Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Как увеличить скорость раскрутки двигателя c низких оборотов
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Tipo, FIAT Tempra
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 14:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Demian писал(а):
. Но на облегченном ... Инерционный момент мотора падает в разы.
-Бред...Cool
Крім маховика "конденсатором" імпульсів моменту в ДВС є ВСЯ КШМ...
Там і КВ, і поршні з шатунами, і сцепа (яка зазвичай важить 1/3 від маси маховика, все що має вагу- дає інерцію
Так, що навіть запиляний в слюні маховик не знизить "в рази" - як ви написали. Падіння "комфорту" буде, але зовсім не таке...
А коли сцепа. в положенні ВКЛ. так там взагалі вся трансмісія є "маховиком", думаєте 10-30% втрат моменту/потужності куди діваються по дорозі до колеса? Та й самі колеса і їх розмір це вже як заміна ГП.
Тому якщо хтось глохне при виїзді на бруківку(а спорт авто рідко вищі за неї) тут на курси підвищення кваліфікації потрібноLaughing
А краще почитайте теорію. Момент сили залежить від плеча - тому 300грам по мах. радіусу зазвичай дає більший ефект ніж 1кг по внутрішньому Exclamation

П.С. Як 2.0 не тюнінгуй, йому ніколи не наблизитись до ходу в 67.4мм, що в 1.4/1.6... Але чомусь ці ДВС більшість недооцінюють і експлуатують в тракторному режимі...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 14:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Drivest
А как объяснишь что 1.8 с низов стартует лучше чем 2.0?

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 16:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Який 1.8 та який 2.0? Там як мінімум по 2 різних на кожен об'єм + 100500 різних варіацій з екологією...
На яких колесах, бензині,у якому стані,...?
Замір був авто навпроти авто? якщо ні навіть не починайте...

Рекомендую ознайомитися
http://fiat-tipo.my1.ru/index/grafiki/0-208
були версії 2.0 менш потужні за деякі 1.8...
Якщо ж у авто які ви випробовували і 1.8, і 2.0 побудовані на базі одного ДВС і різняться тільки(!) Dпоршнів, рекомендую перекалібрувати те чим заміряли... Idea

До речі цей "вброс" до чого? Cool
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 17:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Drivest
Типо-Темпра-Дедра 1.8 8-ми клапанный 105 л.с. и Типо-Темпра-Дедра 2.0 8-ми клапанный 115 л.с. имелось ввиду.
Не ответил на мой вопрос Smile
Съезд не защитан Laughing

А калибровать ничего не надо. 1.8 действительно с низов крутит лучше. И не нужно умничать с графиками Confused Все дело в КПП...

Достроишь свой 1.6 MPI (если достроишь) и подъедешь попробуешь притив Дедры 1.8 8ве на 400 м.

До чего вброс? Да вот много теоретической воды, да и слова про диванных механиков рассмешыли. У тебя же ОПЫТ Laughing

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 20:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не можите по хорошому, так я можу спілкуватись в вашому дусі :


Оффтоп:
[spoiler]
Навіщо Ви залишили тут свій висер?!(Да-да тільки так, тему читали? Я по темі відписав, а у вас що ЧСВ зашкалює? Вам показуєш, що ви не праві в одній темі, так ви шукаєте інші теми, щоб в них мені нагадити?!) У вас не має критики по тому, що я пишу?!(а звідки вона візьметься, я ж не ляпаю як деякі...) - так проходьте повз і не тратьте мій час!

Не вмієте спілкуватись без емоцій та помсти - так тренуватись потрібно.

"Не ответил на мой вопрос" - а ВИ хто такий, щоб мені вилки по різним темам ставити?
"И не нужно умничать с графиками" - Для Вас пруфи тех.характеристик це "умничать "? - у Вас, що комплекс неповноцінності?
Ваше питання це сферичний кінь у вакуумі, а я не телепат і по фотографії не лікую; по нормальному розпитав, що і як?! А Ви мені про:

"У тебя же ОПЫТ Laughing","если достроишь","попробуешь притив Дедры" - Слухай сюди, раз хочеш на ти і з врахування віку - Діду , я чхати хотів на твій досвід гаражного ремонту авто і на твоє ріще можливо я й зловлю бан, але терпіти тебе не буду. Коли твоя дедра з попутним вітром і згорба розженеться до 210+ або ж проїде >300км з обертами в діапазоні 4-7т.(на якомусь автобані, щоб без порушень правил) і не розвалиться - от тоді будеш мені щось розповідати! Ти мене лякаєш 12ма секундами до сотні, які були там 10+ років тому? Так заміряй рейслоджиком і зрозумій що там всі 14+
Поки той 1.8 з ходом поршня 79мм і закоксованими кільцями розкрутиться до 6т.об, то ДВС 67мм вже в відсічку впреться. Твою дедру сток Пріора випередить...(яку мій 1.4 обходить) Лякає він мене. Cool
І мені не потрібно нічого добудовувати - 1.4 вже майже 40т. відкатав в режимі де інші ДВС мруть як мухи. Крутни до 7,5об.хв перевір - тоді будеш щось розповідати. Аморти KONI колись бачив(?) на свою Дедру, якщо ні - то вже й не побачиш, я забрав останні на Україні ще 5років тому.(Це тоді коли в тебе було стажу 9-5=4роки) Так, що не думай, якщо тобі 50 то ти можеш викидати сюди свій потік свідомості! Evil or Very Mad
[/spoiler]
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
A-Lex
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 16.05.2007
Сообщения: 4588
Откуда: Хмельницкий

Авто: Был Типа Фиат 2.0 i.e. 8v, теперь Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0i R6 1994г.в.

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 21:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ООО, ГонщеГи подтянулись Laughing
_________________
с ув. Александр Wink
Крылья задние, передние, спойлер из стеклопластика на Типо
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=29900&start=0
Мой тел. ( О68 )2О5-3О-5О с 10 до 20
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
=aleks=
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 47
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 06.10.2009
Сообщения: 8637
Откуда: Харьков

Авто: была Tempra2.0 теперьTоyota carina-e 93 1.6

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2016 22:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Drivest
про кони рассмешил!! тебя наверное обманули 5 лет назад что ты их последние забрал!! и ещё больше смеха это на овощ 1.4 ставить кони!!

http://www.koni.kharkov.ua/index.php?option=com_hello

_________________
Бортовик Темпра
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 09:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знов буде оффтоп...

Хто говорив про "овощ" - 1.4 це піддослідний авто на якому тестуються усі ідеї/задуми і від роботи(хоббі) отримується колосальне задоволення...

Даний ДВС(який від народження далеко не сток) на постійній основі отримував 98й-100й(десь рік) поки він був Laughing (СЖ10,5) потім 95е30 + літру ацетону на бак(десь до року), згодом 1л 646го(місяців 6). І РДТ і шланги і форсунка на даний момент в ІДЕАЛІ. Ось чому я так не люблю диванний професіоналізм, бо ті байки які розповідають - не підкріпленні, ані ґрунтовною теорією (скільки книжок по ДВС читає пересічний автолюбитель за життя? - 0 ), ані практикою...

Останнім нововведенням є вприск води(ел. керований пропорційно суміші) для збільшення ОЧ бензину і чистки КЗ. Який успішно себе зарекомендував замість дорогих добавок для пального!

Який вихлоп з цього? Представте собі, що в авто 5 людей +70кг шумки Cool і під горку(велику таку і затяжну) на швидкості 100+ мене не те, що може випередити(4х полосна дорога) 1.6 16ве пустий з 1ч. (Das Auto) ані Дюратек від Форд, а при натисненні на гашетку я просто втрачаю їх з поля зору... Camry(3.5) починає поступово віддалятись тільки на швидкостях де йому вже не комфортно їхати, тобто втекти по Одескій трасі він не може і за 10хв вже їде по заду і "не понтується"...

http://www.koni.kharkov.ua/index.php?option=com_hello
Ви подзвоніть і утоніть Wink Вам або відмовлять, або скажуть 400$(абсурд) - перевірено давно (не один я коні люблю, для загальних доріг)

"последние забрал" - останні це по Україні і конкретна модель(на ТІПО,Дедру,Темпру), я розумію що "в 3 дорога" їх можна притягнути з ebay(чи іншого сайту), але кому це потрібно?

"про кони рассмешил" -смішно це коли на BMW ставлять Б У аморти (а таких більшість ) і ввалюють до першого стовпа(сам бачив). До цієї марки претензій не маю, але за все життя "дісно BMW" я бачив разів 5, все інше ріща...

Всі хто перший раз їхав у Tipky дивувались,- "Як така безпонтова шкарабанька може так класно їхати"

Не важливо? яке у вас авто, важливо як ви до нього відноситись...

Я б'юсь об заклад, що знайдеться багато людей, які будуть сміятись з мене, так - будуть, але при цьому у більшості з них в авто буде ціла тільки ізострічка яка фари тримає...

Думаю відповідь більш ніж вичерпна.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 10:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Drivest
Парень, я на Типо отъездил 9 лет. И изначально стоял 1.4 160А1046 моник. И поверь, таких Типо было мало. Многие с этого форума его знали Smile
Потом 1.6 835С1...
Так что твои рассказы о твоем суперТипо... смешны. "100+" Laughing
И я вижу слова. Покажи на практике. Когда на трассу выезжаем? Smile

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
zanski
Член клуба


Член клуба

Возраст: 42
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.04.2007
Сообщения: 6606
Откуда: Киев

Авто: Шальоный хаврашок... Не турбувати))) УАЗ 31512 Rob Zombie

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 10:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ыыыы Drivest а ты точно знаешь зачем впрыск воды делается и какие последствия его применения?
ЗЫ, когда обьедешь мой 1.2 тогда будешь что то рассказывать.
ЗЫЫ на аватаре голова твоего мотора? Ты точно все там правильно сделал?

_________________
Давите пешеходов. Они должны усвоить, что раз они не платят дорожный налог, то не имеют права шляться по тому, что им не принадлежит.
(ц) Дж. Кларксон.
Zanski's Garage O6ЗЗЧIOI8I
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 10:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хоттабыч писал(а):
Drivest
Парень, я на Типо отъездил 9 лет. И изначально стоял 1.4 160А1046 моник. И поверь, таких Типо было мало. Многие с этого форума его знали Smile
Потом 1.6 835С1...
Так что твои рассказы о твоем суперТипо... смешны. "100+" Laughing
И я вижу слова. Покажи на практике. Когда на трассу выезжаем? Smile

https://yadi.sk/i/h6zQS8ubsAcRS - це на 160А1046 Wink далі спідометр відмовився щось показувати...

Але Я зайшов сюди не щоб мірятися, та терпіти ваше хамство(не тільки тут, а в темі, що закрили...) і не буду.
Я пишу, про те що знаю і те що випробував на практиці, то до чого тут ваші питання, хамство і троллінг?
Мірятися я можу довго (Є 400+ фото) та можу одразу поставити крапки над і - https://yadi.sk/i/qaExpV1UsAd98 такого рівня в вашому авто яке " Многие с этого форума его знали Smile " і не снилося...

І знову до наших баранів: що там, що тут я відписував людям по суті і по темі, та навіть якщо у вас інша думка це не означає, що потрібно хамити - бо у відповідь буде те саме.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 11:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Drivest
Показать фото с положенным тахометром и спидометром? Да на раз Laughing
А я не хамил, чего не скажу о тебе, сынок
Ану-ану, какие там обороты при скорости 200+? Laughing
А покрашенные супорта на скорость не влияют Laughing
Давай, смеши дальше

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 11:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zanski писал(а):
Ыыыы Drivest а ты точно знаешь зачем впрыск воды делается и какие последствия его применения?
ЗЫ, когда обьедешь мой 1.2 тогда будешь что то рассказывать.
ЗЫЫ на аватаре голова твоего мотора? Ты точно все там правильно сделал?


Пане Zanski, я нічого проти вашого 1.2 немаю(ба більше, завжди подобались валящі малолітражки і просто доглянуті авто) я його навіть не бачив. Та намагаюсь писати без емоцій, але коли мене провокують - важко втриматись...

Коли в сусідній темі в людини виникла зі з'їданням РВ і за всю вітку я не побачив вирішення проблеми(були пусті балачки), я звісно підказав як її вирішити, оскільки колись сам через це пройшов. Але ж пан Хоттабыч краще за мене знає, що робиться в моєму ДВС (хоч він не врахував, що поршні в мене вилітають на 1мм з блоку без проточок під клапана і РВ зі збільшеним підйомом) та заявив що це від "підвисання" клапанів(ага з 2 пружинами під 100кг) а той факт, що відстань до клина в 2зуба його не засмутила і оберти 7,5т теж...
Звісно, що я трохи розійшовся оскільки дуже не люблю повчань з дивану і без дост.інформ. ... Останній аргумент,що йому 50р. мене взагалі виніс, яка різниця який вік потрібно бути людиною у будь-якому віці.

Я й сам полюбляю жарти і легкий троллінг, але жарти - жартами, "делу время, а потехе — час."

В мене не має спортивного інтересу щось комусь доводити, в мене є бажання тримати авто в ідеалі та покращувати його.

"ты точно знаешь зачем впрыск воды делается и какие последствия его применения?" - так, у мене практиці передує вивчення теорії...
Все це тому що 98го вже (майже) немає і ціни не кращі, 95+вода являється оптимумом для мого піджатого ДВС... Не я перший, не я останній...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 11:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хоттабыч писал(а):
Drivest
Показать фото с положенным тахометром и спидометром? Да на раз Laughing
А я не хамил, чего не скажу о тебе, сынок
Ану-ану, какие там обороты при скорости 200+? Laughing
А покрашенные супорта на скорость не влияют Laughing
Давай, смеши дальше


Це скрін з відео на 1,5гб і його викладати я звісно не буду з багатьох міркувань, а оберти - 6т.

А якщо їздили дійсно на Тіпку - то повинні знати що там трос на спідометр і оберти"в холосту" були б суттєво нижчі... Але я викину пруфлінк з дорогою, адже це ФАКТ, мені не важко ловіть:
https://yadi.sk/d/-bSu8Nf3sAo9e

І це не "тачка вихідного дня", а робоча конячка - щодня на роботу і з роботи, іноді зад забитий мішками до стелі...

І я нею задоволений - вона високоуніверсальна! І розсаду на дачу і на трасі не пасує...

В гонках не участі не приймаю... це не для когось, а для себе!

Ну, що тепер? завжди буде "невіручий Фома"! я кинув свої пруфи, а от від вас - балачки. Може покажете фото де в Тіпку 1а клап. пружина?Якщо їх там 2і!
Чи хар. моменту з коліс(!) для 1.8 де вона вища за 2.0 "на низах".
Чи може є відео де сток 1.8 стартує краще за 2.0?

"А покрашенные супорта" Протріть очі справа не в супортах, а в компл. погугліть EBC (спереду) та BremboMAX (зад.)

https://yadi.sk/i/Ty0dv0vZsAgDU
"А я не хамил" - можу те ж про себе сказати.


Закінчуємо оффтоп бо точно забанять... Все одно кожен залишився при своїй думці, це безпредметно...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Drivest
Италофан


Италофан

Возраст: 31
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 145
Откуда: Україна

Авто: Fiat Tipo custom скоро(?)1.6 Tuned MPI...

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2016 12:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A-Lex писал(а):
ООО, ГонщеГи подтянулись Laughing

Та ні навпаки, авто для душі. Не ганяю принципово!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Tipo, FIAT Tempra Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.
Страница 2 из 9

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу