Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

ДТП с участием Нуово.
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Губка Боб
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 48
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 10.02.2009
Сообщения: 1089
Откуда: Харьков

Авто: Fiat Tipo 2.0 cat i.e. Granturismo 1991г. был (((...,Снежный Миша"88 1,0 кабрио был, Ваз 2109 "89, Niva Sheva 1,7i 2004 Suzuki SX4 1.9 DDiS

СообщениеДобавлено: Пн Авг 29, 2016 07:23    Заголовок сообщения: Дтп Ответить с цитатой

Не про Добло, но в тему лобового столкновения разных "весовых" категорий ... ((((((( ЖЖЖЕСТЬ !!!

http://atn.ua/proisshestviya/pod-harkovom-stolknulis-reysovyy-avtobus-i-fiat-dvoe-pogibshih

_________________
http://kanjidb.ru/img/strokes_order/6E90.gif
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
_Under
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 30
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 1247
Откуда: Odesa region

Авто: Fiat Croma + Lancia Dedra SW + Ford Explorer Platinum

СообщениеДобавлено: Пн Авг 29, 2016 08:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Крома?
Недавно где-то тоже тема была с разбитой Кромой и тоже такая же печальная Confused
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
phosaly
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Близнецы
Зарегистрирован: 27.05.2013
Сообщения: 1673
Откуда: Ровно

Авто: Fiat doblo 1.9Multijet 77kw 2007 Panaroma

СообщениеДобавлено: Пн Авг 29, 2016 09:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

QNX писал(а):
Цитата:
Подушки - залог безопасности? Что за чушь?
это только означает то, что машины с такой комплектухой ориентированы на европу и имеют сертификацию после краштестов

причем тут вообще ланос? если про безопасность фиатов говорят подразумевая 30 летние корчи, то я вас понимаю, подушки им не помогут...

подушка поможет только до 70км\час
а все остальные не дай Бог
см. Краш тест Fiat Doblo - не знаю какая скорость
https://www.youtube.com/watch?v=_jwkDuyPg20
но лоб к лобу не скажу

_________________
~Послуг дублікат чіп для фиат добло від 860грн
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ROY
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 01.12.2011
Сообщения: 2114
Откуда: Киев/Васильков

Авто: ///// Doblo 1.6 16v NP7

СообщениеДобавлено: Пн Авг 29, 2016 12:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По фото видно что рено ударил добло в левый лонжерон, то-есть всей площадью передка в половину площади передка добло (тоесть весь удар был направлен на один лонжерон) и соответственно скорость рено реально была больше, чем скорость добло... На деформацию кузова влияют многие факторы (скорость одного и второго ТС, угол удара и тд..) так что думаю что не все так однозначно...
_________________
Разбираю Добло 1.4 + детали салона...тел.098-258-49-11
http://fiat-club.org.ua/forum/viewtopic.php?t=44761&postdays=0&postorder=asc&start=0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Авг 29, 2016 13:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

на свої очі бачив пару аварій добло I на світлофорі, обидва рази добло в"їжав в жопу попередньому:
- в першому випадку добло догнало на світлофорі славуту - славута половину в гармошку, а добло чуть передок зам"яв.
- в другому випадку добло догнав тойоту кемрі - по ушкодженнях добло набагато гірше виглядав.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 00:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

223 кузов Добло Панарама.
Смертельна ДТП.
Страшний бічний удар праворуч.
Я в Пеклі вже майже два роки.
Якщо є бажання, то можна обговорити поведінку 223 кузова для розуміння його міцності.
Після зіткнення авто полетіло в кювет (глибина 1м), вдарилося мордою в землю, потім двічі перекинулося через дах і залишилося лежати на даху.
Пластивий бензобак лопнув. У баку було 45 літрів бензину.
Загальний "політ" з місця зіткнення становив 30 метрів.

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 01:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://drive.google.com/file/d/1VotAHVL7kHTOt37hsX6B27HDRrDotmZI/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/1yJzn37cuklYibDsJcQUd83E0c_mfpcwx/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/1d2u-MIl6i_9X0AFCpUsIWCn331m0Wwpq/view?usp=share_link
https://drive.google.com/file/d/14WYBr7UVIBpqw3TYpM8ZxTPcO21n_Fqu/view?usp=share_link

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 08:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І яка була швидкість?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4364
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 08:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Адин_На_Крижині
Сам цілий?

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 21:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
І яка була швидкість?

Александр Васильевич,
Моя швидкість 60+ (до 80)
Швидкість ублюдка близько 100, швидше за все більше.
Я на головній дорозі, він виїжджав із села. Перед ним був знак STOP.
У нього встановлені позаштатні прокляті китайські світлодіоди. Він дуже сильно сліпив яскравим заливним світлом.
Він був досить далеко від перехрестя, я це бачив, ситуація була безпечною. Незрозуміло, як він покрив за 2 секунди відстань 100 метрів. Досі це загадка.

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 22:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna писал(а):
Адин_На_Крижині
Сам цілий?

zbuduna,
Мені похер на себе.
Я горя не пережив і тепер у Пеклі.
Говоритиму тільки про пошкодження авто та стан водія та пасажира у подібній ДТП для загального розуміння, чого очікувати.

Пасажир: Загинув. Травматичний безповоротний шок крайнього ступеня. Смерть настала за 30 хвилин у лікарні від зупинки серця.
Ушкодження пасажира опишу окремим постом. Там надто багато.

Водій:
- закрита черепно-мозкова травма з підозрою на перелом передньої стінки лобової пазухи;
- множинні рани обличчя;
- можливо, струс мозку, якщо він там був;
- сильний забій грудної клітки зліва, ребра цілі;
- сильні забої обох колінних суглобів, кістки цілі;
- сильні забої обох стоп з частковою втратою чутливості;
- сильний забій внутрішньої сторони правої гомілки;
- множинні крововиливи в шкірних покривах по всьому тілу;
- чіткий відбиток від ременя безпеки на грудній клітці по всій довжині контакту з крововиливами в шкірні покриви.
На місці ДТП у салоні авто водій, внаслідок отриманих травм та отруєння щільними парами бензину А-95, переніс клінічну смерть та побував "там". Повернувся без сторонньої допомоги з волі Бога. З салону перевернутого авто вибрався сам і самостійно встав на ноги.

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3481
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 22:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

то трагедія, але якщо вижили то ваш шлях повинен ідти далі, бажаю вам все ж повернутися до максимально можливого життя і жити
_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Вт Мар 21, 2023 22:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Панове.
Я не шукаю жалості чи співчуття.
На своєму прикладі я хочу попередити водіїв із великим стажем, щоб вони починали боятися малолітніх ублюдків, які за кермом 9 місяців.
Ви їх не прорахуєте та не вгадаєте.
Ваш 30-річний стаж та досвід вам не допоможе. Вам не допоможе ваш вірний окомір. Вони – це дикі мавпи з гранатою. Вони навіть не розуміють, як вбивають себе та інших.
Потім, коли їх питають, як це сталося, вони відповідають: Я нічого не пам'ятаю.
По-справжньому бійтеся перехрестя з селами. Дивіться в обидва очі, залишайте свою впевненість удома.
Білять, у мене 30 років водійський стаж і жодної ДТП, я щодня за кермом.
Не допомогло...

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17205
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Ср Мар 22, 2023 08:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На жаль, дуже актуально... Але чогось ніхто з цим не бореться, в т.ч. і з нештатними світловими елементами і дикими водіями.
І доказати щось стало важче, реєстратори заборонили. Правда, поліцаїв це чогось не стосується, свої не познімали.

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Адин_На_Крижині
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 19
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 11.02.2011
Сообщения: 2690
Откуда: Place of Shame (Суверенный лепрозорий)

Авто: Ferrari 599 GTB 5,999i V12 620л.с/7600

СообщениеДобавлено: Чт Мар 23, 2023 11:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я: запасне колесо у Добло (223 кузов) закріплено надійно.
Це не правда.
При такому ударі колесо зриває з кріплення, рама, що утримує, відлітає в невідомому напрямку. Звільнене колесо з усієї дурниці б'є по пластиковому бензобаку і той лопається.
Захисний екран між баком та запаскою відсутній спочатку, а він би захистив.
Бензин розлітається на всі боки. У бензині все: дорога, водій-винуватець ДТП, обидва пасажири Добло.
Третина бензину виливається до салону Добло, який зупинився на даху.
При переворотах у куветі, пасажира викидає із салону через його віконний отвір у двері.
Водія розвертає та закидає на місце пасажира. У результаті водій повисає на своєму ремені безпеки, який витягнувся на всю довжину, коліна оперті на стелю, взуття (ноги) знаходиться за межами авто, висуваючись у розбите вікно пасажира.
Залишки бензину стікають звідкись зверху і струмінь потрапляє на праве плече водія, який непритомний.
Вся стеля заливається бензином.
Практично водій повзає в бензині.
Два розбиті вікна праворуч і повністю вивернуті задні двері не допомагають провітрювати салон. Дуже швидко (5хвилин) густина парів бензину досягає такого рівня, що дихати цим неможливо. Сильний забій грудної клітки при відстрілі ременя безпеки, спричиняє больовий шок і дихання стає поверхневим.

_________________
• Когда человек говорит, что деньги могут всё, знайте: у него их нет и никогда не было. (Эдгар Хау)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу