th (2).jpg



_________________
0б77бб9119
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Канистра
Италофан


Италофан

Возраст: 32
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 13.11.2016
Сообщения: 372
Откуда: Одесса

Авто: Ситроен Берлинго 1,9 DW8 Lucas 2001г.

СообщениеДобавлено: Сб Янв 30, 2021 11:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

alex-lv писал(а):

Маєш БЕРЛІНГО. Подивись на "мозгах" 8004 ножка №2 №3 №4 чи взагалі існують ті дроти, а далі по косі прослідкуй дріт екранований.
Книжка лежить ТУТ
:hi

Good

Огромное спасибо!!!
Friends

Чуть с работой рагребусь и продолжу Good
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Канистра
Италофан


Италофан

Возраст: 32
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 13.11.2016
Сообщения: 372
Откуда: Одесса

Авто: Ситроен Берлинго 1,9 DW8 Lucas 2001г.

СообщениеДобавлено: Пт Фев 19, 2021 20:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня ЭБУ за аккумом!
ЭБУ - dcn.2
Нужна схема!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alex-lv
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 28
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 14.09.2009
Сообщения: 1306
Откуда: Львів

Авто: продано

СообщениеДобавлено: Вс Фев 28, 2021 06:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Канистра писал(а):
Братцы всем привет!

...не работает таха(

Хочу проверить, но не могу определить с чего считываются импульсы (обороты) на ЭБУ.

Подкиньте схему либо подскажите.

Двигатель DW8, Lucas DPC ЭБУ DCN.2

Давав схему, чи непідійшла? №28 http://fiat-club.org.ua/forum/download.php?id=109613
Користуй пошук по сайту "тахометр"

_________________
0б77бб9119
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 из 5

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу