Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Проблема з ЕГР на добло 1,9 Mjet
На страницу 1, 2  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Вс Авг 18, 2013 18:06    Заголовок сообщения: Проблема з ЕГР на добло 1,9 Mjet Ответить с цитатой

Ситуація така, з початком жаркого літа почав замічати чорний дим. Коли міняли масло, почистили і клапан ЕГР, як результат пропала тяга.
Діагностика нічого не показала.
Заглушив сам ЕГР і машина почала льотати, чорний дим пропав, але через 15км вискочила помилка P0401 "Неэффективность системы рециркуляции отработанных газов".
Поїздивши трохі, розглушив його назад, тяга в нормі, появився чорний дим, але знов вискочила P0401.
Запускав ЕГР через фіатекускан, електрична частина в нормі, працює
Шановні форумчани, як позбутися даної проблеми, хто що підкаже?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vas55
Amico


Amico

Возраст: 68
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 08.04.2012
Сообщения: 29
Откуда: Могилев-Подольский

Авто: Фиат Добло Макси 1,9MJTD 2007

СообщениеДобавлено: Вс Авг 18, 2013 18:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо вискакує дана помилка то зрозуміло, що клапан не працює. Глянь може засів сам шток реле і не відкриває клапан або не зовсім відкриває. Потрібно його від'єднати від клапана і подати на нього від акумулятора 12В, він повинен вискочити на 7мм. В мене таке теж було, відмочив шток ВД-40 і все в порядку. Попробуй...
_________________
Фиат Добло Макси 1,9 MultiJet 105л. 2007г. 5 мест
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Вс Авг 18, 2013 19:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Відкрутити цю частину буде достатньо, чи треба знімати сам клапан?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
AlekssII
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 48
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 13.09.2012
Сообщения: 1279
Откуда: Харьков

Авто: Fiat Doblo 1,9 JTD 2005 сердцем от альфы 147 85 кВт 115 л.с. )))

СообщениеДобавлено: Вс Авг 18, 2013 20:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=37792&highlight=%C5%C3%D0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Вс Авг 18, 2013 20:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дану тему бачив давно. Відповіді на моє питання там не знайшов.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Ср Авг 21, 2013 19:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

То як, хтось підкаже?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Хоттабыч
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.04.2008
Сообщения: 12019
Откуда: Киев, Соломенка

Авто: Fiat Fiorino 1.3mjtd, ранее Tipo 1.6 MI

СообщениеДобавлено: Ср Авг 21, 2013 21:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

special
Возможно надо снять и почистить весь клапан

_________________
СТО Fiat: пн-птн с 9.30 до 18.00, суб с 9.30 до 15.00. Оригинальные запчасти.
0661694095, 0639989129 (viber) 9.00 - 18.00
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=38938&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Ср Авг 21, 2013 21:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скоріш за все так і зроблю, буду святкувати День незалежності
Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Пн Авг 26, 2013 22:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Свято вдалося наповну)
Знімав клапан, чистив, подавав 12вольт, шток ходив нормально, але виступав за корпус тільки на 4мм, якщо витягнути його то буде 7мм, але потім назад ставав 4мм, розробив його на 6мм.
Як результат, погас чек і появився чорний дим, по динаміці замітив що були невеличкі провали(порівняно з заглушеним егр), але після 2300 оборотів машинка взлітала.
Сьогодні зняв фішку з ДМРВ, поїхала краще, чорного диму не замітив.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Ср Авг 28, 2013 18:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Робив діагностику турбіни, 3 передача і газ на повну, при 3500 оборотів Изм.давления нагнетателя було 1500мБар, обьек.давл.наг. 2005 мБар.
Виходить що турбіна недодуває десь на 25%. Чи може це бути основною причиною появи чорного диму?
І чи можуть змінитися показники турбіни якщо буде справний ЕГР і ДМРВ?
При діагностиці вискочила помилка P0238 Высокий уровень сигнала с датчика турбины "A".
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vas55
Amico


Amico

Возраст: 68
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 08.04.2012
Сообщения: 29
Откуда: Могилев-Подольский

Авто: Фиат Добло Макси 1,9MJTD 2007

СообщениеДобавлено: Сб Авг 31, 2013 16:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="special"]Свято вдалося наповну)
Знімав клапан, чистив, подавав 12вольт, шток ходив нормально, але виступав за корпус тільки на 4мм, якщо витягнути його то буде 7мм, але потім назад ставав 4мм, розробив його на 6мм.
Як результат, погас чек і появився чорний дим, по динаміці замітив що були невеличкі провали(порівняно з заглушеним егр), але після 2300 оборотів машинка взлітала.
Сьогодні зняв фішку з ДМРВ, поїхала краще, чорного диму не замітив.[/quote]

Чорний дим і в мене зразу був після чистки ЕГР і штока, але я зразу ж після цього почистив датчик, по моєму абсолютного тиску повітря, який знаходиться рядом з клапаном ЕГР на на впускному колекторі (він був повністю забитий сажою) ВД-40 і зубною щіткою і крім цого вирізав каталізатор і машина поїхала. Чому я це все зробив. Тому-що в мене так само то появлялись то пропадали різні помилки і не можливо було зрозуміти що ремонтувати або міняти, а одна з них Р010F (Інконгруєнтність масси повітря/дебиметр) взагалі задовбала. Ця помилка означала- неправильний замір повітря, а це значить:
-підсос повітря;
-тиск наддува турбіни;
-розходомір повітря, і попробуй узнай що саме, тому і зробив все що зв'язано з повітрям. Каталізатор був забитий сажою десь наполовину.Спеціалісти радили замінити розходомір повітря, а потім клапан ЕГР, а виявилося зовсім інше...
Зараз машина підриває з місця з пробуксовкою(раніше такого не було) ну і є трохи більше воні але їде краще ніж тоді коли її мені пригнали. Що ж така наша доля - власників б/у машин...

_________________
Фиат Добло Макси 1,9 MultiJet 105л. 2007г. 5 мест
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Сб Авг 31, 2013 18:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Датчик цей я вже чистив, а от до каталізатора як добратись, і чи він взагалі у мене є? Помилка Р010F і в мене вибивала коли фішку знімав, а так то ні. А який росхід у вас?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vas55
Amico


Amico

Возраст: 68
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 08.04.2012
Сообщения: 29
Откуда: Могилев-Подольский

Авто: Фиат Добло Макси 1,9MJTD 2007

СообщениеДобавлено: Сб Авг 31, 2013 22:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Росхід нормальний, пару днів назад їздив до Харкова, взяло 5,2л і туда і звідти по компу і так само десь як то кажуть в натурі. А от на малих відстанях то трохи бере де- то 5,6л. Скоріше всього якщо ти все перепробував то потрібно глянути каталізатор. Він знаходиться зразу після штанів і в мене на ньому немає жодного датчика (в тебе мабуть теж) а тому комп його не покаже якщо він забитий сажою.Із-за цього вихлоп душиться і показує різні другі помилки. Так-що вирізай і не думай, якщо був чорний дим то там повно сажі, а якщо і після цього нічого не зміниться то тоді вже треба згідно помилок...
_________________
Фиат Добло Макси 1,9 MultiJet 105л. 2007г. 5 мест
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
special
Италофан


Италофан

Возраст: 33
Знак зодиака: Рак
Зарегистрирован: 05.02.2012
Сообщения: 316
Откуда: Луцьк

Авто: Fiat Doblo Maxi 1,9 Mjet 2006

СообщениеДобавлено: Ср Окт 09, 2013 18:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вирішилася моя проблема заміною патрубка турбіна-інтеркуллер, чорний дим пропав, і саме головне появилась тяга, тепер можу легко з місця зірвати колеса в букс, раніше давилась, глохла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
dimitriyk
Италолюбитель


Италолюбитель

Возраст: 45
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 02.03.2013
Сообщения: 88
Откуда: Украина

Авто: Fiat Doblo 1.9

СообщениеДобавлено: Чт Окт 10, 2013 02:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а что со старым патрубком было? порван, трещина, забитый???
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу