В договорі прописана ефективність не нижче 70% інакше манібек.
Якщо мене пам'ять не підводить. _________________ This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.
Запитали в однієї відвідувачки в Буковелі:
- чи боїтесь ви корони? тут же стільки людей і без масок багато...
- на що вона відповіла: що я десь місяць вже з антитілами і ще пару місяців мені якби пофіг...
Якщо прочитати статтю про Лекхім, то вони заробляють 3-4 % рентабельності, аце на 5 млн дозах 76 млн. Грн заробітку.
У мене запитання, бо я не доганяю. Вакцину може реєструвати будь хто, чи це тупо корупційна схема?
Иммунитет, образовавшийся после выздоровления от коронавируса, в первые пять месяцев защищает от повторного заражения примерно так же эффективно, как и вакцина от COVID-19.
В договорі прописана ефективність не нижче 70% інакше манібек.
Якщо мене пам'ять не підводить.
Бразилия сказала 50.34%.
Это третья сторона, их можно послать на ....
Кому верим по договору???
З одного боку Степанов заявляє наступне:
Цитата:
«Учора повідомили, що загальна ефективність вакцини становить трохи більше ніж 50%. Але спочатку ми хочемо отримати кінцеві висновки досліджень, які публікує компанія-виробник. Ці кліндослідження здійснювали в різних країнах, і ми маємо побачити узагальнений звіт. Ефективності вакцини понад 50% достатньо для підтвердження її більшістю регуляторів. Але ми заклали в договір, що ефективність продукції на момент постачання має становити не менше ніж 70% і має бути підтвердженою в плацебо-контрольованому кліндослідженні», – сказав він.
«Якщо компанія не відповідатиме цим стандартам, то вона відшкодує державі кошти в повному обсязі, тобто у нас є банківська гарантія», – додав міністр.
І трохи додав смішного:
Цитата:
Степанов також зазначив, що Україна в будь-якому разі розпочне масову вакцинацію у раніше визначені терміни, тобто в лютому 2021 року.
«Протягом найближчих днів ми очікуємо підписання договорів з іншими компаніями», – сказав він.
З іншого боку:
Цитата:
Група фармацевтичних компаній “Лекхім” домовилася з китайською компанією Sinovac Biotech про виробництво на українських потужностях двох вакцин: від грипу та від COVID-19.
Про це на пресконференції сказав голова наглядової ради групи компаній “Лекхім” , член колегії Міністерства охорони здоров’я Валерій Печаєв, передає Укрінформ.
Лєкхім, нагадаю, кантора Богатирьової, і з її варивом таки були проблеми.... _________________ This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.
У Норвегії після щеплення вакциною Pfizer від коронавірусної інфекції COVID-19 померли 23 особи.
Про це повідомляє норвезьке агентство лікарських засобів.
"Зафіксовано 23 смертельних випадки у зв'язку з вакцинацією. Зараз вивчено 13 з них. Звичайні побічні дії могли сприяти більш серйозному перебігу наявних у літніх людей захворювань", - йдеться в повідомленні.
Як зазначила телекомпанія NRK з посиланням на агентство, всі смертельні випадки зафіксовані серед літніх людей старше 80 років, які мали слабке здоров'я.
"Ці випадки не викликають особливої тривоги. Цілком очевидно, що ця вакцина має дуже невеликий фактор ризику, за невеликим винятком, коли мова йде про пацієнтів старшого віку з ослабленим здоров'ям», - наводить NRK слова представника агентства Стейнара Мадсена.
Уже в лютому в межах ініціативи COVAX Україна може отримати мРНК-вакцину від коронавірусу, яка вимагає зберігання від -20 до -80 градусів за Цельсієм.
6 січня Україна отримала лист від Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI) з проханням підтвердити, що держава спроможна прийняти мРНК-вакцину, оскільки COVAX готовий уже найближчим часом доставити нам 100 000 доз (достатньо на 50 тис. людей). Про це в інтерв'ю лб повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено найближчим часом.
Уже 8 січня Україна відправила підтвердження готовності прийняти таку вакцину. Препаратом може бути розробка німецької та американської компаній Pfizer/BioNTech.
"Або Moderna, ще точно невідомо. Але швидше Pfizer, оскільки COVAХ працює з вакцинами, в яких є дозвіл від ВООЗ на екстрене використання. А єдина мРНК-вакцина, що отримала такий дозвіл, це Pfizer", - зазначив Ляшко.
Заступник голови МОЗ зазначив, що в межах COVAX будуть надходити й інші продукти. Раніше заявлялося, що ця ініціатива дозволить в Україну поставку препарату AstraZeneca, дослідження якого показали нижчу ефективність, ніж Pfizer (у середньому 70%, але залежно від дози може складати 62 та 90 відсотків).
"В лютому з’явиться вакцина і розпочнеться перший етап вакцинації. Буде створено 375 мобільних бригад, які будуть проводити щеплення. Вже 15 січня в нас буде поіменний список. Зараз працюємо з Національною службою здоров’я України та з Мінфіном, щоб оплачувати кожен укол. Знаємо попередній тариф, знаємо, як в електронній системі охорони здоров’я буде обліковуватись кожен провакцинований, яка після цього буде оплата, яка додаткова мотивація для бригади", - запевнив Ляшко.
Наскільки ефективна вакцина Sinovac, яку купує Україна - результати тестів
-----------------------------------
На прес-конференції у вівторок представники штату Сан-Паулу та дослідники Інституту Бутантан пояснили, що розділили випадки коронавірусної хвороби на шість категорій: безсимптомні, дуже легкі, легкі, два рівні середньої тяжкості та важкі. Перші два - не потребують медичної допомоги.
Ефективність у 78% випадках вакцина показала при врахуванні легкої форми, хворих середньої тяжкості та важких.
Коли ж до групи вивчення додали дуже легкі випадки, то ефективність знизилася до 50,3%.
Водночас дослідники наполягають, що вакцина стовідсотково ефективна для запобігання важких випадків, повідомляє Bloomberg.
Вчені загалом вважають результати Sinovac досить непоганими і прогнозують, що вона може знизити потребу хворих у госпіталізації на 78%, додають у китайській Global Times.
-----------------------------------------
https://www.bbc.com/ukrainian/news-55640677 _________________ This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.
і знову Китай, в хорошому розумінні
хоч тут адекватне рішення з приводу вибору, оптимальне і має бути ефективним, і ціна відносно того шо зараз в аптеках як пачка хороших вітамінів, важливий фактор, особливо в наших реаліях:
Цитата:
Однією з головних переваг Sinovac є те, що її можна зберігати у звичайному холодильнику за температури від +2 до +8 С.
і знову Китай, в хорошому розумінні
хоч тут адекватне рішення з приводу вибору, оптимальне і має бути ефективним, і ціна відносно того шо зараз в аптеках як пачка хороших вітамінів, важливий фактор, особливо в наших реаліях:
Цитата:
Однією з головних переваг Sinovac є те, що її можна зберігати у звичайному холодильнику за температури від +2 до +8 С.
З іншого боку за різницю в ціні цілком можливо вдалося би розгорнути інфраструктуру зберігання. _________________ This message was sent without a virus, please destroy some files by yourself.
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете голосовать в опросах Вы не можете присоединять файлы в этом форуме Вы можете скачивать файлы в этом форуме