Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Новий Qubo 1.4 з салону, мої враження для тих хто в пошуку.
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
monoxrom
Италофан


Италофан

Возраст: 37
Знак зодиака: Скорпион
Зарегистрирован: 30.05.2018
Сообщения: 120
Откуда: Івано-Франківськ

Авто: fiat fiorino D1.3

СообщениеДобавлено: Пт Окт 26, 2018 11:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так шкода що до нас не везуть машини де задні сидіння складаються окремо, це ж так треба інколи
мені в салоні сказали що таке можливо, що можна зробити таку поставку авто зразу з заводу, але те сидіння обійдеться щось у 20 тис грн ((((
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пт Окт 26, 2018 17:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

monoxrom писал(а):
так шкода що до нас не везуть машини де задні сидіння складаються окремо, це ж так треба інколи
мені в салоні сказали що таке можливо, що можна зробити таку поставку авто зразу з заводу, але те сидіння обійдеться щось у 20 тис грн ((((


Хоч в прайсах є така опція, і я хотів вибрати та мені в двох салонах казали що таких машин нема і не буде. Нажаль. Так як я не мав наміру чекати пів року щоб замовляти, то брав з того що було.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 03, 2018 20:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Недавно міняв гуму на зимову і під час цього виявилось що датчика тиску в колесах нема. Хоча в салоні казали що є. Кнопка тиску є, контрольна лампа є. Хіба що бортовий комп'ютер якось опосередковано визначає що колесо пробите. Може у когось були випадки що спрацьовувала контрольна лампа?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Дек 08, 2018 18:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отже зимову гуму поставив 195/65 R15. Літня була з салону 185/65 R15.
Чомусь у магазинах є більший вибір шин на 195, тому і купив.
Теоретично, колесо на 1см ширше і на 1см вище, приблизно. Поки що їздив тільки по місту, не помітив ніякої різниці ні по м'якості ні по керованості ні по шуму.
Пишу це, бо на ланосі різниця між літніми і зимовими була відчутна зразу як тільки виїхав з шиномонтажу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Александр Васильевич
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 37
Знак зодиака: Козерог
Зарегистрирован: 21.05.2007
Сообщения: 17196
Откуда: Одеса

Авто: Фіат Сієна 1.2

СообщениеДобавлено: Сб Дек 08, 2018 18:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А що, на Ланосі гума була того ж виробника з тим же тю-в-тю протектором?
_________________
Це не набиття постів, це просто моя думка.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Книголюб
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 39
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 21.04.2009
Сообщения: 5772
Откуда: г.Кременчуг/Горишние Плавни

Авто: Fiat Crоma 2.0.i.e 1988 г.в.

СообщениеДобавлено: Сб Дек 08, 2018 20:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Двигун я так розумію 350А1000 на 77 к.с.?
_________________
YOUTUBE про Croma та Linea
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пн Дек 10, 2018 18:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Васильевич писал(а):
А що, на Ланосі гума була того ж виробника з тим же тю-в-тю протектором?

Так все різне, і розмір різний і виробник і літня і зимова різна. Але на Ланосі це відчувається а на Фіаті ні. Нічого не маю на увазі, просто не очікував, просто спостереження.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Пн Дек 10, 2018 18:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книголюб писал(а):
Двигун я так розумію 350А1000 на 77 к.с.?

А що за номер? Де дивитись?
Двигун 1,4 там один варіант.
Менеджер в салоні казав що фіатівський.
Але я трохи покопав в інтернеті, думаю що двигун французький, такий як на Пежо 206, наприклад. Я не дуже спеціаліст щоб на вигляд відрізнити. Поки не було потреби взнати точну модель двигуна. Але те що менеджер салона мабуть не зовсім компетентний то це засмучує.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Вт Янв 01, 2019 19:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книголюб писал(а):
Двигун я так розумію 350А1000 на 77 к.с.?

І інструкції на авто пише що Код типу двигуна - KFV, 73 к.с. інтернет пише що ці ж двигуни ставлять на пежо і сітроен.
Нажаль, менеджер в салоні не знає що продає.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Янв 12, 2019 01:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Недавно їхав по київській трасі 464 км. Швидкість 70-120. Місто/траса 10/90%. Їхав не дуже економно, але і всіх підряд не обганяв.
Коли приїхав то залив до повного баку 35,5 літрів бензину.
Відповідно виходить зимою 7,65л/100км.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Янв 26, 2019 01:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні випало багато снігу, і з ранку ще не почистили, а між гаражів ніхто не чистив з осені і не буде чистити. Ногами було важко йти. Отже випала нагода протестувати авто в таких умовах.
По глибокому снігу і по колії машина повзе як танк. На слизьку гірку виїжджає. В занос не хоче входити. Таки вдалось почути як працює ESP, бо я не був впевнений що він є. Кліренс також плюс.
ABS, ASR, ESP - це все є і воно працює, зимою дуже допомагає для безпеки руху.
Порівнювати з Ланосом нема що, скоріше з кросовером треба.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Сб Янв 26, 2019 10:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Он и на вид как кросовер, Very Happy , а ASR что делает у меня пишут но не замечаю?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Сб Янв 26, 2019 12:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Юрий П писал(а):
Он и на вид как кросовер, Very Happy , а ASR что делает у меня пишут но не замечаю?


ASR- Антипробуксовочна система. Коли спрацьовує то засвічується значок схожий на дорожній знак слизька дорога. Ці всі системи працюють на базі ABS. Як я розумію, то коли одне колесо починає пробуксовувати, то ASR підгальмовує його тим самим передає крутний момент на інше колесо і зменшує оберти двигуна.
Є кнопочка для вимкнення ASR, так що можна вимкнути і спробувати їздити так і так.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Юрий П
Италофан


Италофан

Возраст: 58
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 24.03.2014
Сообщения: 111
Откуда: Николаев

Авто: Fiat Punto 1,2 2007г. Типо 1,4 2017г.

СообщениеДобавлено: Сб Янв 26, 2019 22:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо есть такое , но я думал то значек ESP мигает. Как тогда ESP отображается ? А проявляется получается в заносах?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Artist
Amico


Amico

Возраст: 45
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 18.08.2018
Сообщения: 36
Откуда: Львів

Авто: Fiat Qubo 1.4

СообщениеДобавлено: Вс Янв 27, 2019 00:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Юрий П писал(а):
Спасибо есть такое , но я думал то значек ESP мигает. Как тогда ESP отображается ? А проявляется получается в заносах?


Може і ESP також засвічується, не бачив, бо в ситуації коли він спрацьовує то краще дивитись на дорогу. В інструкції також нічого про це не пише.
А спрацьовує схоже по звуку як ABS але ви не давите на педаль гальм.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Fiorino, FIAT QUBO Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 2 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу