Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Проблемы с заводкой Linea на холодную
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 14, 2020 12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поїздив на бензині деякий час, після скидання адаптацій, із закритою трубкою Evaporation valve. Доречі який показує іноді (в роботі) відкриття на 5-8% і статус Active. При перевірці Мультіекускан теж пише, що Complited. Тобто швидше він ні до чого теж. - Зранку після цього заводилась так само із 4-5го разу.

Замірив знову "стихометрію" :

Після їзди виключно на бензині:
Довготривала корекція 1.4 - 1.6
Час вприску 2.19мс

Пізніше на газу:
Довготривала корекція 1.4 - 1.8
Час вприску 2.20мс

Тобто після заміни термостату і лямбди по газу вже нічого ніде не плаває. STAG працює відмінно.
Ну і якби б був десь на впуску підсос повітря, то корекціїї були б точно не такі мізерні...

Атмосферний тиск теж глянув, 995мБар, на холостому щось в районі 300 мБар здається.
По температурам все як і було - кругом адекватні цифри, як на холодну, так і на гарячу.

Чи купити осцилограф та все ж перевірити ДПКВ? Very Happy

Romko, ти яким/де бензином заправляєшся, чи постійно одним і тим же і чи їздиш із 1/4 в баку?
Розумію, що це все херня, бо я міняв вже 3 заправки, але "для чистоти експеременту" Very Happy Very Happy

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Сб Ноя 14, 2020 16:50), всего редактировалось 6 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 14, 2020 13:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ДПКВ лише гарячий сере.
Тож забудь.

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 11:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та хоть на лампочці, хоть повний бак- заводиться завжди з першого разу...
Бензин Вог простий 95(талони)+ 100й upg мішаю

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 11:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko
Авто з бульбашками чи без газу?

_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 11:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CreAtoR
...ніт..цей Бравік газу ще не нюхав)))
Колишня лінея має вже під 180 тик з них 100 на газу - і заводиться з першого разу, так що теорія про 150 тис і проблеми з заводкою - не катіт Laughing

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 14:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):
теорія про 150 тис і проблеми з заводкою - не катіт Laughing

Я ніколи не сперечався, що твої заводяться з 1го разу. Але от скажи чесно, від душі - ти теж вважаєш, що те, що на ВСІХ фіято-форумах (американських(Chrysler,Dodge,Jeep), європейських, русіянських, білоруських) ЯК МІНІМУМ по 2-3 схожі теми, з десятками сторінок обговорень і з 90% власників без вирішень проблеми, а 10% із частковим її вирішенням - це так собі, людям то робити просто немає чого? Very Happy Доречі, чимало з них були на СТО (деякі і не на одному) - і окрім заміни половини справного обладання, нічим то не закінчилось.

CreAtoR писал(а):
Romko
Авто з бульбашками чи без газу?

А яка різниця? Половина цих срачів не має ГБО і ніколи не мало, але має дабл-тріпл-старти.
Особливо ржачні рекомендації (доречі, на дуже багатьох форумах) - це заправити повний бак. Very Happy
Але що найдивніше - багатьом реально допомогало, ну частково. Старти із 5го разу перетворювались на старти із 2-3го. Погодтесь - досягнення.
Неймовірна машина дійсно - краще заводиться, якщо повний бак. Мені от просто цікаво, таке хоч десь ще є? Так може ще долити і мастила, тормозухи і антифризу - то взагалі почне стартувати завжди з 1го разу? ROFL

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.


Последний раз редактировалось: manhunt (Пн Ноя 16, 2020 17:35), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 15:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Є. Форд Сієрра починає комизитись, коли чверть баку залишаїці. 2.3D якщо що. Заводиці то воно з першого, але гімняно якось працює і вимахуєці в русі.
_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 16:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt писал(а):

Я ніколи не сперечався, що твої заводяться з 1го разу. Але от скажи чесно, від душі - ти теж вважаєш, що те, що на ВСІХ фіято-форумах (американських(Chrysler,Dodge,Jeep), європейських, русіянських, білоруських) ЯК МІНІМУМ по 2-3 схожі теми, з десятками сторінок обговорень і з 90% власників без вирішень проблеми, а 10% із частковим її вирішенням - це так собі, людям то робити просто немає чого? Very Happy Доречі, чимало з них були на СТО (деякі і не на одному) - і окрім заміни половини справного обладання, нічим то не закінчилось.
п.с. Мо ми дійсно всі дурні? Послати всіх он на волинську, чув там такі трабли рєшають як сємочки Secret (правда жодного тут, з вирішеною такою проблемою ще не бачив, ну то таке)

ми тут ніби пробуємо вирішити твою проблему, а не сперичатись, чия заводиться, а чия ні Wink ...чи ти думаєш, шо для мене на Фіаті світ зупинився))) ...Фіат мене навчив ремонтувати авто своїми руками... тому що з Фіатом постійні проблеми - то факт Laughing
тепер по темі:
...можеш мені дати хоть один лінк на таку проблему де авто без газу і нема інших явних проблем(свічки, бензонасос, катушки, помилки і тд)? я щось не можу знайти
...якщо не влом можеш попробувати таке:

Masz tu opis procesu jak skasować i ustalić nowe mapy paliwowe
Procedura skopiowana z innego forum
Zrób tak:
-wyczyścić błędy z ECU
-odłączyć (-) akumulatora na 45 minut
-podłączyć (-) akumulatora
-uruchomić silnik na benzynie, nie dotykając gazu na 15 min.
-wyłączyć silnik i pozostawić na 10 min.
-uruchomić silnik na benzynie i udać się na jazdę z różnymi stylami - jazda stabilna, dynamiczna, małe, duże przyspieszenie.

доречі я після підключення акума\нового ЕБУ завжди даю попрацювати на ХХ хоча б до 3х кратного включення вентилятора...

далі після того як зробиш верхню процедуру - проїдь на бензі не менше 200-300 км у різних режимах, а ще краще 500 (газ не включати!!) - ось тоді сюди статистику по ранковій заводці на бензі...
якшо далі буда дабл-тріпл старти - тоді можна сміло казати - ГБО ні при чому

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 17:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CreAtoR писал(а):
Є. Форд Сієрра починає комизитись, коли чверть баку залишаїці. 2.3D якщо що.

А, так він виявляється не дарма потрапляє під "правило трьох Ф" Very Happy "не купувати форд, фіат і французів" Laughing

Romko писал(а):
.. з Фіатом постійні проблеми - то факт

Мені ця "проблема" теж "по стольку по скольку". Колупаюсь виключно як для хоббі. Набридне - продам, це завжди можна зробити. Тут спортивний інтерес просто і все, я не відношусь до цього серйозно взагалі. А половину року я взагалі майже завжди на мото.

Romko писал(а):

ми тут ніби пробуємо вирішити твою проблему

та чому ж тільки мою, навіть на цьому форумі є трохи народу із такою проблемою - просто тупо забили.
У нас взагалі, на лисій гумі їздять і із однією фарою, і з двигуном, що топче 1л мастила на 1000км, а тут... "подумаєш - зранку треба чирганути ключем 3 рази. тху!". Very Happy Просто навіть не вважають це за проблему. Тимпаче далі протягом всього дня заводиться вже ж нормально.

Romko писал(а):

...можеш мені дати хоть один лінк на таку проблему де авто без газу і нема інших явних проблем(свічки, бензонасос, катушки, помилки і тд)? я щось не можу знайти

...я трохи перечитав штук 5 різних форумів, тому вже можеш повірити (бо ми ж не сперечаємось), що мені траплялось купа власників без гбо, які перевірили на тачці тупо все що могли і - проблема на місці. Ще чимало і таких, що написали щось типу "заправив нормальне паливо і проблема зникла", але правда потім через 2 сторінки він же знову запитує - що ще перевірити і чи хтось вже вирішив проблему Laughing

Romko писал(а):

..якщо не влом можеш попробувати таке:
Masz tu opis procesu jak skasować i ustalić nowe mapy paliwowe

Якби було влом, то я б і фільтра не виносив і клапан не ставив Very Happy
Та і я ж таке вже в приницпі і робив - скидав адаптації і катався пару днів на бензині з відкрученою трубкою газу з редуктора.
п.с. з приводу отих дивних танців з бубнами, про які пишуть поляки, додаткове питання:
оце на кожній техстанції майстрам замість 1 кліку по "reset parameters", на фіатах треба відключати акумулятор на 45хв, тарахтіти на ХХ, а потім ще і їздити? Very Happy Embarassed

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 18:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://youtu.be/AqciWOGRSOE
Корч заводиться Rolling Eyes

Скидання через комп=скиданні клеми...
Але от адаптувати потім треба...потарахтіти на хх і трохи покататись
Не знаю скільки кататись...і чи взагалі то допоможе...але ж ти сам писав що як пригнав тачку вона заводилась ок, навіть з проблемною лямбдою і тим що залишилось від датчика темп ох. Рідини., Тепер разом подумаємо, - що помінялось,- правильно: додалося ГБО...

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Вс Ноя 15, 2020 18:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Romko писал(а):

Не знаю скільки кататись...і чи взагалі то допоможе...але ж ти сам писав що як пригнав тачку вона заводилась ок, навіть з проблемною лямбдою і тим що залишилось від датчика темп ох. Рідини., Тепер разом подумаємо, - що помінялось,- правильно: додалося ГБО...

Правильно, додалось. Воно і логічно. Але не логічно - що за пів року з того часу як стоїть ГБО, більш нічого іншого не могло накритись, та ще й де? - у Фіаті Very Happy Це поперше, а подруге - симптоми геть інші. Після ГБО: заводилось одразу, але троїло і диміло. Зараз ГБО нікуди ж не ділось, а заводиться вже з ен-нного разу, але без троїння і диму. Воно все накладається одне на одне і через це трохи ускладнюється.

Romko писал(а):
https://youtu.be/AqciWOGRSOE
Корч заводиться Rolling Eyes .

так, не крути зайвий раз без нужди, бо ще поламається ROFL

і п.с. будеш сміятись, але я ось заправив 3/4 баку і стартанув з 2го разу ROFL (а не з 3-5го як до цього на 1/4) Laughing

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
игорь 19777
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 47
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 07.03.2014
Сообщения: 567
Откуда: украина

Авто: FIAT NUOVO DOBLO 1.4 CNG Turbo E5

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 16, 2020 17:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
[b][b]manhunt Неймовірна машина дійсно - краще заводиться, якщо повний бак. Мені от просто цікаво, таке хоч десь ще є? Так може ще долити і мастила, тормозухи і антифризу - то взагалі почне стартувати завжди з 1го разу? ROFL [/b][/b]

Как похолодало стала машина заводится со второго раза, перечитал куча форумов всё грешат на клапан адсорбера, как известно к нему тяжело добраться что б проверить.
Будете смеяться, но когда заправил полный бак бензина ( всегда бак на половину или меньше) стала заводится с первого раза.
Основном езжу на газу (заводской метан).
Походу нет ответа на вопрос, почему заводится со второго раза?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 16, 2020 20:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://www.fiatforum.com/500/460574-cold-start-problem-first-start.html
Зацініть, - чувак поміняв пів машини і хрен пофіксив Shocked Rolling Eyes

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CreAtoR
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 43
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 05.11.2010
Сообщения: 25188
Откуда: Одеса

Авто: Fiat Ritmo60L(138В3.048) Lancia Dedra(835A8.046)

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 16, 2020 21:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А ти вимагаєш полікувати твою грижу через інтернет Laughing
_________________
СТО [:ІЖАК] - діагностика, ремонт і кава ^-^
FIAT, Lancia, AR та не італійські авто.
т. О9З-О64-28-О6
т. О99-ОЧI-ЧЧ-Ч2
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Romko
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 25.07.2006
Сообщения: 3653
Откуда: Львів

Авто: Cherokee KL 3.2 4*4 Limited; Mito 135 TCT

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 16, 2020 22:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

тут те саме Laughing
https://www.fiatforum.com/bravo/454876-fiat-bravo-problems-wit-first-starting-engine.html

читаю ту всю хрень і офігіваю Laughing ... може вже ставити свого на продаж Laughing Laughing
- на рахунок фіксу в прошивці - в мене блок прошитий 2007го року з заводу і туди ніхто не лазив - заводилась з першого разу...
- на рахунок бензи... тут хз в мене в баку завжди 100+95 (50 на 50)+ я катаюсь на бензі і частіше заправляюсь... як писав чувак з Румунії по лінку -просто плюхнути свіжої бензи в бак або порскнути у колектор бензи (збагатити суміш) відразу дає ефект...
отже треба якось збагатити суміш... - пропоную влупити 4х барний регулятор тиску від ВАГа, що дасть кращий розпил форсунок і більше палива в момент прокрутки стартером...в їзді лямбда піджене до стехеометрії, а у відкритому циклі може трохи більше буде наливати, але тобі пох - ти і так на газу їздиш? що скажеш?
...щоб перевірити мою теорію - можна спробувати зранку пережати обратку, якщо маєш ще шланги і швидкозєми на момент холодного запуску збільшити тиск у рампі - і глянути

_________________
Слава Україні!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Brava, FIAT Bravo, FIAT Marea, FIAT Linea Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  След.
Страница 12 из 15

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу