Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

акумулятор
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
phosaly
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 27.05.2013
Сообщения: 1673
Откуда: Ровно

Авто: Fiat doblo 1.9Multijet 77kw 2007 Panaroma

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 12:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

у меня Оптима и он же АГМ а у него какое название(бренд) ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 12:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не путайте Оптиму с остальным аГЭэм. Для начала цену своей АКБ огласите.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
phosaly
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 27.05.2013
Сообщения: 1673
Откуда: Ровно

Авто: Fiat doblo 1.9Multijet 77kw 2007 Panaroma

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

с остальным аГЭэм - как это понять ?
_________________
~Послуг дублікат чіп для фиат добло від 860грн
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 12:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поправлю- с остальным ГЭ.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 13:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Для начала цену своей АКБ огласите.

Так-так,ціна данної забаганки?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 14:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Думаю, тышш 5 и больше, если таки АГМ.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Вт Ноя 06, 2018 14:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
Думаю, тышш 5 и больше, если таки АГМ.

2,5 ціни за напис АГМ та можливість поставити АКБ на бік,вважаю це за надто дорого,хоча думаю є хто оцінить ці можливості.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Диндир
Италофан


Италофан

Возраст: 60
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 19.01.2014
Сообщения: 267
Откуда: Нечіпайлівка

Авто: Fiat Nuovo 1,4i, ГБО LPG +варіатор, FlashLube, 128000

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 07, 2018 08:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ЭлектроМеханиК писал(а):
Тот же глазок в аккумуляторе абсолютно идентичный по показаниям ареометру. И то что он в одной банке не имеет никакого значения. Так как изначально все банки равны. А если в необслуживаемом акб значения в банках становятся разными это уже неисправность акб и сделать ничего нельзя. АКБ в мусор. Так что на ИСПРАВНОМ аккумуляторе глазок является абсолютно легитимным и правильным показателем заряженности АКБ.


Я не знаю принцип роботи індикатора в акумуляторі. Не цікавився.

Рідній акум 45аг на моєму авто прожив трохи більше 5 років. Замінив на акум 65аг (трапився по випадку). І знизив щільність електроліту до 1,25. Двигун то 1,4 крутити неважко.

Так от, колір індикатора не змінився.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Denwer
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 45
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 30.11.2010
Сообщения: 6205
Откуда: Киев

Авто: Palio EX Fire 1.2 16V (80 hp)

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 07, 2018 10:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

От розповім я свої історію про ті AGMи.

Був такий "Кримський аккумуляторний завод" (сподіваюсь що його вже нема, і одним виробником лайна поменьшало). Вони здається були єдині хто виробляв в Україні AGM аккумулятори.
Побачив їх продукцію колись на виставці, а як стала потреба в аккумі на мотоцикл, вирішив придбати таки українське.

Знайшов у Києві представника того кримського заводу, приїхав до них просто в офіс, та придбав потрібний аккум.
Приїхав додому. Прочитав інструкцію, залив (а це не перший агм-аккум зєкотрим я мав справу). Поставив на мота, та поїхав на покатеньки.
А слід зауважити, що на моєму мотоциклі аккумулятор лежав на боку. Звісно це не становить жодних проблем для агм аккумів, конструктивно вони розраховані на роботу у будь-якому положенні, окрім "до гори ногами".
Приїзджаю, і відчуваю що якось дивно смердить від мотоцикла. Відкриваю відсік аккума - а там мокро, майже калюжа! Витягаю той аккум, перевертаю на бік. Тече! Тече просто з вентиляційних отворів.
Звоню дилеру.
"Привозьте, продіагностуємо".
Привозю. Показую що тече. Знебажанням, розказуючі мені казочки що то "лишнє зтікає", і я бодай чи не сам винен, залишають аккум. На діагностику.
Приїхавши додому без аккуму, я знаходю контакти того Кримського аккумуляторного заводу, телефоную, і якимсь дивним чином мені вдається поговорити просто з головним інженером!
Розмова мала дуже цікаві наслідки - наступного дня мені подзвонили від дилера, і ввічливо попросили завітати до них, вони люб'язно нададуть мені абсолютно новий аккумулятор.
Приїхав. Дали новий аккум просто з коробки. Самі вже при мені залили його, та закрили кришкою. Перевірили напругу - все ок.
Наступного дня ставлю аккумулятор на мот, та їду кататися.
Приїзджаю. Глядь у аккумуляторний відсік...Тече!
Дістаю. Повертаю на бік. Частими краплями тече з вентиляційних отворів, навіть сильніше ніж попередній.
Дзвоню до дилера. Просто на мобільний керівника (вона мені його дала минулого разу). З'ясувати - "що за нафіг?!". Керівниця приречено відбовідає, привозьте мовляв.
Наступного дня знов привозю вже другий поспіль аккум до продавця. Демонструю їм витікання єлектроліту, чого в принципі не має бути в AGM аккумуляторах.
І тут начальниця вчинила мудро. Каже - "А давайте ми вам VARTA замовимо по дилерській ціні?". Я геть не сперечався. Обрав модель, доплатив різницю, і наступного дня приїхав забрати свій новенький AGM аккумулятор Varta... Котрий експлуатується вже шостий рік, у надскладних умовах, тричі мав глибокий розряд. І жодного разу не тік у будь якому положенні.

Тож сподіваюся що Кримського гівноаккумуляторного заводу вже нема.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 07, 2018 10:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Диндир писал(а):
ЭлектроМеханиК писал(а):
Тот же глазок в аккумуляторе абсолютно идентичный по показаниям ареометру. И то что он в одной банке не имеет никакого значения. Так как изначально все банки равны. А если в необслуживаемом акб значения в банках становятся разными это уже неисправность акб и сделать ничего нельзя. АКБ в мусор. Так что на ИСПРАВНОМ аккумуляторе глазок является абсолютно легитимным и правильным показателем заряженности АКБ.


Я не знаю принцип роботи індикатора в акумуляторі. Не цікавився.

Рідній акум 45аг на моєму авто прожив трохи більше 5 років. Замінив на акум 65аг (трапився по випадку). І знизив щільність електроліту до 1,25. Двигун то 1,4 крутити неважко.

Так от, колір індикатора не змінився.


1,25...1,27 норма для нашої кліматичної зони, більше і не треба, а взагалі, раніше робили 1,24, заливали, давали цикл заряду, перевіряли і їхали.
А коли довго не їздили, зливали, заповняли банки розчином 5% борної
к-ти і стояв він хоч рік без проблем. Треба- зливали, заливали і їхали, в принципі, і без повного заряду. Але то були нормальні АКБ- важкі і добротні, а не ці дохляки масою 13...15 кг.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ромчик
Amico


Amico

Возраст: 31
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 21.10.2019
Сообщения: 5
Откуда: Киев

Авто: Fiat Doblo Panorama 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Мар 10, 2020 13:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт всім. Таке питання( думаю до цієї категорії). Купив авто акам стояв 62а, місяць тому машинка при простої близько 5 днів, не завесь пару раз крутнув і здох, на сигналізації є індикатор заряду, показав 8.3. Я не довго думаючи підкурився і поїхав по новий акам, купив такий же по порадили що норм(фірму не пам'ятаю). Ось вчора (машина знов днів 5 стояла) пару разів крутнуло і розрядило акам, підкурився акам зарядився, павертаб клбч в положення для заведення, втягуюче наввт не спрацьовує і акам знову сідає(
Може в когось була така проблема? Або так хтось підкаже. Sad [/code][/i]
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Мар 10, 2020 14:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Стандарна ситуація- шукайте, хто жере енергію, це саморозряд АКБ чи злодійство споживачів. Тестер в руки і починайте з вимірювання напруги на клемах при роботі генератора і без нього через деякий час, струму при вимкненому ЗЗ та радіо. Процедура описана тут не один раз. Без цього- гадання без результату.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ROY
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 01.12.2011
Сообщения: 2114
Откуда: Киев/Васильков

Авто: ///// Doblo 1.6 16v NP7

СообщениеДобавлено: Вт Мар 10, 2020 16:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ромчик писал(а):
Привіт всім. Таке питання( думаю до цієї категорії). Купив авто акам стояв 62а, місяць тому машинка при простої близько 5 днів, не завесь пару раз крутнув і здох, на сигналізації є індикатор заряду, показав 8.3. Я не довго думаючи підкурився і поїхав по новий акам, купив такий же по порадили що норм(фірму не пам'ятаю). Ось вчора (машина знов днів 5 стояла) пару разів крутнуло і розрядило акам, підкурився акам зарядився, павертаб клбч в положення для заведення, втягуюче наввт не спрацьовує і акам знову сідає(
Може в когось була така проблема? Або так хтось підкаже. Sad [/code][/i]

Если ставиш машину более чем на 3-4 дня- снимай клему. По аккуму- не спеши покупать новый аккум, сначала подзаряди несколько раз этот с интервалами и пускай постоит несколько дней в тепле и будет работать как новый...

_________________
Разбираю Добло 1.4 + детали салона...тел.098-258-49-11
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=44761&postdays=0&postorder=asc&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17200
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Мар 10, 2020 16:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зачем эти дедовско-жигулевские приемы??? Нормальное авто с нормальным оборудованием потребляет менее 100 мА и ничего с нормальной АКБ за неделю не случится.
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sansan
Amico


Amico

Возраст: 64
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 16.02.2020
Сообщения: 26
Откуда: Украина Сумы

Авто: фиат 500

СообщениеДобавлено: Вт Мар 10, 2020 16:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

магнитола китайская стоит???, сигналка в дежурном режиме потребляет отсилы 20-50-мА этого хватит на год а самостоятельные подключения магнитол саббуферов, и т п.а так же экстренные скрутки проводов - минуя ключ и т д- зло для простого ВодиТеля.
_________________
ТУпых не затачиваю- не сверла !
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  След.
Страница 22 из 23

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу