Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Punto evo 1.3 Multijet 84hp замена двигателя
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

alex 5959 писал(а):
Зачем горячиться и сразу менять двигатель или скидывать авто намного дешевле? В чем проблема? Что-то стучит - надо для начала выяснить что именно. И дальше исходя из увиденного уже принимать решение.


так как на Пластике напугали до полусмерти
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Taras_Potatos писал(а):
angelonka
Напиши Romko. Він повинен мати трохи досвіду з бензиновими двигунами та львівшькими майстрами. Може що порадить.

P.S. З бензиновими то я якось лаханувся.... Embarassed


о дуже дякую за пораду.
я в середу вже щось знатиму, якщо щось то напишу. бо вже записана до моториста
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):
...та що тут писати - типовий варіант де купили "свіженький" 10ти річний дизельок на якому бабуся до церкви по вихідних їздила і накатала всього 170 тис Laughing і сміятись і плакати Crying or Very sad що в нас люди ще на то ведуться...
зараз тих шпунто ево\шпунто і тд 1.3 дизель у нас тут в області понаганяли - на кожному кроці - і всі як під копірку 6тис доларів і 150 тис пробіг Laughing Laughing
angelonka стала Вам та машина 7м то ше "цветочкі" - купляти дизеля на останні гроші і навіть не перевірити пробіг, або не звозити на толковий дизель-сервіс - то звичайно ше треба було так вляпатись...
Rolling Eyes
тепер по темі - на "Пластик" навіть не їздіть - бо "роздінуть" Вас і нічого не зроблять, там треш а не офф сервіс.. по 2ге - на тому двигуні ланцюг - встановити його без "кондукторів" не правильно - також 2 рази плюнути (шо зазвичай і роблять наші гаражні майстри - а "гонщики" міняють ГРМ чим подешевше або взагалі не міняють)))... якшо є помилки по ресинхронізації датчиків КВ і розпредвала - то полюбому треба починати з установки ланцюга ГРМ "правильно" - шо Вам і пробували пояснити на Пластику - а для того треба пів мотора розібрати Wink - може там ланцюг або натягувач тарабанить просто, або поршень клапан доганяє)) через неправильно поставлений ланцюг...
...пробіг там перевірити по блоках простим ЕЛМ - взагалі проблем нема, гонщики щоб подешевше труть тільки в приборці - а в Бодіку і в блоці двигуна - вся картина на лице і 370 тис повністю реально при своєчасному європейському обслуговуванні - на Пластику мають дил. сканер - тому можливо і правду вони Вам кажуть про 370 тис..
на Вашому місці нема чого панікувати - а потрібно загнати того Фіата на нормальний провірений дизель сервіс - поставити ланцюг нормально - перевірити компресію, можливозаглянути в циліндри, - скинути піддон і глянути до вкладишів - тоді вже робити якісь висновки Wink


дуже дякую за розширений опис.
я не надіялась купити машину з реальним пробігом ітд. Але блін.. ну то вже капец з тиммотором. підозрюю, той гад, що її завіз, налив туда купу присадок, тому все гарно працювало, а вже після ТО коли поміняли масло, виявилось от таке.

вже в середу везу робити девлекторку. Там буду вже знати.
так вляпалась, признаю, що відчуваю себе суперлохом.. думаєте мені не соромно от вас тут це все питати? соромно.. ну але вже нічого не вдію.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):
angelonka писал(а):
За 5.5 напевно віддала б. Машина 11 року. Макс комплектація.


ну 4.5-5 може хтось і купить з проблемним мотором...
на такому пробізі вже і турбіна на ладан дихає і ше кучу дизельних супутніх проблем егр\паливний\ форсунки і тд

https://auto.ria.com/auto_fiat_punto_evo_23651869.html

не Ваш красень?


нема сенсу віддавати за 5 навіть, я краще вкладусь в ремонт і можливо в заміну мотора.
ні, свого ще не викладала. Немає сенсу. я чекаю заключення по ньому.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

angelonka
так - масло погустіше + присадочки - роблять чудеса....
ви змінили на масло те що прописано заводом - ось і стук виліз... якшо так -то знімати піддон і якшо там шатунний вкладиш тарабанить - то заміна мотора буде кращим варіантом ніж ремонт - бо якшо чесно не знаю де у Львові нормально дизелиний двигун зроблять

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):
angelonka
так - масло погустіше + присадочки - роблять чудеса....
ви змінили на масло те що прописано заводом - ось і стук виліз... якшо так -то знімати піддон і якшо там шатунний вкладиш тарабанить - то заміна мотора буде кращим варіантом ніж ремонт - бо якшо чесно не знаю де у Львові нормально дизелиний двигун зроблять


фу...я ненавиджу всіх тих козлів, хто ганяє ті машини. от як так можна а?
їду кудась на Боткіна до Андрія. Нам його порадили.

мені б отакий варіант щоб машина собі ще хоч 50 тис наїздила.. бо вона мені дуже дуже подобається.. Я довго вибирала модель..
в ціновійй категорії до 7 тис пунто перемагає.. але оці всі машини, що зараз женуть - то ж хлам так?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17201
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Оригінальний метод шукати джерело стуку. Інших нема? Проблема відрізнити стук КВ та його вклашишів від інших? І при чому тут криво закріплений/встановлений/приліплений ГРМ до заміни масла?

angelonka, поки не буде проведена нормальна діагностика з стетоскопом, не треба сипати попіл на голову і йти в пустелю Нагев.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Don Diablo
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 20.09.2010
Сообщения: 1378
Откуда: Ukraine

Авто: Диабло

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

така машина як вас з таким пробігом 130 не бита в Німеччині буде коштувати 7000$
тобто ви її не купили б
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 13:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Оригінальний метод шукати джерело стуку. Інших нема? Проблема відрізнити стук КВ та його вклашишів від інших? І при чому тут криво закріплений/встановлений/приліплений ГРМ до заміни масла?

angelonka, поки не буде проведена нормальна діагностика з стетоскопом, не треба сипати попіл на голову і йти в пустелю Нагев.


Не знаю, що відповісти, бо таке заключення дав мені Пластик.
та, чекаю середи.. розумію, що нічого не ясно. Просто дуже переживаю. Тому і питаюсь, порад)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 14:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Don Diablo писал(а):
така машина як вас з таким пробігом 130 не бита в Німеччині буде коштувати 7000$
тобто ви її не купили б


ну в німеччині вона не буде коштувати 7 євро, бо я бмв 116 купила там за 10 евро, а це бмв, а не фіат.
буде коштувати від 3500 думаю. далі ромитнення, і вже в україні так, вона стане в 7. я б і не проти купити її за 7, але немає машин з німеччини, все з голландії, бо там це дешевше. бо вони не роблять то, ітд..

https://www.mobile.de/ru/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C/fiat-punto-evo/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:asc,ms1:8800_38_,frn:2011,ful:diesel,mlx:150000

так і є.. від 3500-5000
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Don Diablo
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 20.09.2010
Сообщения: 1378
Откуда: Ukraine

Авто: Диабло

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 14:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://bit.ly/2GHPpqH
це достойна машина як в Україні стане більше 7тис
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 14:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Don Diablo писал(а):
https://bit.ly/2GHPpqH
це достойна машина як в Україні стане більше 7тис

ага, тільки клятим перегонщикам її не вигідно ні купувати ні гнати сюди.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Don Diablo
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 20.09.2010
Сообщения: 1378
Откуда: Ukraine

Авто: Диабло

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 14:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

звичайно хто хоче заробляти 0 або -
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пн Фев 11, 2019 15:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Don Diablo писал(а):
звичайно хто хоче заробляти 0 або -


я б навіть сама пригнала.. але це реально рулетка. вониж зараз всі пронюхали., що в Украхні бум на авта з европи, і підсовують шлак. А летіти кудась, без машини.. це програшна на 100% ситуація. от і маю зараз те що маю
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
angelonka
Amico


Amico

Возраст: 39
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 10.02.2019
Сообщения: 34
Откуда: Львов

Авто: Fiat Punto EVO

СообщениеДобавлено: Пт Фев 15, 2019 14:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Обновление..

Моторист все раскрутил. у меня стоит родной ГРМ, всюду родная шпаклевка (или как ее там)
ГРМ меняем. Растянут был до 1,5 см

Вопрос.. на фиате что просто РАЗВОДИЛЫ??? Просто вот выдумали все это что бы получить с меня денег??
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Punto, FIAT Grande Punto, Fiat 500 Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Страница 3 из 5

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу