Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

OBD2
На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
eduard_ua
Италофан


Италофан

Возраст: 50
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 29.10.2011
Сообщения: 129
Откуда: Никополь

Авто: Peugeot Expert

СообщениеДобавлено: Чт Апр 05, 2012 08:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Адаптер ELM327 Bluetooth – инновационный подход в сфере компьютерной диагностики. Хорошо известный сканер ELM327 теперь имеет одно большое преимущество перед проводными адаптерами. Если вы хотите провести диагностику на расстоянии, в случае отсутствия ноутбука, к примеру, на стационарном компьютере, то беспроводной интерфейс ELM327 v1.4 легко предоставит такую возможность с помощью Bluetooth. В стольном же авто сканер сохранил свои замечательные универсальные способности. ELM327 диагностирует автомобили американского рынка с 1996 года, а европейский с 2001 – 2004, то есть автомобили с реализованным OBDII стандартом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
шурік
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 14.04.2010
Сообщения: 1760
Откуда: Нетішин Хмельницька

Авто: Був Експерт 2011р.2.0 Зараз С4 гранд пікасо 1.6 2014р

СообщениеДобавлено: Пт Апр 06, 2012 15:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На якій відстані може працювати ELM327 Bluetooth від авто до компа?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vas"ok
Amico


Amico

Возраст: 35
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 15.01.2012
Сообщения: 34
Откуда: Івано-Франківська обл. м.Городенка

Авто: Fiat Scudo 2004р.в. 1.9D

СообщениеДобавлено: Пт Апр 06, 2012 23:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

то мені підійде цей сканер?????
І як на рахунок програм????
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
шурік
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 14.04.2010
Сообщения: 1760
Откуда: Нетішин Хмельницька

Авто: Був Експерт 2011р.2.0 Зараз С4 гранд пікасо 1.6 2014р

СообщениеДобавлено: Сб Апр 07, 2012 10:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це мені прислали із сусіднього форума:


привет,никак не зарегюсь на форуме,у меня ситро жампи 1.9 dw8b так на нем elm327 почти бесполезная весч.
обороты,температура,"нагрузка"непонятно какая,ну и ошибки читает-стирает,все больше он ничего не может,
предупредите, пожалуйста,народ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
7595045
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 10.10.2011
Сообщения: 765
Откуда: Ровно

Авто: CITROEN JUMPI 1.6I CNG ,98 г.в/FIAT SCUDO 220L(2.0 16V) LPG 2003 г.в.

СообщениеДобавлено: Сб Апр 07, 2012 10:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wink Very Happy Very Happy Very Happy над сначала определится -что Вы хотите получить от подключения машины к компу??? а заодно для себя выяснить -какие системы Вашего авто контролируются компьютером Very Happy Very Happy а то так можно дойти до абсурда....как по мне то сканер нужен для тог что бы определить причину каких либо неисправностей...а для этого достаточно прочитать ошибку ,ну и видеть мониторинг датчиков...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
anatolii
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 16.02.2011
Сообщения: 575
Откуда: Тернопіль

Авто: FIAT Grande Punto 1.4

СообщениеДобавлено: Ср Апр 11, 2012 17:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.dealextremeru.com/search/fiat
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
AdvanTiSS
Италофан


Италофан

Возраст: 41
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 21.01.2012
Сообщения: 183
Откуда: Украина

Авто: Citroen Jumpy 2.0 HDI 2008

СообщениеДобавлено: Ср Апр 11, 2012 21:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

anatolii писал(а):
http://www.dealextremeru.com/search/fiat

и чо?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
anatolii
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 46
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 16.02.2011
Сообщения: 575
Откуда: Тернопіль

Авто: FIAT Grande Punto 1.4

СообщениеДобавлено: Ср Апр 11, 2012 22:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

И ничо!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 19:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Опишу трохи чим зараз експерементую:
купив адаптер ELM327 Bluetooth 160 грн+ доставка 35, поставив пару прог, самі кращі ScanMaster-ELM і ХОБД(пізніше розкажу про неї більше), і зараз сидячи в теплій хаті наблюдаю за роботою свого авто....
Сказати що дуже багато параметрів показує язик не повернеться...
але погратися є з чим....
зразу напишу що підключав до 1,9 Д 2004 р, там всього 4 параметри видно, короче для цих двигунів непотрібна річ, а от для ХДІ можна брати....
Поїхали далі: брав я цей адаптер для одної теми, про неї описано більше на цих сайтах:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=193433&st=2580#entry17243042
і
http://hobdrive.ru
програма Torque Pro не підходить бо нема на що її ставити, а от hobDrive зацікавив, можна мати і бортовик і навігатор і сканер і т.д і т.п.
Придбав навігатор Піонер 5702ВТ, мп3, відео, ФМ (навітел, іго, сітігід....) програм закинули повно ну і hobDrive,....
Получивши все це добро підключив і отримав повноціний БК на базі навігатора, не буду описувати що він може, на сайті виробника програми hobDrive є описано можливості....
Одне можу точно сказати на Скудо 2005 ЖТД він працює (а значить на Експерті і Джампі, партнері і думаю на добло і бачив, що і уліс підключали) і показує різні параметри, розхід в різних інтерпритаціях, но там треба настроїти коефіцієнти...
пізніше виставлю фото....
Ціна питання: навігатор 600 грн + адаптер 160+ пересилки 90 = 850 грн
hobDrive може бути врізана версія і повна
якщо хтось схоче бортовий комп то це реально зробити.... хороша альтернатива Мультітроніксу....
ну і навігатор можна підшукати по бажаню інший, головне щоб блютуз був функціональний і Операційна система з відкритим доступом, щом можна було закинути проги... всім удачі Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Mega-Lo-Maniack
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 15.05.2011
Сообщения: 326
Откуда: Ровно

Авто: Fiat Scudo 2.0JTD 2003

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 19:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я використовую ВТ адаптер(правда не такий як тут в темах фігурує а свіжіший і набагато компактніший, плюс затримки зчитування датчиків дуже малі, а старий продав людям для діагностики на "заз славуту" як не дивно Very Happy ) плюс прогу Torque Pro(куплена) на смартфоні(андроід), функції ті ж що й на мультитроніксі. Притому коли бортовик не треба, - знімаю смарт з підставки і виймаю адаптер з роз'єма(інколи потрібно провести повну діагностику через бошевський адаптер, наприклад глянути форсунки і т.п. те що через елм ніколи не покаже) Також завдяки підставці і даній прозі смарт працює як реальний(без інтерполяції зображення) FullHD відеореєстратор(причому на зображення можна накладати в реальному часі і спідометр і одометр, карту і т.п.)
Маючи норм смарт доцільніше зробити так як я, а коли ні,- то краще взяти мультитронікс і не паритися. Просто з елм можна зробити корисну річ, - діагностику на будь-якій іншій машині(читання-стирання помилок і т.п.) а на мультитроніксі може не прочитатися конкретний блок.
До речі, авто в мене 2003 року випуску,- рестайлінгове, з фарами як в улісса. Параметри читає ті ж що й на 2004...2006 років вип.(оскільки механічно і електрично вони ідентичні, а на рахунок старіших авто не можу нічого напевне сказати)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
seruy
Amico


Amico

Возраст: 44
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 25.10.2012
Сообщения: 6
Откуда: Луцк

Авто: SCUDO 1.9D

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 20:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freedom писал(а):
Опишу трохи чим зараз експерементую:
купив адаптер ELM327 Bluetooth 160 грн+ доставка 35, поставив пару прог, самі кращі ScanMaster-ELM і ХОБД(пізніше розкажу про неї більше), і зараз сидячи в теплій хаті наблюдаю за роботою свого авто....
Сказати що дуже багато параметрів показує язик не повернеться...
але погратися є з чим....
зразу напишу що підключав до 1,9 Д 2004 р, там всього 4 параметри видно, короче для цих двигунів непотрібна річ, а от для ХДІ можна брати....
Поїхали далі: брав я цей адаптер для одної теми, про неї описано більше на цих сайтах:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=193433&st=2580#entry17243042
і
http://hobdrive.ru
програма Torque Pro не підходить бо нема на що її ставити, а от hobDrive зацікавив, можна мати і бортовик і навігатор і сканер і т.д і т.п.
Придбав навігатор Піонер 5702ВТ, мп3, відео, ФМ (навітел, іго, сітігід....) програм закинули повно ну і hobDrive,....
Получивши все це добро підключив і отримав повноціний БК на базі навігатора, не буду описувати що він може, на сайті виробника програми hobDrive є описано можливості....
Одне можу точно сказати на Скудо 2005 ЖТД він працює (а значить на Експерті і Джампі, партнері і думаю на добло і бачив, що і уліс підключали) і показує різні параметри, розхід в різних інтерпритаціях, но там треба настроїти коефіцієнти...
пізніше виставлю фото....
Ціна питання: навігатор 600 грн + адаптер 160+ пересилки 90 = 850 грн
hobDrive може бути врізана версія і повна
якщо хтось схоче бортовий комп то це реально зробити.... хороша альтернатива Мультітроніксу....
ну і навігатор можна підшукати по бажаню інший, головне щоб блютуз був функціональний і Операційна система з відкритим доступом, щом можна було закинути проги... всім удачі Laughing



А які 4 параметри показує на простому 1.9???
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 20:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

обороти, нагрузку на мотор, шв, і температуру антифрізу, ніби все но ще буду провіряти, але пізніше
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 20:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mega-Lo-Maniack
я думав за смарт, но по ціні він дорожчий, і мене він не потрібний, але як хтось його має то може ставити і Torque Pro, hobDrive, підходить і то і друге. на рахунок мультитронікса то він як для мене програє однозначно, що навігатору, що смарту і іншим пристроям по максимальних можливостям, хоча тоже має право на існування і використання Laughing (найдешевший 1000 грн і я його тестував на скудо, мені не сподобалось)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Mega-Lo-Maniack
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 15.05.2011
Сообщения: 326
Откуда: Ровно

Авто: Fiat Scudo 2.0JTD 2003

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 20:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

притому що програми доробляються, відточуються і з'являються нові функції, а мультитронікс - це принцип "маємо що маємо" і більше нічого, перспектив усунення глюків і додавання розширених можливостей - не буде.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Freedom
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 21.07.2012
Сообщения: 1613
Откуда: Тернопіль

Авто: Peugeot Expert 2.0 HDi 80кВт Long

СообщениеДобавлено: Вт Янв 22, 2013 21:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mega-Lo-Maniack
plus
так, що в кого виникне бажаня мати БК в машині, то вже на працювання в цій сфері є...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Мінівени, мікроавтобуси (FIAT Scudo, FIAT Ducato, FIAT Ulysse) Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  След.
Страница 2 из 23

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу