Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Куплю Opel Zafira B
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Куплю авто
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 20:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

F@ust ©
да там уже пофиг шо федра/ шо Fiat Ulysse, Peugeot 807 и Citroen C8, там одна франция с итальянскими логотипами Wink

_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Massimo.
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 40
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 10.02.2006
Сообщения: 3054
Откуда: Дніпро

Авто: Alfa Romeo 156 Crosswagon; Volvo 740 Turbo & 760 Turbo, Chrysler Sebring Convertible 2.7

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 20:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://www.mobile.de/ru/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C/Opel-Opel-Zafira-A-OPC-Voll-Ausstattung/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:19000_31_opc,frn:2003,ger:manual_gear,pwn:147/pg:vipcar/306581292.html А краще
_________________
050 361 65 10
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 20:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
1- то у вас не вміють нормально ремонтувати, ваша Галя- балувана!
2- якшо у Сітра все так ажурно, чого купують не тільки їх?
3- чогось зять не захотів викидати 3500 грн на діагностику АКПП Сітра, а таки позбувся! І лев на лейбі не допоміг.
4- про "копійки" зараз- окремо напишіть.


пишу про копійки. те що мінялось . в цьому році тільки масло, фільтри та заправка кондиціонера.
це на 1.6 дизель однораспредвальний 8 клапанів.
всі запчастини нормальних виробників.
фільтра
паливний 500 грн
масляний 110
воздушний 170
салона 200

грм комлект 1650 два ролика ремінь. гейтс.
дві втулки перед стабілізатора 230 грн пара
помпа долц 650 грн
підшипник ступиці скф 650
стойка стабілізатора 230грн
дві шарові лемфордер 840 грн пара

колодки передні та задні десь 1000 грн

масло 5в30 тотал .

а ще коли пригнали заміна маховика , зчеплення (корзина, диск гідравлічний вижимний ) по люк все разом 500 дол. + 70 дол роботи по заміні. але це плата за пробіг по европах. тому за ремонт не рахую .

на с5 приблизно такіж ціни.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.


Последний раз редактировалось: black hawk (Вт Сен 22, 2020 07:59), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
StarsOn
Клубный казначей


Клубный казначей

Возраст: 35
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 08.09.2007
Сообщения: 6084
Откуда: Киев (Дарница)

Авто: Fiat Punto GT 1.4 Turbo-монстрик, Fiat Uno 1.0 Бедняга, Citroen GP Кот-Бегемот

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 20:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

F@ust © писал(а):
Что не так с Федрой? Rolling Eyes

Дизайн как внешний, так и внутренний и цена...

_________________
Fiat Punto GT 1.4 Turbo-монстрик
ZFA17600000002578
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 20:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

оху,,ваю з наївного народу мати "все" з наперед закладеного. Америкоси, европейці не лохи. Хочеш їздити без головняка за теперішнього часу - плати бабки, 10 років для авто - границя - хоть би мерс, бмв, тойоти, фіат. Ігор, якось приїду і попробую тебе, щоб не спиздітись. Після всіх сто я перевіряю роботу до винтика. Напряцьовую базу - нехай це тупо звучить.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 37
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 28.12.2013
Сообщения: 745
Откуда: Україна

Авто: Doblo1.9jtd

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 21:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

допишу, я у фіат добло 1.9 жтд, до 10 років вкладав гроші у генератор (залив водою з колії), масло, фільтра, щітки двірників і гума коліс - все. В гавно-водія і техніка - лайно
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Andreй
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 59
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 09.09.2006
Сообщения: 567
Откуда: Ужгород

Авто: Citroen C5 X7 2.0 АТ 2010, була Fiat Marea 1.6 ELX 1998

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 21:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Панове, ну от я вже майже 1,5 року їжжю на ялинці С5 Tourer 2010 року 2.0 HDi 163л.с. з 6-ст Aisin, ще й на гідрє. Купив з пробігом 258 т.км. Не знаю як у кого, але не можу погодитись з тим, що цей сітрик ломучий. Так, після придбання довелося мало зайнятися обслуговуванням, масло, фільтри, 3 часткові заміни масла в коробці (було не ай), задні стійки стаба, гальмівні колодкі по кругу, дискі задні поміняв, спереду проточив, антіфріз, LDS і це майже все. Проїхав вже 15 тис, за цей час ще поміняв гусячи лапки, передні равлики і пару сайлентів ззаду. Це при тому, що зараз працюю на сто і є всі можливості для ремонту і підбору зп. Машина файна, я дуже задоволений - комфорт, міць, гідра, автомат. Надивився на вагі, шкоди, нє, такого щастя не тре (тапками не кидайтесь, це тіко моя думка) Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 21:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Andreй писал(а):
Панове, ну от я вже майже 1,5 року їжжю на ялинці С5 Tourer 2010 року 2.0 HDi 163л.с. з 6-ст Aisin, ще й на гідрє. Купив з пробігом 258 т.км. Не знаю як у кого, але не можу погодитись з тим, що цей сітрик ломучий. Так, після придбання довелося мало зайнятися обслуговуванням, масло, фільтри, 3 часткові заміни масла в коробці (було не ай), задні стійки стаба, гальмівні колодкі по кругу, дискі задні поміняв, спереду проточив, антіфріз, LDS і це майже все. Проїхав вже 15 тис, за цей час ще поміняв гусячи лапки, передні равлики і пару сайлентів ззаду. Це при тому, що зараз працюю на сто і є всі можливості для ремонту і підбору зп. Машина файна, я дуже задоволений - комфорт, міць, гідра, автомат. Надивився на вагі, шкоди, нє, такого щастя не тре (тапками не кидайтесь, це тіко моя думка) Very Happy

я б на айсіні та гідропідвісці не ризикнув купувати с 5. ) хотя і там нічого космічного нема . якщо є розуміння що до чого. а так машина огонь. дійсно ваги шкоди та багато інших однокласників курять в стороні.
хаяти ситроєни може тільки той , хто не володів ними . недооцінені дуже.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
manhunt
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 30.10.2019
Сообщения: 644
Откуда: ЄС

Авто: VW Jetta 2.5 SportWagen & Suzuki DR650

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 22:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CarElf писал(а):
Америкоси, европейці не лохи. Хочеш їздити без головняка за теперішнього часу - плати бабки, 10 років для авто - границя - хоть би мерс, бмв, тойоти, фіат.

Так і є. 10 років і хлам.
Але франзуз навіть за ці перші 10 років так виіпе мозок, що чокнешся.
Американцям немає часу із тим панькатись як нашим, тому вони і катають Хонди і Тойоти. Які шпарять 100 000ки без єдиного багу, що ніяк не скажеш про жодного француза (і навіть італійця). Так, ці японці - це такі ж прості бюджетні авто, але надійні - що найголовніше для "простого" американця.
А хто з них хоче щось приємніше, аніж проста жоповозка "на роботу" - обирає знову ж не ваш хвалений Цитрамон С5., а Audi, Volvo, Jeep чи Lexus (якщо не брати їхні марки звичайно ж).

black hawk писал(а):
дійсно ваги шкоди та багато інших однокласників курять в стороні.
хаяти ситроєни може тільки той , хто не володів ними . недооцінені дуже.

А я сітроени особливо і не хаяв, бо не володів, але катався і не мало + чув багатенно відгуків знайомих, співчував ім - і просто описав враження...
Висновок такий як і описав вище - бюджетна ламуча машинка, для покупців із строго лімітованим бюджетом, але величее-е-езним бажанням мати щось схоже на хорошу машину "із начинкою". І які мають трохи більше зайвого часу. Тоді француз - те що вам треба.
Дійсно, за невеликі кошти отримуєш свіжу напічкану машинку... хоча навіть і в такому б випадку, я б дивився мабуть на Рено, а не на Сітроен.

_________________
FIAT - Fix It Again Tomorrow.
Хотьпаржом.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Andreй
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 59
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 09.09.2006
Сообщения: 567
Откуда: Ужгород

Авто: Citroen C5 X7 2.0 АТ 2010, була Fiat Marea 1.6 ELX 1998

СообщениеДобавлено: Пн Сен 21, 2020 23:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

black hawk писал(а):
я б на айсіні та гідропідвісці не ризикнув купувати с 5. ) хотя і там нічого космічного нема . якщо є розуміння що до чого. а так машина огонь. дійсно ваги шкоди та багато інших однокласників курять в стороні.
хаяти ситроєни може тільки той , хто не володів ними . недооцінені дуже.


Там дійсно нічого космічного нема, до того ж я одразу замовив з Китаю Lexia, а з цим прибором будь які проблеми можна вирішити. Коробка, якщо вчасно міняти масло (бажано лити Toyota WS), майже безвідмовна. Я для себе вирішив робити часткові заміни (це десь 3.5л злив-залів) через кожні 2-3 заміни масла в двигуні. При ціні 1л 250-300грн взагалі норм. В гідрі теж нема чого лячного, якшо вникнути.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smila
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 41
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 28.04.2007
Сообщения: 3476
Откуда: Кийив

Авто: Джульєтта Т-джета

СообщениеДобавлено: Вт Сен 22, 2020 04:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Два человека купили себе сценики гранд, лично пригнал его из Голландии, вышел 4500+-,с газом сразу) второй купил тут за 4700 тоже бензин, и тут поставил газ, оба ездят и радуются расход 13литров в режиме тапка в пол, хз что добавить, удачи, с французами как и с итальянцами, нужно знать как готовить "кошек" , а не только "слышать" от соседа как "орут коты весной")
_________________
Альфа-газ, м.Київ, вул. Газопровідна, 9
Продаж гбо та автозапчастин
Доставка автозапчастин з Польши в Київ "під двері"
Розборка Palio Marea Bravo Doblo Tipo Tempra
050-315*56-65
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Вт Сен 22, 2020 07:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Andreй писал(а):
black hawk писал(а):
я б на айсіні та гідропідвісці не ризикнув купувати с 5. ) хотя і там нічого космічного нема . якщо є розуміння що до чого. а так машина огонь. дійсно ваги шкоди та багато інших однокласників курять в стороні.
хаяти ситроєни може тільки той , хто не володів ними . недооцінені дуже.


Там дійсно нічого космічного нема, до того ж я одразу замовив з Китаю Lexia, а з цим прибором будь які проблеми можна вирішити. Коробка, якщо вчасно міняти масло (бажано лити Toyota WS), майже безвідмовна. Я для себе вирішив робити часткові заміни (це десь 3.5л злив-залів) через кожні 2-3 заміни масла в двигуні. При ціні 1л 250-300грн взагалі норм. В гідрі теж нема чого лячного, якшо вникнути.


да все ремонтується значно дешевше, ніж ходять чутки "знающих". читав багато по ситрах на білоруських форумах. вони обожнюють французів.
дійсно є за що.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Вт Сен 22, 2020 08:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хвіят Сієна, 14 років, 193 т.к.:
- кожні 60 т.к. ремені та ролики,
- кожні 10 т.к мастило Селенія 2,5 л та фільтр за сто з хвостиком грн,
- кожні 20 т.к. паливний ф-р, дорогуватий, ссука,
- кожні 90 т.к. мастило в КПП, менше 2-х літрів,
- один раз чистка форсунок,
- один раз заміна задніх пружин та амортизаторів, які- ММ- падлюки, потекли через 10 т.к., вернув взад старі поки що,
- один раз заміна передніх аморт., пружини старі, хоч і треба міняти,
- один раз зчеплення(щепленя)
- підвіска вся- с/блоки, опори та ін.- рідне
- пара разів чистка дросс. вузла,
- по нужді- свічки,
- один ш/п передньої ступиці, лівий, хоч частіше страдає правий- обочини, те, се...
- один раз ЕБН- вмер від бензину, яким забезпечувала хвірма, поставив польський за 300 грн,
- один раз димохід, крім кат. нейтралізатора і штанів,
Заміну зчеплення та пару разів ремені-ролики міняв не сам- не було ями.
З тих пір все сам роблю і дешево- сам зробив, сам налив, сам випив і закусив...
То нащо мені оті жабоїди???

_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
black hawk
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 53
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 03.11.2010
Сообщения: 10592
Откуда: Украина

Авто: пешеход

СообщениеДобавлено: Вт Сен 22, 2020 08:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zbuduna писал(а):
Є у французів одна препаскудна фігня, називається електроручник Laughing
Дизелі непогані, але після 250 тисяч +- вони стають масляними обосцишами.

що не так з єлектроручником?
він надійнійний і навіть кращий для гальмівної системи ніж ручний.
можу це легко обрунтувати .
далі по дизелям.
які обосциши?
якщо людина забиває на заміну сальників, прокладок то ясна річ начне сопливіти.
а між тим, тобі не здається дивним, що такі гіганти як форд, вольво та інші ставлять на свої моделі дизеля, тільки від французів?

вся ця маячня про французів пішла від недоумків які виросли на жигулях , опелях , фіатах бо французи були для них складні через діагностику.
своя программа та сканер яку було неможливо раніше знайти . зараз з цим проблем немає взагалі.
технологічно продумані машини з дійсно чудовими двигунами та багатими опціями. міцні кузова , чудові матеріли , обесшумка . відмінно руляться. зручні та продумані у використанні. красиво виглядють як зовні так і всередині.
і наостаннє. назови із фіатів хоч одне авто, яке відповідає тому що я описав вище. крім двигунів , нічого путнього у фіата майже немає.імхо.

_________________
Кто понял жизнь, тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает -
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт, и как снежинка тает.
(с)О.Х.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
zbuduna
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 31
Знак зодиака: Дева
Зарегистрирован: 26.02.2011
Сообщения: 4361
Откуда: Рiвне

Авто: AUDI A4B5

СообщениеДобавлено: Вт Сен 22, 2020 09:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З електроручником не те, що він електро Laughing і ніфіга він не надійніший. Електродвигун до досягненні певного зусилля перестає стягувати троси. Класно, коли трос рветься, а воно все тягне й тягне Laughing на ручному якщо щось порвалося - то фіг з ним, просто не затягуєш
А обосциши як обосциши))) При пробігу в 250-300 тисяч вони стають суцільними згустками мастила, яке сифонить по всіх стиках.
Хоча технологічно це далеко не найгірші двигуни, доступ до всього є і ремонтопридатність на висоті.
Наша солярка та бажання власників обслуговувати машини залишає бажати кращого Laughing
Хранцузи мені теж кращі за італійців.

_________________
Fiat Uno Rosso Corsa 1.7d 87' > квадроцикли > Uno Turbo mk2 90' > Тoyota Yaris Verso 1.4d4d 03' Rosso)) > YRV (Rosso) & Logan > Audi A4B5
098-715-69-60
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Куплю авто Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 4 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу