Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Куплю ремкомплект рычага заднего FIAT TIPO / TEMPRA
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Шукаю запчастини
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
DIN
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 55
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 30.03.2006
Сообщения: 7625
Откуда: г.Харьков

Авто: 155 1993г.в. + Джульетта 1984г.в.

СообщениеДобавлено: Пт Фев 01, 2019 23:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ТС ру : буквально седня, комплект СНР симсот восемьдесят гривен от лояльного на форуме торгаша(фирмы).
попытался найти отдельно подшипники шоб качество как хочется , - хрен.
если интересно то на Московском проспекте возле метро

Cool
поправка : в набор положили китайские подшипники !

_________________
лучше с другом потерять чем с дураком найти
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25196
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пт Фев 08, 2019 07:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Федя, або показуй де воно видно, що це клятий тімкен, або признайся, що відстав від життя років на 20 і вибачся перед хлопцями, що годував їх бабціними лякалками про савєтскій дєфіціт Smile


IMG_20190208_063949.jpg
 Описание:
 Размер:  323.41 KB
 Просмотрено:  62 раз(а)

IMG_20190208_063949.jpg



IMG_20190208_064023.jpg
 Описание:
 Размер:  279.76 KB
 Просмотрено:  65 раз(а)

IMG_20190208_064023.jpg



_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Сб Фев 09, 2019 05:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Женя УВАЖНО читай мої попередні пости. Wink

Та просто цікава сучасна *комплектация*

Або хоч те шо написав DIN Wink

Ціферкі на твоему пашіпніку 40032/1 1602 F822 (вірно написав?)
шо значать?
Може вже десь в каталогах е такі пашипнікі? А я не знаю..Very Happy

_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25196
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Сб Фев 09, 2019 14:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Qstas
Знов не розумієш. Сформулюю зрозуміло: претензія до тебе така, що ти постійно згодовуєш на форум якусь застарілу чи неактуальну інформацію, просто "для пагаваріть", чи що?
Наприклад: "от колись, коли не було нормальних запчастин, то я героїчно колгоспив з чого під руками" - користі нуль з тої інфи. Лише заплутує не дуже обізнаних з того питання людей. Звісно, що ти молодець - знаходив вихід із ситуації. Але молодець ти був 20 років тому. Яка з того користь сьогодні? А в людей же сьогодні питання, не 20 років тому, коли була срака із запчастинами взагалі, і з надійними тим більше.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Сб Фев 09, 2019 15:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CreAtoR
Хай буде застаріла але як на мене досить актуальна.
Ціна комплекту 30-50$ і відпрацюе він аж ніяк на ці гроші(перевірено на своїй шкурі Very Happy і на різних виробниках)
До речі ціна (не скажу за 20 а за 10 років не змінилась.)та і "сраки" як такої не було. Very Happy Були комплекти не діхцит.
А яка користь? А біс його зна.
Напевно для тих хто ремонтуе авто "чужими" руками ніякої.А "чужим" рукам і продаванам тільки горе.
Наголошую я нічого нікому не раджу
Це просто інформація яка перевірена часом на своему і не тільки авто.
Ну і на завершення.
Женя так чиї ж всеж таки пашипніки ти тримаеш в руках(виробник)
Де можливо ознайомитись з їх параметрами.
Ну десь так як припустимо ось китайтимкен (малюнок)

Рідний Timken JL22349F трішки не такий Wink

Вдачі.



.PNG
 Описание:
 Размер:  93.53 KB
 Просмотрено:  64 раз(а)

.PNG



_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25196
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Сб Фев 09, 2019 19:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По-перше: ціна комплекту до 20 у.о., що аж ніяк не 30 і тим більше не 40. Тобто ти знову "не в тємі".
По-друге: той комлект, що мінявся людині п'ять років тому - ще досі їздить. Про який "малий ресурс" йде мова? Навіщо ці страшилки для дітлахів? Якщо немає хисту поставити його нормально, як книга пише, то це не означає, що комплекти херові. Задовбався вже нагадувати про китайські пашіпнікі оптімал, які проїхали 70 тик на Рітмі, будучи забитими молотком. І з тих пір ще не один десяток пашіпніків забито в цапфи різних машин - їздять. Може не в молоткові справа? Може руки не у всіх однаково рівні? Я бачив різне, і навіть там,де, начеб то, нічого не можна запороти - людям вдавалося мене здивувати. Інший раз на голову не налазило... А з ремкомплектом важелю є варіантів напартачити при встановленні. Не один. До речі, на темпрі тут міняв ремкомплекта, два роки тому, ледве роздовбав той моноліт, якраз якесь поцало було встромило два кулькових пашіпнікі. Так що твоя ідея - не панацея, не ходять і вони.
По-третє: тебе цікавить виробник? То ти й шукай. Гугл знає. Я знайшов. Але ж ми "нє такіє, как всє", ми ж знайшли такий пошуковик, який тепер ніхера не знаходить в інтернеті Laughing

Це останній був раз, коли я втрутився в твої вологі мрії про колгосп, чесно, більше не буду - на100пи$дило вже навіть читати ту маячню...
Я - за нормальний ремонт. Колгосп вважаю оправданим лише або при 3-5-кратній економії, або при відсутності потрібної запчастини взагалі. І то - лише в тих випадках, коли воно не міняє конструктив, закладений виробником. Все інше - маячня.
Бувай здоровий, не хворій Smile

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Qstas
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.03.2007
Сообщения: 8215
Откуда: Хануд

Авто: Fiat Tipo 1.7D. Scudo 1.9TD

СообщениеДобавлено: Сб Фев 09, 2019 21:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну от і порозумілись. Very Happy

І тобі всього найкращого!


_________________
«Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом..»
Марк Твен
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Шукаю запчастини Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу