Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Поділіться досвідом експлуатації довгої бази (хочу купити)
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Пт Окт 05, 2012 14:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Snayps
Я взагалі проти перешивання і обшивання (має бути як з заводу. але....), але якщо нато пішло, то в Тернополі не роби, дуже по колгоспному. Рівне, Луцьк, Бердичів краще роблять.
Півроку як реєстрував машину, винесла реєстрація 4140 грн, в теребовлі за 2 год, но кажуть, що в Тернополі десь на 1000 можна дешевше.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 14:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Продав я свого білого коня.... Crying or Very sad Cray ..... трохи жаль бо машина була гарна, но думаю, що ті не пожаліють хто купив її.....
хватіт нюнь житя продовжується .... і тепер стоїть питання в купівлі авто.... вибір лежить між скудобратією 1999-2006 або віваро до 8500, хто що порадить Question
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 15:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom писал(а):
Продав я свого білого коня.... Crying or Very sad Cray ..... трохи жаль бо машина була гарна, но думаю, що ті не пожаліють хто купив її.....
хватіт нюнь житя продовжується .... і тепер стоїть питання в купівлі авто.... вибір лежить між скудобратією 1999-2006 або віваро до 8500, хто що порадить Question

Наскільки пам'ятаю по ріа, то Скудо (і компанія) 2007-2012 років та Віваро (і компанія) 2007-2012 на одному рівні цін. А от для 2004-2006 років Скудо дешевше на 1000-1500 у.о. - хіба би щось дуже змінилось останнім часом. Тому за ті самі гроші будеш мати новіше на рік-два Скудо Flowers
І по враженнях, то Віваро більше вантажне, як Транзит, а Скудо по конструкції має ухил до оригінальних пасажирів - того ж самого Улісе (і компанії).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 21:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мені потрібно возити вантажі зараз будова йде і треба грузити чим побільше.... я на віваро по ріа дивився то макимум 2003 р можна взяти за ті гроші, но стан ... отут і вся проблема
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Olegs
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 24.11.2012
Сообщения: 578
Откуда: Житомир, Украина

Авто: Fiat Scudo D9B 1999-продан, 2.0JTD - махнул на Renault Kangoo2

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 22:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom
Поздравляю с продажей! Но чувствую, можем потерять хорошего советчика на форуме Smile , если бросишь скудобратию.
Если чем побольше грузить - это Траффики-Виваро, хотя посмотри и на длинный Т4 - он может немного меньше Траффика, но надежность в нем, если не убитый, такая, что надолго забудешь в интернет заходить, задавать вопросы по своей машине. По деньгам только не знаю, впишешься ли. Если длинный Скудо, то разницы особой по надежности кузова с коротышем нет. Плохих отзывов о длинном не слышал. Плюс в данном случае имеется - машину ты уже досконально знаешь. Если возьмешь Траффик - опять в нете сидеть придется Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teofil
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 31.12.2011
Сообщения: 596
Откуда: Львів

Авто: Scudo SX 2.0JTD 8v 80kW 2006

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 22:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom писал(а):
мені потрібно возити вантажі зараз будова йде і треба грузити чим побільше.... я на віваро по ріа дивився то макимум 2003 р можна взяти за ті гроші, но стан ... отут і вся проблема

А що фаркопи та причепи відмінили? Blush Можеш і позичити, або купи, а потім продаш, бо будова колись мусить закінчитися. А щоб запхати в кузов фундаментний блок то треба мати мінімум рампу відповідної висоти та рохлю - і таке саме на будові, щоб розвантажити.
Я сусідові перевіз за 10 ходок 400 шлакоблоків десь по 20 кг/штука - не хотів перевантажувати на наші вічні ями - в мене на 900 кг і всі 5 задніх сидінь з Улісе знімаються за 5 секунд.
Купи вантажний Скудо 2006 року в нормальному стані, а закінчиш будову, то будуть "свіжі" гроші і спокійно переоформиш на пасажира і все - тим більше ти вже досвід переставляння сидінь та салону маєш.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 22:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Olegs
спасибі, хоча з цією машиною саме важче було розлучатись, я все в ній робив як для себе..... форум я не залишу, бо в сімї є ще пижик батька 1,9 д, якого він успішно експлуатує і найблищим часом продавати не буде, а зараз і я після продажі його ганяю,.... Т4 для мене трохи старомодно ну і неоправдано дорога, тому що брати 1,9 тд, або 2,4 д я не хочу, а тільки 2,5 тді.... а за такі гроші хіба щось можна толкове знайти,... но як буду на авторинках то приглянусь і до них а ось щось підійде.... а скудік машина провірена вивчена вдоль і поперек крім мотора, туди я ще не лазив.... і взагалі оцей скудік зі всіх машин що в мене були саме менше витягував грошики з кишень...
а ось віваро це нова книга, хоча в знайомих є но до них я близько не підбирався, а треба підїхати і подивитись що за звір....
з покупкою спішити нема куди так як є машини на підхвати,..... будем искать Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Olegs
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 24.11.2012
Сообщения: 578
Откуда: Житомир, Украина

Авто: Fiat Scudo D9B 1999-продан, 2.0JTD - махнул на Renault Kangoo2

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 22:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom
Удачи в нелегком, но приятном деле! Главное, не пожалей времени и денег на диагностику машины, которую присмотришь! Drinks or Beer
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 23:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

но питаня вот ще в чому з яким мотором брати я їздив на всіх які ставили на скудіки крім бензину, в кожного свої переваги і мінуси, хді стрьомна ракета (щось подібне до німецьких ракет Ф1. раз летить а раз взривається ) Laughing , но на трасі супер, вот тільки коли на заправку їдеш то руки чешуться заляти щось не то Laughing , а 1,9 д жре що попало но тоже носом крутить,.... більше склоний до 1,9 тд, но стара морда мені ніяк не подобається.... і тільки до 2001 р... а нічого зважимо всі мінуси з плюсами а там щось і вийде
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 23:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Olegs
спасибі, но так складалось що всі машини я купляв сам і без майстрів і діагностів, остані дві були найбільш вдалим вибором, хоча і інші теж особливо мозгів не парили.... ще одне як купляли в мене цю машину чесно кажучи я був вражений бо її практично і не провіряли мені мозгів не компастували, по сто не ганяли, 20 хв оглядин і машина продана... а як як купляв трохи тріпав нерви власникові, ну то таке кожний вибирає і купляє по різному....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Олексій
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 10.12.2012
Сообщения: 54
Откуда: Львів

Авто: SCUDO 1.9td w126 3.0td

СообщениеДобавлено: Чт Май 16, 2013 23:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

і все таки є один мінус довгої бази, гниють пороги , а саме та доштуковка тих 40см
_________________
+380630234411
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Водяной
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 50
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 05.02.2009
Сообщения: 867
Откуда: Запорожье

Авто: Kangoo 1,5dCI

СообщениеДобавлено: Пт Май 17, 2013 06:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom писал(а):
мені потрібно возити вантажі зараз будова йде і треба грузити чим побільше.... я на віваро по ріа дивився то макимум 2003 р можна взяти за ті гроші, но стан ... отут і вся проблема

Прохожу сейчас тоже самое, уже на этапе отделки.Брал Скудо как раз для этой задачи.Длинной базы хватает с головой(посредине между сиденьями 3м длины),перевозил себе на стройку многое.Ну а для больших,единоразовых объемов, можно и перевозчиком притянуть.Правда не хватает турбы и 6-ой передачи(у меня простой 1,9).Лучше взять Скудик в хорошем состоянии, чем убитый в хлам Виваро.

_________________
Толковый выбор приходит с опытом, а к нему приводит выбор бестолковый
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Сб Май 18, 2013 18:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

був сьогодні на оглядинах,..... машин з пробігом до 250 тис км 2 шт бачив і то закоцані, про решта я мовчу.... буде шукати
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Olegs
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 55
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 24.11.2012
Сообщения: 578
Откуда: Житомир, Украина

Авто: Fiat Scudo D9B 1999-продан, 2.0JTD - махнул на Renault Kangoo2

СообщениеДобавлено: Сб Май 18, 2013 21:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom
Ты ж знаешь, то что написано на приборке 250т.км. - ничего не значит, я на пробег смотрел бы в последнюю очередь - внешний вид, внутренний вид, руль затерт ли, кручены ли болты-гайки на движке и т.д. Как-то можно посмотреть пробег, прописанный в ЭБУ, лексия вроде показывает.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Сб Май 18, 2013 21:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Olegs
так тут і прікол, що по всім цим параметрам і навіть більше то тільки 2 менш більш відповідали одна 212, а друга тоже десь в тих межах, но на приборці 74, а тягне не менше 200..... а на одометр я дивлюсь в першу чергу, а потім на стан і співставляю..... а з лексією нема часу гратись я з тернополя а машини або в луцьку або в франківську, там так просто їх не провіриш.... 250 я образо написав.... бо всі машини про які я промовчу мали ніодна немала більше 200, а реально там 300 і дальше..... розумієш я бачив машини які реально відповідали заявленому пробігу, і одна з них до 95 тис. км, а пару до 250 і я маю з чим порівнювати +/- є різниця хто і як експлуатував, але притримуюсь певної середини
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу