Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Fiat Ritmo II

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Продаю авто
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
slava_semeniuk
Amico


Amico

Возраст: 28
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 22.02.2017
Сообщения: 14
Откуда: Черкаси

Авто: Fiat Ritmo II 1.7 D

СообщениеДобавлено: Вт Окт 31, 2017 00:38    Заголовок сообщения: Fiat Ritmo II Ответить с цитатой

Продам Fiat Ritmo 1.7 D 1986 рік.
Двигун 149B3.000.









Не на ходу.

Вирішив відкапіталити двигун пів року назад. Купив я нову голову, блок, поршня. Завіз шоб все заміряли, шліфонули. Єдине шо залишишилось зі старого двигуна - коленвал (не вистачило фінансів на новий). Там був задір, я віддав його на ремонт: напилення і шліфовка, також купив нові вкладиші. Замінив ТНВД(на старому люфтив шків), відніс форсунки на станцію. Проїздив я десь 3 місяці і почалися проблем. Авто почало глохнути і не реагувати на педаль газу (іноді на ходу, іноді на холодну). Дуже було схоже на те, що десь підсасує повітря. Замінив паливні трубки і фільтр - не допомогло, та ж сама проблема.

На відосі я завожу авто з повіністю вижатив газом.
https://youtu.be/EtkAoKeFF9Q

Може форсунки застукали може шось з тим коленвалом який ремонтували. Хотів би доробити авто, але нажаль зараз немає на це часу.

Якщо в кого є час і бажання доробити - дзвоніть.
Детальніше по телефону.
Знаходжусь в Черкасах.
По докам все норм.
600$
0636050515
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Продаю авто Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу