Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Коронавирус
На страницу Пред.  1, 2, 3

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
CarElf
Италомафиози

Италомафиози

Знак зодиака: Рыбы

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 20:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич
дуже й дуже тяжко створити свої ліки, мотодологію лікування - все практика та величезний досвід та час, який ніхто не цінує і не дає прогноз чи виправданий буде мего-відсоток невдач в порівнянні купити чи під копірку переписати готову технологію.
Не хворіли Ви в Азії за 65 років і добре, що не знаєте, яка там медицина. У нас ще не саме дно. Ви були в Європі? Там повно наших лікарів, медсестер, яких поважають і записуються лише до них.
"Погана медицина", бо ми сировинний придаток, з якого легко косити бабки, розповсюджуючи всяку вірусню за нашої не змоги захистити себе чи просто виявити атаку. Цифри говорять про все. Чого в нас до 4тис закатрупилось, а америкосів до 200тис - в них ж супер медицина, так?
Нас деградують і морять навмисно, бо бояться потенціалу. Статистика ковід, як лакмусовий папір - індикатор світового "why was & is hyй" у грі з бактеріальною зброєю
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
CarElf
Италомафиози

Италомафиози

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 20:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич
додам. На рахунок брвдурів-родичів у медицині - це жопа - погоджуюсь
Stormman
Италоманьяк

Италоманьяк

Знак зодиака: Близнецы

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 21:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
Я говорю про конкретний випадок, коли в батька короновірус, а тест приходить негативний. Тоді починаються дзвінки в лабораторію, повторні тести і т.д. бо система без бумажки не хоче нічого робити.

P.S . Повтор був позитивний. Добре що я знаю до кого звертатися і що робити, бо звязаний з цим. Інші просто чекають і надіються що все буде добре
юра84
Италоманьячище

Италоманьячище

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 21:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
1- На городі бузина, в Києві дядько.
2- один йшов в університет, другий- в черевиках.
Якраз про ваші опуси. Де це, в якому Гімні, а не гімнІ про хату з краю, викладайте текст оригінала і про хату и про інше, а не свої сни.

Если читать внимательно а не наискосок то можно увидеть что там ещё присутствует слово МАЄ

италовод любитель
manhunt
Италоманьяк

Италоманьяк

Знак зодиака: Весы

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 22:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Stormman писал(а):
manhunt
Я говорю про конкретний випадок
бо система без бумажки не хоче нічого робити.
Добре що я знаю до кого звертатися і що робити, бо звязаний з цим. Інші просто чекають і надіються що все буде добре

"Система" - це народ. Якщо система "гнила", то значить такий і народ у більшості своїй.
...хтось має кума в автодорі, і в нього заасвальтований під'їзд до двору, бо він знає до кого звертатись і що робити..
- Ви говорили про конкретний випадок, а я казав за всю систему...

CarElf писал(а):

"Погана медицина", бо ми сировинний придаток, з якого легко косити бабки, розповсюджуючи всяку вірусню за нашої не змоги захистити себе чи просто виявити атаку. Цифри говорять про все. Чого в нас до 4тис закатрупилось, а америкосів до 200тис - в них ж супер медицина, так?
Нас деградують і морять навмисно, бо бояться потенціалу. Статистика ковід, як лакмусовий папір - індикатор світового "why was & is hyй" у грі з бактеріальною зброєю

Ви надто високої думки про МИ і НАС. Про потенціал - то взагалі смішно. Я бачив як працюють/вчаться люди в тих же США, і бачу як працюють/вчаться у нас Very Happy Сировинний придаток чого??? Very Happy Штати виробляють сировини в десятки разів більше ніж Україна.
Вийдіть на вулицю і уважніше придивіться хто ходить навкруги і що робить. Багато висновків зробите.

Основна проблема нашої нації - це продажність і лінь. Головні креда - "моя хата з краю", "мене це не стосується", "воно мені треба?". Вхопити зараз і сьогодні, а що буде далі - неважливо. Кум/сват/брат.
Поки буде так - в країні буде все як і було, в кращу сторону точно нічого не зміниться.

А вірус - так, це лакмусовий папірець, котрий тільки краще проявить гниль системи і дасть понюхати її сморід кожному. Може це і накраще.

Rolik
Италоманьячище

Италоманьячище

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 22:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Звичайно , що все це випадково.... не варто зважати на ці карти

За 16 мая в Украине было выявлено 433 новых случаев заболевания коронавирусной инфекцией,

Треті вибори президента України відбулися у 1999 році

Последний раз редактировалось: Rolik (Сб Сен 12, 2020 23:23), всего редактировалось 3 раз(а)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address
CarElf
Италомафиози

Италомафиози

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 23:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

manhunt
Ви озлоблені на все, а ще більше на самого себе тому, що вплинути (на Вашу думку) ні на що не можете. Побачили різницю якості життя по ворк енд тревел і зазаздрились. І не менше за мене вірили в НАС. Так, наволочі розвелось немало, бо думають аналогічно.
Здавали об"єкт за кордоном, який не могли добити на моїх очах ні німці, ні французи, ні індуси, ні китайці, ні америкоси, ні кацапи (поморозились), а українці змогли.
Проблема в заздрості, яка породжена безпорадністю
Hattab
Италоманьячище

Италоманьячище

Знак зодиака: Овен

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2020 23:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

WTF???
Хдеже мадерраторЫ?
Политикаблеать лезет отовсюду
Забанитьна.уй этих провокаторов смуты в тесных патриотических рядах .
Нишагу вперЬод
Laughing

nikolay
Италофан

Италофан

Знак зодиака: Телец

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2020 00:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rolik- зважаючи на твій авторитет на цьому сайті- проковтнуть зі сльозами і промовчать, інакше було б:"расстрелять и не вспоминать". А в цілому- паніка завжди дає можливість для маневрів. Хтось гребе спокійно і впевнено в цьому хаосі, а хтось шукає ласти, щоб приплисти швидше до берега.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Taras_Potatos
Рулевой филиала

Рулевой филиала

Знак зодиака: Козерог

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2020 00:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Stormman писал(а):
manhunt
Я говорю про конкретний випадок, коли в батька короновірус, а тест приходить негативний. Тоді починаються дзвінки в лабораторію, повторні тести і т.д. бо система без бумажки не хоче нічого робити.

P.S . Повтор був позитивний. Добре що я знаю до кого звертатися і що робити, бо звязаний з цим. Інші просто чекають і надіються що все буде добре

Забір матеріалу на ПЛР тест складний та не завше результативний. На додачу можливі варіанти, коли людина інфікована, а вірус в зібраному матеріалі відсутній, бо тканини з котрих відбуваєть забір не уражені.
На додачу людська фізіологія реагує, скажем так, різноманітно на спробу забору.
Інформація можна сказати з перших рук.

|____\___Y___/____| /oo|_\__Ⓐ__/_|oo\

Последний раз редактировалось: Taras_Potatos (Вс Сен 13, 2020 15:19), всего редактировалось 1 раз
Taras_Potatos
Рулевой филиала

Рулевой филиала

Знак зодиака: Козерог

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2020 00:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На загал моя вам порада.
Не попападайте у українcькі лікарні без вагомих на те причин.
Особливо зараз.

|____\___Y___/____| /oo|_\__Ⓐ__/_|oo\

Последний раз редактировалось: Taras_Potatos (Вс Сен 13, 2020 15:01), всего редактировалось 1 раз
VQV
Италоманьячище

Италоманьячище

Знак зодиака: Телец

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2020 09:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Taras_Potatos писал(а):
На загал моя вам порада.
Не попападайте у українцькі лікарні без вагомих на те причин.
Особливо зараз.

В больницы лучше вообще не попадать! ))))))
Просто жил-жил-жил....жил - опа! и... все)))))
Кайф))))

Себя не оставляя на потом.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Хоттабыч
Италоманьячище

Италоманьячище

Знак зодиака: Водолей

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2020 11:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

VQV
Откуда знаешь что "опа" - это кайф? Laughing

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> Загальні теми Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

Перейти: