Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Куплю Opel Zafira B
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Куплю авто
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 16:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

як уже ув"язався в дану тему, то продовжу. Брат^2 має бізнес у фрасЦІї: на його фірму ганяють сітроени, пежути на Львів). Дружина вимагала нове авто (не добло - фу, мрак, не престижне, корито, сміються), ждали ще одне поповнення. Дякую, рік Wink Хотів саме пікасо с4 дітям - відмовляв мене не за однією пляшкою коньяка, в порівнянні з надійністю(1.9жтд,2004 року)
Прикол в тому, що це не одне авто в сім"ї, живу у найелетнішому районі і мії старий добло, в порівняні в мерсами, бмв, інфініті, хундаями не підвів наразу, крім хрестин (1 раз на 5 років) Laughing Із-за цього купив фокуса Wink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 17:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):
_Under
ми брату купили таку Вектру
круїз парктроніки і тд...кузов бімба -
так є звичайно дитячі болячки аля повело колектор випускний
ПС - то все моє ІМХО

CarElf писал(а):
ганяють сітроени, пежути на Львів). Дружина вимагала нове авто (не добло - фу, мрак, не престижне, корито, сміються
Хотів саме пікасо с4
:


...Коли вибирав машину, дивився і Опеля (бо французів на нюх не переношу)
І не розумів, чому машина такого плану (опеля/пежо/рено/сітро) "в фулі" свіжого року коштує як потовчений німець/швед років так на 5-7 старше і вдвічі більшим пробігом??

І от, покатавшись майже рік на Фіаті - вже розумію чому. Very Happy І це тому, що я теж позиціоную Фіат, як виробника - більш "вищого класу якості"(саме так - вищої за Опель)... Хоча і бачу, що і вони дуже не далеко відірвались від вищеописаної четвірки - у плані кльопки дешевенького ширпотребу для народних мас із пакетом "усьо уключено". Laughing "Дурні якісь купують не (опеля/пежо/рено/сітро) за 10к, а ти тут будеш зараз за 6500 блищати і всіх будуть тільки заздрити.." Ага, щаз! Laughing
Але як робоча конячка яку не шкода - піде звісно ж, якшо дійсно брати з моторами/кпп "попростіше". А якщо до цього був таз/заз або старюча убита іно кінця 80х.. то взагалі буде космос!

П.с. По французам: С5 2010 року є у родича. 1.6 дизель. Дизайн машинки - супер. Але до пробігу 300 000 переміняно вже все що тільки можна і по 3 рази (і ціни просто охєрєть які не малі, при чому на на все). І останні 50 000 той дизель димить як паравоз.
Також С5 позиціонується як Е клас, але якшо у нього сісти після Вольво 80 (Е клас), то може здатися, що Сітроен - С клас, бо навіть Д там і не пахне (пахне доречі дешевим пластиком, який облазить геть скрізь). І це все при тому що вольвовска 80ка це теж не Ауді А8...
Також катався на С4 (теж не раз) - навіть рівняти із тим же Браво - це рідкісна дешева шкарабанка... По комфорту і ближче до Пунто (а може і гірше)... і це при тому, що ціна майже 1в1 як Браво... С4 на 180 000 км пробігу виглядає просто жахливо у всіх планах...
І якшо по інтернетам сітроводи пишуть, що С5 надійніший за С4..(?!!) то я просто нічого далі не писатиму))
Доречі, Пікасо у сусідів, взятий нещодавно, із СТО теж не вилазить взагалі. Збирався продавати, але бачить, що втратить 2000 у.о., тому поки думає.
Тому, якщо ми говоримо не про комерційний транспорт - свіжий француз, до 100 000 км, ще допустив би рекомендувати таку покупку... а далі... починається повна ср@ка. Але і починається і розуміння, чому там такі приємні ціни "на старті". Very Happy

п.с. всі ІМХО і особисті враження.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Пн Сен 21, 2020 17:57), всего редактировалось 5 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
F@ust ©
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 36
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 19.10.2006
Сообщения: 13347
Откуда: Киев Оболонь

Авто: мобиль! (с) Якубович

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 17:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Что не так с Федрой? Rolling Eyes
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Massimo.
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 10.02.2006
Сообщения: 3054
Откуда: Дніпро

Авто: Alfa Romeo 156 Crosswagon; Volvo 740 Turbo & 760 Turbo, Chrysler Sebring Convertible 2.7

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 18:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

С5 це Д класс, С6 це Е класс
_________________
050 361 65 10
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Rorik
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.06.2010
Сообщения: 5079
Откуда: Киев

Авто: GP 1.4 МТ / SX4 New МТ

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 18:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

F@ust © писал(а):
Что не так с Федрой? Rolling Eyes
Какая Италия,тут решают германия или франция Laughing
_________________
не надо "змінювати країну"
НАЧНИ МЕНЯТЬСЯ САМ
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 18:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):
Romko писал(а):
_Under
ми брату купили таку Вектру
круїз парктроніки і тд...кузов бімба -
так є звичайно дитячі болячки аля повело колектор випускний
ПС - то все моє ІМХО

CarElf писал(а):
ганяють сітроени, пежути на Львів). Дружина вимагала нове авто (не добло - фу, мрак, не престижне, корито, сміються
Хотів саме пікасо с4
:


...Коли вибирав машину, дивився і Опеля (бо французів на нюх не переношу)
І не розумів, чому машина такого плану (опеля/пежо/рено/сітро) "в фулі" свіжого року коштує як потовчений німець/швед років так на 5-7 старше і вдвічі більшим пробігом??

І от, покатавшись майже рік на Фіаті - вже розумію чому. Very Happy І це тому, що я теж позиціоную Фіат, як виробника - більш "вищого класу якості"(саме так - вищої за Опель)... Хоча і бачу, що і вони дуже не далеко відірвались від вищеописаної четвірки - у плані кльопки дешевенького ширпотребу для народних мас із пакетом "усьо уключено". Laughing "Дурні якісь купують не (опеля/пежо/рено/сітро) за 10к, а ти тут будеш зараз за 6500 блищати і всіх будуть тільки заздрити.." Ага, щаз! Laughing
Але як робоча конячка яку не шкода - піде звісно ж, якшо дійсно брати з моторами/кпп "попростіше". А якщо до цього був таз/заз або старюча убита іно кінця 80х.. то взагалі буде космос!

П.с. По французам: С5 2010 року є у родича. 1.6 дизель. Дизайн машинки - супер. Але до пробігу 300 000 переміняно вже все що тільки можна і по 3 рази (і ціни просто охєрєть які не малі, при чому на на все). І останні 50 000 той дизель димить як паравоз.
Також С5 позиціонується як Е клас, але якшо у нього сісти після Вольво 80 (Е клас), то може здатися, що Сітроен - С клас, бо навіть Д там і не пахне (пахне доречі дешевим пластиком, який облазить геть скрізь). І це все при тому що вольвовска 80ка це теж не Ауді А8...
Також катався на С4 (теж не раз) - навіть рівняти із тим же Браво - це рідкісна дешева шкарабанка... По комфорту і ближче до Пунто (а може і гірше)... і це при тому, що ціна майже 1в1 як Браво... С4 на 180 000 км пробігу виглядає просто жахливо у всіх планах...
І якшо по інтернетам сітроводи пишуть, що С5 надійніший за С4..(?!!) то я просто нічого далі не писатиму))
Доречі, Пікасо у сусідів, взятий нещодавно, із СТО теж не вилазить взагалі. Збирався продавати, але бачить, що втратить 2000 у.о., тому поки думає.
Тому, якщо ми говоримо не про комерційний транспорт - свіжий француз, до 100 000 км, ще допустив би рекомендувати таку покупку... а далі... починається повна ср@ка. Але і починається і розуміння, чому там такі приємні ціни "на старті". Very Happy

п.с. всі ІМХО і особисті враження.


поржав за сітроєни.. Facepalm

можна приклад по цій цитат?
"І не розумів, чому машина такого плану (опеля/пежо/рено/сітро) "в фулі" свіжого року коштує як потовчений німець/швед років так на 5-7 старше і вдвічі більшим пробігом??"

с 4 и браво наприклад 10-12 року. це небо і земля по всьому .від дизайну, надійності, якості ,матеріалів, збірки авто кузовів і т.д.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.


Последний раз редактировалось: black hawk (Пн Сен 21, 2020 18:22), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 18:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я у добло своє вклав за останніх 2 роки 3 з пол ує (знаю за що) і я, відверто срав, що фіати гавно. Бо коли на свято моя в садочку малеча просить тата відвезти на свято, де має віршик, то я згіден їхати до Креатора чи Хотабича за 1 тис км, щоб по людськи зробили
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CarElf писал(а):
я у добло своє вклав за останніх 2 роки 3 з пол ує (знаю за що) і я, відверто срав, що фіати гавно. Бо коли на свято моя в садочку малеча просить тата відвезти на свято, де має віршик, то я згіден їхати до Креатора чи Хотабича за 1 тис км, щоб по людськи зробили

за два роки 3.5 еу в ремонти машини це надійний фіат?
за три роки на сітро 4 хетч 1.6 дизель11 року тільки заміна мастила ,фільтрів, колодок,дисків, пару шарових та тяг. коштує це все копійки. я вже писав. пробіг за 3 роки вже більше 70 тисяч.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
a_rubs
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 44
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 04.07.2011
Сообщения: 885
Откуда: Львов

Авто: Citroen C4 1.6АТ 2008,Citroen C6 3.0АТ 2007, MB A160 AT 2001

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

StarsOn писал(а):
Хм... Grand C4 Picasso... а ну по убеждайте меня еще Laughing


Просто сядь в середину і проїдься - і все зрозумієш...

_________________
Раніше були: Fiat Ducato 2.5D,Fiat Uno 1.5i,Fiat Tipo 1.7D,Fiat Palio EX 1.2 16v,Fiat Doblo 1.9JTD
І багато чого іншого...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

що16 років, що 9 - велике значення. Я втру Ваше Сітроен (для дітей куплене) по витривалості - в тому "соль"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
a_rubs
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 44
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 04.07.2011
Сообщения: 885
Откуда: Львов

Авто: Citroen C4 1.6АТ 2008,Citroen C6 3.0АТ 2007, MB A160 AT 2001

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Далі не пишіть про ненадійність дизелів ПСА...
Вони надійні і ходять довго.
Єдине на що потрібно звернути увагу - так це на реальний пробіг...Він в 99% випадків скручений - тому і сервіс, тому і сиплеться...
Знайомий взяв на перепродаж С4 Пікассо 2015 рік з оригінальним пробігом в 234 т.км. Мотор не вскривався і робот теж...
Як думаєте, з яким пробігом буде продаватися?
Робіть висновки про авто 10 років і пробіг 150-160 т.км...

_________________
Раніше були: Fiat Ducato 2.5D,Fiat Uno 1.5i,Fiat Tipo 1.7D,Fiat Palio EX 1.2 16v,Fiat Doblo 1.9JTD
І багато чого іншого...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1- то у вас не вміють нормально ремонтувати, ваша Галя- балувана!
2- якшо у Сітра все так ажурно, чого купують не тільки їх?
3- чогось зять не захотів викидати 3500 грн на діагностику АКПП Сітра, а таки позбувся! І лев на лейбі не допоміг.
4- про "копійки" зараз- окремо напишіть.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
с 4 и браво наприклад 10-12 року. це небо і земля по всьому .від дизайну, надійності, якості ,матеріалів, збірки авто кузовів і т.д.


ой поржав Laughing Laughing прям так небо і земля, якщо бмв 3ку поставити біля Браво - то не спорю, можна таке писати....а С4 Laughing ...та те саме +- бюджетний хетч з кучою допів чим і підбиває потенційного покупця його купити ... подивіться як стрімко ті С4 падають в ціні - для мене шо одне шо 2ге одне одного варте)))

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4361
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Є у французів одна препаскудна фігня, називається електроручник Laughing
Дизелі непогані, але після 250 тисяч +- вони стають масляними обосцишами. А екологія, ехх... Скільки сажевих було вирізано, егр заглушено)))
Двомасовий маховик спокійно замінюється одномасовим.
Цитата:
за два роки 3.5 еу в ремонти машини це надійний фіат?
теж поржав
Яріс батьковий за 5 років і 100+ тис.пробігу випросив дві заміни сайлентблоків по колу, дві свічки розжарювання, легку ревізію форсунок і мийку радіатора пічки.
На турбіні й допустимого люфту немає Laughing

Цитата:
л бензу на таку баржу Shocked , казочка однако - в мене Іпсілон 1.4 8в(мотор добло) по місту з корками ледво вписується в той діапазон Laughing

Laughing а Дайхатсєр газу 8-9 літом по місту жере)

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 19:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CarElf писал(а):
що16 років, що 9 - велике значення. Я втру Ваше Сітроен (для дітей куплене) по витривалості - в тому "соль"


Very Happy ой та ох...

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Куплю авто Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 3 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу