Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Сервісний інтервал на нових авто

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вт Июл 18, 2023 22:35    Заголовок сообщения: Сервісний інтервал на нових авто Ответить с цитатой

Люди, допоможіть.
Я знаю що тема не нова і замусолена як старе масло. Але все що описано то для старих машин. А для нових як?

Отже є фіоріно дизель 2019 року. Вискочила масльонка і надпис про заміну масла. Знаю що це через те що я не скидав сервісний інтервал раніше Sad
Як можна скинути цю лампочку і сервісний інтервал на початкові параметри?
Може є якийсь спосіб без шнура діагностики?
(Спосіб 6 раз натискати гальма з затисненим газом не пропонувати)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Июл 19, 2023 07:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А шо писали в мусолених темах про це?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пт Июл 21, 2023 22:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хотів докататися до нуля а потім щось написати

Значить так, індикатор масла який загорається з надписом "замініть масло" це щось одне. А сервісний інтервал це щось інше.

Індикатор у мене засвітився був зимою.
Скинувся способом відомим в інтернеті. Затиснути газ, повернути ключ. а тоді 7 разів (не 6) натискати педаль гальма з затисненим газом. Потім трохи почекати. все виключити. знову почекати і завести машину.
Індикатор масльонки поморгає і щезне.
Таке у мене було зимою десь 2000-5000 км назад.
Рівень масла тоді міряв фізично і він був нормальний. Зрештою якби це була справа дійсно у рівні мала, то скидання лампочки мені б не помагало, воно би світилося і світилося завжди?

А зараз у мене сервісний інтервал докрутило до нуля. І тепер при запуску машини на табло пише "service coupon expired"
В принципі я так вичитав що воно нінащо не впливає, так?
І має згаснути за 500-1000 км?

Мені головне щоб очистка вихлопного фільтра працювала, бо я раніше десь читав що якщо на приборці світиться масльонка тоді очистка фільтра не працює. А це тупо так їздити і вбивати машину. Тут надіюся не так?
Інтервал цей можна скинути за допомогою MultiEcuScan і правильного шнура. Прога у мене є але нормального шнура немає, вона машину не бачить Sad
Шнур вже пробував перепаювати, резистора на 120 ом там нема, з'єднував контакти 1-7-9-12 разом, це нічого не дало.

Так що покішо попробую поїздити до 1000 км а там буде видно
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Вс Сен 10, 2023 21:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Загалом так як писали у інших джерелах
Коли проїдеш 1000 км з тим сервісом то надпис зникає і не появляється
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу