Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

МРІЇ-Реальність"імпорт старих авто"Закон 3251
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Hattab
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 54
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 05.07.2008
Сообщения: 6218
Откуда: BEERобиджан

Авто: Мені море)))

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 10:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

georgik
как-то я не удивлен)))тут в соседней ветке пару коллег друг-друга убеждали в полноправном безопасном владении-катании на таких тачанках..типа мол нихтонам низапритит..мы самисибе вполномправе..

ню-ню..интересная информация..понаблюдаем за "самсебе шерифами" Cool

_________________
mi vida loca- яіБаль))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Влад МТ
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 332
Откуда: Рівне

Авто: Fiat GP MY2012

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 11:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Hattab
Ні, ні, ні. Все не так. Very Happy
Останнє, що писав:
"Мое мнение - обе ущербные и не идеальные, обе "являются грубейшим нарушением законодательства", рекомендовать не буду точно никому из знакомых (не хочу разделять моральную ответственность), если возьмут, - расскажу чего бояться. Ваше мнение воспринял, не разделяю, но уважаю за осознанность, главное будьте на чеку. Мне кажется, если возьмутся всерьёз, то за все схемы сразу (на первенство мысли не претендую)."
Що повністю підтверджується цитатою від georgik
"На данный момент ДФС готовит списки всех ввезённых автомобилей в режиме ВВ и Т на 01.10.2016 начиная с 01.01.2007!!!"
Тобто і за схему тимчасового ввезення, і транзиту буде поганенько, тому що обидві однаково підпадають (як і інші, питання лише в доказуванні) під статтю 485 МКУ. Я лише переконував _Under`a, що схема транзиту не чим не ліпша за тимчасове ввезення (та мабуть робив це геть безталанно), а сприймалось чомусь так ніби я виступаю за останню, ще й не розуміючи можливої відповідальності.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
umter
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.02.2013
Сообщения: 1212
Откуда: Рівне

Авто: FIAT Scudo 07 => 2.0 HDi 120 MyltiJet

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 19:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Бла-бла-бла.... поки у нас перейдуть від слів до справи ввезенні авто встигнуть згнити. )))
_________________
Любов, гармонія, подвиг...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Don Diablo
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 38
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 20.09.2010
Сообщения: 1378
Откуда: Ukraine

Авто: Диабло

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 20:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

umter писал(а):
Бла-бла-бла.... поки у нас перейдуть від слів до справи ввезенні авто встигнуть згнити. )))

так само "невіруючи" говорили про акциз на переобладнення)
а потім рішали..
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 20:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Влад МТ
ні в якому разі. 485 стаття не ш'ється на транзит ніяким боком, а якщо і ш'ється на дурачка, то дуже легко відбивається. ТВ нерезидентом і передача резиденту теж відбивається, але значно важче, хоча б тому, що є відповідна стаття, яка прямим текстом забороняє робити те, що роблять по схемі нерезидента і ТВ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Влад МТ
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 332
Откуда: Рівне

Авто: Fiat GP MY2012

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 21:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under,
то є марна суперечка. Стаття 485 МКУ передбачає відповідальність за ухилення від сплати митних платежів. Де-факто будь-яка схема є ні що інше як це саме ухилення, а отже, де-юре, виникає лише проблема доказування і все. Довести достатньо неважко, важливо - це наказ для відповідних органів до дій, та бажання конкретних виконавців. Юристи в цих органах не менш талановиті.
Наказ, якщо вищевикладене вірно, прозвучав. Залишилось бажання і пару місяців на вироблення, скажімо на 90 відсотків дієвої, тактики поведінки. Для держави 90 відсотків чудова цифра.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 21:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Влад МТ
наказ прозвучав в фб із вуст когось, хто, мовляв, має якийсь інсайд. Я теж можу начесати, що у мене ціла купа інсайдів і все-таке, залишиться лиш форсити цю інфу.

Щодо неважко довести я вже неодноразово казав, що практика судових рішень показує, що "транзитчик" майже 100% відіб'є пришиту 485, якщо правильно підготується і збере десяток-другий судових рішень(які йому навіть на тій же фірмі дадуть). Жодної конфіскованої машини(крім свавілля беркутів і крадених машин) і жодної пришитої 485 за всю практику стамбулко-транзитчиків.
Вірити чи ні - вирішувати вам. Я звик сперечатись лиш там, де хоч щось знаю, щось бачив своїми очима і торкався своїми руками.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Влад МТ
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 332
Откуда: Рівне

Авто: Fiat GP MY2012

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 21:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under,
"Наказ, якщо вищевикладене вірно, прозвучав."- тобто не стверджував, що воно таки на 100 % є. Та рано чи пізно бути має, чому б не зараз!?
"Щодо неважко довести я вже неодноразово казав, що практика судових рішень показує, що "транзитчик" майже 100% відіб'є пришиту 485, якщо правильно підготується і збере десяток-другий судових рішень(які йому навіть на тій же фірмі дадуть)." - ніякого (або ж чисто опосередкований) впливу на конкретного суддю не матиме. "У нас не прецедентне право" - заявив моєму колишньому другові-адвокату якось суддя у подібній ситуації у кримінальній справі.
""транзитчик" майже 100% відіб'є пришиту 485" - дуже сміливе зауваження. Як би я працював на митниці і мені дали відповідне завдання, просто б часу не вистачало притягати до відповідальності за цією статтею. І більшість справ на оскарження у суді (без підмазування судді) були б виграні митницею. Судова практика на стороні населення тільки тому, що дії митників не кваліфіковані, і у судове засідання вони не з'являються.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 22:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Влад МТ
набридло, хай буде так. Я не берусь лізти в квантову фізику і бальні танці, бо нічого там не розумію. Дуже добра риса, до речі.
Всі мої слова грунтуються на особистому досвіді моїх дуже добрих знайомих, які вже більше п'яти років в цій "темі", а також на законах і всякого роду випадках.
Всілякі "чому б не зараз", "якби", "а якщо я був би" звучать як мінімум несерйозно. Багато судових рішень залежать від конкретного суду, в якому вони розглядаються. І там уже відіграють свою роль прецедентного права без ніяких грошей чи підмазування. Це - досвід, а не теорія і ляляля на форумі. Smile

Але це знов із пустого в порожнє. Я вам про досвід і випадки, а ви мені про "якби". Так що хай кожен залишається при своїй думці, а нелюбителі корчів на іноземній реєстрації хай думають, що 485 будуть шити лише за думки про обхід розтаможки, як по Оруелу Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Влад МТ
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 332
Откуда: Рівне

Авто: Fiat GP MY2012

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 23:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви мені вибачте, але за весь час нашої розмови я бачив дуже мало досвіду і конкретики. Тільки згадки типу "знаючі люди" та транзит це ідеал, а наразі Ви все активніше чіпляєте ту кальку мені.
Хай всі минуть відповідальності у цій ситуації, я тільки за.
Very Happy Very Happy Very Happy "набридло, хай буде так"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Вт Сен 27, 2016 23:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Влад МТ

який мені сенс питати номери, дати та імена фігурантів справ, якщо ви не мій і не його клієнт? Very Happy Якщо взяти чисто на логіку.
Просто поговорити? От ми просто і говоримо. Я, наприклад, знаю(а якщо щось не знаю, то знаю, до кого звернутись, щоб 100% дізнатись), як вийти з тієї чи іншої ситуації, навіть по аналогії з сотнями таких же випадків. Тому і кажу, що 485, наприклад, не ш'ється по транзиту від слова "ніяк" і що всі грамотно оформлені судові позови виграються в обов'язковому порядку. Вірити чи ні - ваше діло. Знову ж таки, ви не мій і не його клієнт, тому щось досконально пояснювати чи сипати конкретикою ніхто не буде.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Влад МТ
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 332
Откуда: Рівне

Авто: Fiat GP MY2012

СообщениеДобавлено: Ср Сен 28, 2016 00:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Under
Просто копіпаст із тої теми: "_Under`y віртуальні поклони та щирі вибачення якщо хоч десь і якось спричинив негативні емоції. Архівтомився від цієї непотрібної особисто мені теми"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Vaschek
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 25.07.2008
Сообщения: 4503
Откуда: Киевские мы

Авто: VW Passat B3 / Peugeot 106

СообщениеДобавлено: Ср Сен 28, 2016 19:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

georgik писал(а):
Sergej Krejmer з Oleg Nazarenko та ще 2.
8 год ·
Итак, как я и обещал, инсайд от знакомых из ДФС по поводу нерастаможенных автомобилей с иностранной регистрацией в Украине.


Письменного подтверждения не имею но слышал от Явдохи (х-ф Максим Перепелица)

Вы хоть загуглите кто источник Facepalm

_________________
Морква на городi, У саду бджола.
Жаба на болотi Крила розвела.
Хоче полетiти, Тихо каже "Ква!"
Але в небо взмити Hе дає Москва.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Ср Окт 12, 2016 11:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Фискалы уже начали патрулировать улицы вместе с полицией, чтобы ловить нерастаможенные авто
Нарушителям грозят штрафы от 170 до 17000 грн, плюс 300% неуплаченной суммы таможенных платежей

В Государственной Фискальной службе Украины подтвердили, что проводят совместные проверки вместе с полицейскими, чтобы обнаружить нерастаможенные автомобили. Об этом говорится в официальном ответе ГФС на запрос "Страны".

http://strana.ua/news/35555-fiskaly-uzhe-nachali-patrulirovat-ulicy-vmeste-s-policiej-chtoby-lovit-nerastamozhennye-avto.html

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Ср Окт 12, 2016 12:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Так, в зависимости от превышения установленного срока транзитного перемещения статьей 470-й ТК Украины предусмотрены взыскания:

предупреждение или штраф в размере 170 грн. (превышение не более чем на 1 сутки);
штраф в размере 3400 грн. (превышение больше чем на 1 сутки, но не более чем на 10 суток). Но если человек в течение года уже привлекался за такое правонурашение, его ждет штраф в размере трехсот необлагаемых минимумов доходов граждан (5100 грн.);
штраф в размере 8500 грн. (превышение более чем на 10 суток).


В принципе, так оно и происходит Smile "Ловят", через суд человек платит штраф, получает на руки все бумажки и ездит дальше.

А вот временному ввозу повезло меньше..
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  След.
Страница 10 из 11

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу