Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Новий Fiat Tipo 1.4 МТ
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 59, 60, 61  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Tipo, FIAT Tempra
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
i4uvak
Amico


Amico

Возраст: 33
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.11.2019
Сообщения: 13
Откуда: Киев

Авто: Tipo 2019

СообщениеДобавлено: Ср Дек 18, 2019 17:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всім знову привіт! Пишу на цей раз вже в статусі володаря сріблястого Тіпо седан))) взяв комплектацію з дисплеєм у приборці, але без блютузу в магнітолі і без круїзу (бо машин з цими корисними опціями наразі немає в наявності). Перші враження лише позитивні, але відразу виникло кілька запитань:
1) датчик аварійного тиску масла на приборці з дисплеєм, а саме - його відсутність. Досить дивне рішення, корисний як мінімум при заміні фільтра - через погані фільтри масло прокачується довше і лампочка не гасне... не кажучи вже про (ттт) якусь поломку. може є якесь рішення його підключити/добавити у приборку?
2) лючок бензобака ніяк механічно не закривається оО. В машині встановлена розумна система Capless fuel, яка не дасть в бензобак всунути на заправці пістолет з невірним паливом (визначається я так зрозумів по діаметру носіка, відкривається якщо діаметри чітко співпадають). Також у багажнику лежить лійка, яка відкриває цей клапан навіть на зачиненій машині. Питання – а бензин через неї не зливають (припустимо у злодія теж є дана лійка)? Можливо є/можна встановити якийсь додатковий захист?
3. Порадьте, будь ласка, де купити бризковики на передні колеса? Такі, що ідеально-б підійшли.
Відразу сорі за багато тексту)))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Ср Дек 18, 2019 22:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поздравляю! Уже думал французские салоны переманили, (пауза была) но нет. По пункту -1 может аварийный индикатор и есть но классического нет, мне говорили потому что евро-6 , привыкните со временем. Пункт-2 думал уже нет такого воровства, может потому что машина в гараже. За брызговики может кто конкретно напишет, я не ставил но думаю что надо судя по порогам Пунто.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
i4uvak
Amico


Amico

Возраст: 33
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.11.2019
Сообщения: 13
Откуда: Киев

Авто: Tipo 2019

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 07:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Юрий П писал(а):
Поздравляю! Уже думал французские салоны переманили, (пауза была) но нет. По пункту -1 может аварийный индикатор и есть но классического нет, мне говорили потому что евро-6 , привыкните со временем.

дякую! майже два тижні чекав поки припливе з Турції)) стосовно датчика, його немає саме в комплектаціях з TFT дисплеєм на приборці (заглянув в інструкцію, там показані два варіанти приборки - прикріпив у файлі), доступні на машинах євро-6 обидві. взагалі хотів (і чекав) варіант з комп"ютером-дисплеєм саме із за того, що він набагато більш інформативний - русифікований, показує спідометр, і має ще багато цікавих функцій (тиск в шинах, температура масла і напруга зарядки, якісна анімація парктроніка), але такий важливий параметр як тиск масла в ній не знайшов



-имени-1.jpg
 Описание:
приборки
 Размер:  107.54 KB
 Просмотрено:  193 раз(а)

-имени-1.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17193
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 08:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нащо вам тиск масла? Є сигналізація аварійного тиску і досить, не робіть з панелі авто панель літака, правда, і там другорядна інформація прибирається з-перед очей. Як інші авто та водії живуть без такого? Коли встигати дивитись і на панель з купою приладів і на дурдом під час руху, шо важливіше- там 3...5 атм(умовно!), чи олень перед бампером???
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
i4uvak
Amico


Amico

Возраст: 33
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.11.2019
Сообщения: 13
Откуда: Киев

Авто: Tipo 2019

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 10:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Нащо вам тиск масла? Є сигналізація аварійного тиску

А моє питання полягало саме в тому, чи є ця сигналізація?)) При заведенні двигуна "масльонка" ніде не світиться пару секунд, як на інших авто. Якщо є, питання знімається
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17193
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 10:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А вона в нормальному авто гасне ще від стартера і навіть 2 секунди горіти не повинна. Навіть на старих авто з х/з якими мастилом. Ну хіба що після заміни фільтра.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sher Khan
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 27.08.2011
Сообщения: 531
Откуда: Киев

Авто: Punto Classic 1,2 8V

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 11:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У Вас есть на дисплее, как Вы описали, новые функции температуры масла и напряжения зарядки, но нет в этом варианте лампочки давления масла и лампочки аккумулятора.
Думаю это взаимосвязано. В алгоритме работы этих функций заложены каким-то образом отображения низкого давления масла и не зарядки (проблем) аккумулятора.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 12:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У меня как нижняя , вначале полистал и все, но надо было время перевести с зимнего когда купили ,на летнее и не смог сам разобраться, жена перевела. Давление масла на исправном двигателе ниочем также как и температура, если перед глазами температура двигателя.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 18:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Юрий П писал(а):
Давление масла на исправном двигателе ниочем также как и температура, если перед глазами температура двигателя.

при хорошому масляному голоданні будуть задири,проворот вкладишів,прихват тощо - ще задовго до перевищення макс. температури мастила чи двигуна)

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17193
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 18:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це ви про новий двигун та масла по регламету при ТО???
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Чт Дек 19, 2019 23:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я и пишу об исправном моторе а он ещё и новый и ещё от производителя заслуживающего доверия ( у любителей Фиата) и ещё есть индикатор слабого давления ( аварийного) он и показывает данные датчика, наверное. О задирах сейчас говорят в связи с короткими поршнями модными, экологическими ( думаю у нас тоже) или маслами жидкими ( не у нас) или неправильной подачи масла ( надеюсь не у нас).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пт Дек 20, 2019 07:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Юрий П писал(а):
пишу об исправном моторе а он ещё и новый и ещё от производителя заслуживающего доверия

тоді не зрозуміло, за що переживати Very Happy

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17193
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Пт Дек 20, 2019 09:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вчора не полінувався- запускав двигун і дивився на лампу авар. тиску- ще при прокрутці стартером, до запуску двигуна, лампа гасне що на холодному, що на прогрітому. Мастило 10/40, пробіг біля 190 т.к.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
i4uvak
Amico


Amico

Возраст: 33
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.11.2019
Сообщения: 13
Откуда: Киев

Авто: Tipo 2019

СообщениеДобавлено: Пт Дек 20, 2019 09:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

оце я тему підняв)))) дякую за відповіді
Александр Васильевич писал(а):
Вчора не полінувався- запускав двигун і дивився на лампу авар. тиску- ще при прокрутці стартером, до запуску двигуна, лампа гасне що на холодному, що на прогрітому. Мастило 10/40, пробіг біля 190 т.к.

в мене на старому автомобілі було так саме, але одного разу був випадок - після заміни масла і фільтра "масльонка" не гасла на старті по 5 сек., покатався так 200-300км і вирішив не насілувати двигун на старті, а ще раз замінити фільтр на іншого виробника. і масльонка стала гаснути відразу. Тут в мене на панелі цієї масльонки в мене немає, можливо вона є в борт.комп"ютері і теж покаже в разі наприклад такої ж ситуації?
Юрий П писал(а):
и ещё есть индикатор слабого давления ( аварийного)
мова саме про нього, я нічого не зрозумів - так він є і світиться у випадку несправності на БК, правильно? бо на наших (однакових) панелях приборів його точно немає у вигляді лампочек.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Пт Дек 20, 2019 10:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt за изменение климата D . А индикация аварийного давления масла думаю предусмотрена, если даже неработающая лампочка показывает. Но отображаться оно должно не в компьютере а на панели и только в соответствующей ситуации.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Tipo, FIAT Tempra Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 59, 60, 61  След.
Страница 43 из 61

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу