Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Проблеми з авто Citroen nemo евро5 MJ

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Falk
Amico


Amico

Возраст: 43
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.04.2016
Сообщения: 2
Откуда: Вінниця

Авто: Citroen nemo

СообщениеДобавлено: Ср Апр 20, 2016 19:59    Заголовок сообщения: Проблеми з авто Citroen nemo евро5 MJ Ответить с цитатой

Доброго дня. Потрібна допомога. В мене сітроєн немо з фіат двигуном 1.3 евро 5. Пробіг 225000 , авто випуску 11.2012. Зимою авто дуже погано заводилося зявився значок свічок накалювання, замінив. Проблема з заводкою не зникла. Десь в середині зими почав появлятись чек, коли я секунди 3-4 крутив стартером, після того як заглушиш заведеш авто чек зникав.
Зробив я диагностику в мене є кабель, показало помилку датчика температури впусного повітря. Поїхав на офіційний сервіс зробив там сказали що проблема з датчиком распредвала і ляла 1 форсунка. Поїхав до єлектрика з приводу датчиків він глянув диагностику і сказав що проблема в форсунках "роби форсунки все буде гуд". Розхід зимою збільшився до 7.4. Колеса r15 195/65. Відмучив я зиму, мало їздив. Ненавно зняли форсунки і кинув на стенд. 1 форсунка ляла сказали купувати нову, купив. Поставили, розхід на літній 185 став 5.8 л.. проблема з чеком не зникла після того як крутю 3-4 сек світить чек, якщо чек зразу не зявився і їду далеко зявляеться в дорозі, тяга не пропадає, "запальничка)''. З вихлопної зараз летить сажа з водою. На холостих в мене чомусь оберти близько 950. Коли нажимаєш педаль гальма оберти падають до 700. На 1 і 2 передачі приблизно при 1500 обертах авто сильно смикається. І ще на комютері пропали стрілки shift, які показували переключання передач. Я вже не знаю що робити і до кого звертатися не машина, а біда)). Восени міцяв цеп грм і щеплення.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Falk
Amico


Amico

Возраст: 43
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 20.04.2016
Сообщения: 2
Откуда: Вінниця

Авто: Citroen nemo

СообщениеДобавлено: Пт Апр 22, 2016 09:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Н забугорному ресурсі знайшов помилка ця э і симптоми збігаються -OBD II Код помилки P0110
Код несправності Визначення

Температура зовнішнього повітря Несправність ланцюга
Що це значить?

Впускний Датчик вимірює температуру повітря Зліт і падіння температури повітря всередині впускного колектора. Це забезпечує критично важливі дані, необхідні для модуля управління Powertrain (PCM) для контролю співвідношення повітря і палива, іскра запалювання Терміни та багато компонентів систем контролю за викидами.
встановлюється при наявності неузгодженою або безладним продуктивність в сигналі напруги на PCM від температури впускного повітря в ланцюзі датчика

симптоми

Check Engine Light буде горіти
У деяких випадках, двигун може бути важко починати і / або отримати поганий економії палива
Низька продуктивність двигуна / коливань при прискоренні
Загальні проблеми, які запускають P0110 код

Дефектний Впускной Датчик температури повітря
Брудний повітряний фільтр
Датчик витрати повітря Дефектний Масовий
Помилковий або корозією температури повітря на впуску проводки датчика або з'єднання
Загальні неправильна діагностика

Датчик температури забирає повітря замінюється, коли реальна причина брудний повітряний фільтр
Датчик температури забирає повітря замінюється, коли реальна причина є погане з'єднання або зношені проводки
Споживання Датчик температури повітря замінюється, коли реальна проблема полягає в датчик масової витрати повітря Flow
Забруднюючі газів, вивільнених

Вуглеводні (вуглеводні): незгорілі краплі сирого палива, що запах, впливають на дихання і сприяють смогу
CO (чадний газ): Частково спалюється паливо, яке не має запаху і смертельно отруйний газ
NOX (оксиди азоту): Один з двох компонентів, які, при впливі сонячного світла, що призводять до утворення смогу
http://repairpal.com/obd-ii-code-p0110
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу