Сайт Українського клуба фанів FIAT Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT

 
ФотогалереяФотогалерея   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Народ кто заправляется на Укрнафта,Авиас,ANP (дизель).
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Жук
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 23.10.2016
Сообщения: 280
Откуда: Винецианская обл, Хмельницька обл

Авто: Кабачек 1.3 jtd

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 15, 2017 09:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

летом заправляюсь на воге и на окко, иногда с канистр(точно воговская) соляру отстаиваю, зимой исключительно Авиас, ну не замерзает их дизель, проверено мною на протяжении многих лет,
вот как то так
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
@Саня@
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 38
Знак зодиака: Лев
Зарегистрирован: 29.04.2015
Сообщения: 864
Откуда: Рівне

Авто: Fiat Doblo Cargo 1.9 JTD 2005 г.в. старая морда

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 15, 2017 10:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Раньше было ОККО и УкрНафта. Теперь последний год ОККО (робота такая что заправляют на халяву). Скажу честно что на ОККО теперь на баку проезжаю 980 км. до моргающей лампи.
Когда было смешено то окко 910, а УкрНафта 960 (вроде так было).
Да еще беру талоны на 3 грн. дешевле чтобы економить на сигареты.

_________________
+380637340730
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 15, 2017 10:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Жук писал(а):
летом заправляюсь на воге и на окко, иногда с канистр(точно воговская) соляру отстаиваю, зимой исключительно Авиас, ну не замерзает их дизель, проверено мною на протяжении многих лет,
вот как то так

Да щоб не замерз-достатньо додати бензину,але для сучасного дизеля це повільна(або швидка смерть),а як на Авіас вирішують проблему не замерзання? На брендових заправках відбирають парафін(паливо "АРКТИКА" і т.п),процедура не з дешевих і цінник на це паливо відповідний,а у Авіас і цінник не великий і паливо не замерзає,чудеса?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жук
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 23.10.2016
Сообщения: 280
Откуда: Винецианская обл, Хмельницька обл

Авто: Кабачек 1.3 jtd

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 15, 2017 17:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я 8 років заправляв і заправляю свої авто на Авіасі(деколи навіть влітку), і декілька вантажівок підприемства мого брата, одного тільки разу Ман відмовився заводитись(простояв 2 вихідні коли вночі було більше 30 морозу) і те не і зза палива, причиною був не надто здоровий аккумулятор, а позаминулого року заправився на шелі арктикою -32, так машина через 6 годин після стоянки взагалі ссказала, бррр, холодно, і фільтр в парафіні,
я нікого не агітую, боронь боже, я просто ділюся враженнями і досвідом набутим за 8 років, так на авіасі дизель нижчої чи "іншої" якості, машина влітку відчувае різницю, і я також і це я можу сказати про всі авто(легкові і мікроавтобуси) які у мене були за цей час, але щоб хоч раз замерзло чи перетворилось на парафін дизельне (українське) паливо, такого в мене не було
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жук
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 23.10.2016
Сообщения: 280
Откуда: Винецианская обл, Хмельницька обл

Авто: Кабачек 1.3 jtd

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 11:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Di-MA писал(а):
Жук писал(а):
летом заправляюсь на воге и на окко, иногда с канистр(точно воговская) соляру отстаиваю, зимой исключительно Авиас, ну не замерзает их дизель, проверено мною на протяжении многих лет,
вот как то так

Да щоб не замерз-достатньо додати бензину,але для сучасного дизеля це повільна(або швидка смерть),а як на Авіас вирішують проблему не замерзання? На брендових заправках відбирають парафін(паливо "АРКТИКА" і т.п),процедура не з дешевих і цінник на це паливо відповідний,а у Авіас і цінник не великий і паливо не замерзає,чудеса?

додам що різницю у ціні, досить суттеву, формуе акциз на паливо, який, доречі, в нашій країні у валюті, на Авіасі паливо вітчизняне, про це вони відверто заявляють, да і на колір воно відрізняеться, ближче до кольору "Олейни" нерафінованої, але не з ріпака, а от окко та інші позіціонують себе як продавці "европейської якості" палива, прибалтійського і все таке, і в них воно прозоре і зелене, от Вам поверхневі припущення що до різниці в ціні
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 11:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Жук писал(а):
Di-MA писал(а):
Жук писал(а):
летом заправляюсь на воге и на окко, иногда с канистр(точно воговская) соляру отстаиваю, зимой исключительно Авиас, ну не замерзает их дизель, проверено мною на протяжении многих лет,
вот как то так

Да щоб не замерз-достатньо додати бензину,але для сучасного дизеля це повільна(або швидка смерть),а як на Авіас вирішують проблему не замерзання? На брендових заправках відбирають парафін(паливо "АРКТИКА" і т.п),процедура не з дешевих і цінник на це паливо відповідний,а у Авіас і цінник не великий і паливо не замерзає,чудеса?

додам що різницю у ціні, досить суттеву, формуе акциз на паливо, який, доречі, в нашій країні у валюті, на Авіасі паливо вітчизняне, про це вони відверто заявляють, да і на колір воно відрізняеться, ближче до кольору "Олейни" нерафінованої, але не з ріпака, а от окко та інші позіціонують себе як продавці "европейської якості" палива, прибалтійського і все таке, і в них воно прозоре і зелене, от Вам поверхневі припущення що до різниці в ціні

Про ціноутворення думаю багато хто в курсі,а от з технологіями що робити?
Цитата:
а як на Авіас вирішують проблему не замерзання?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Жук
Италофан


Италофан

Возраст: 42
Знак зодиака: Телец
Зарегистрирован: 23.10.2016
Сообщения: 280
Откуда: Винецианская обл, Хмельницька обл

Авто: Кабачек 1.3 jtd

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 11:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я ніколи не цікавився процесом "перегона" зимовог диз палива і чим воно відрізняеться від літнього, просто констатував сам факт виключно зі свого досвіду
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 12:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Жук писал(а):
я ніколи не цікавився процесом "перегона" зимовог диз палива і чим воно відрізняеться від літнього, просто констатував сам факт виключно зі свого досвіду

Досвід наше усе.Просто якщо трохи проникнутися у технологію,стає зрозуміло,або "бодяга" яка не замерзає,або зимове паливо-яке не замерзає(антигелі то плацебо,до уваги не беремо).
А те що ще їздить,то не завдяки,а на перекір.
З "досвіду":
Одного зимового ранку загусло паливо(-25) у фільтрі,з горем навпіл якось відігрів по їздив день.(бак повний доливати нікуди).Другого дня-теж саме,але ввечері зміг долити 5-7л.бензину.Більше те паливо не замерзало,ні наступного дня ні через неділю,а через 1 місяць уже не хотіла заводитися і при -10 і т.п Закінчилося усе ремонтом ТНВД (6500грн.)
Залив би 3л.Ще по їздив тисяч 100,а може й не поїздив...
Так що не замерзає і якісне паливо різні речі.
ПМ:я вже писав що робити,щоб не замерзало:
Ставити підігрів фільтра і заливаєш ,або перехідне до -15,(може й літне пройде,не знаю не єкпериментував)або зимове до -20(його багато,але воно як правило якісне,мається на увазі брендові АЗС і по ціні не кусаються).
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bogdan68
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 30.09.2008
Сообщения: 1762
Откуда: Украина,Каховка

Авто: FIAT Scudo 2005,2.0

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 13:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

С антигелей всегда пользуюсь кастролом тда,никогда не подводил.Еще зимой при заправке (зимней соляры) стараюсь доливать по 100грм 2-х тактного масла на 20л солярки .Думаю после добавления бензина масло обязательно добавлять.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 13:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bogdan68 писал(а):
С антигелей всегда пользуюсь кастролом тда,никогда не подводил.Еще зимой при заправке (зимней соляры) стараюсь доливать по 100грм 2-х тактного масла на 20л солярки .Думаю после добавления бензина масло обязательно добавлять.

Ну якщо з паливом розібралися можна перейти і до антигелю:
Беремо найкращий антигель і розмішуємо по написаному.
Беремо лійку,і ганчірку(наприклад у 6 шарів),і проливаємо однакову порцію ДП охолодженного до -25(чому до -25? тому що до -20-22 працює паливо на заводських антигелях ,а от нижче не вміє) з Вашим антигелем і без і засікаємо час переливу.От і уся перевірка роботи девайса.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bogdan68
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 55
Знак зодиака: Овен
Зарегистрирован: 30.09.2008
Сообщения: 1762
Откуда: Украина,Каховка

Авто: FIAT Scudo 2005,2.0

СообщениеДобавлено: Чт Ноя 16, 2017 17:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дима,ни на что не претендую,просто написал как сам в зимнее время обхожусь.Кастрол не реклама,просто за сколько год на дизеле он мне понравился,плюс его еще и поднятие цетанового числа(тише работа двигателя).Эксперементы не проводил,просто пользуюсь.Про масло писал,считаю на зиму нужно добавлять.Какая там технология изготовления зимнего топлива-не известно.То ли,сепарируют(удаляют парафин-смазывающие свойства топлива падают),или добавляют бензин(так же падают смазывающие),или антигели.Нам простым это не известно.Про -25,вроде в прошлом году кто то на ютубе выложил видео о тесте соляры в зимнее время.Утверждать не буду но там вроде говорилось не за -25 а выше.А результаты на заводских антигелях были плачевные у многих даже брендовых заправках.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
sulzer
Италомафиози


Италомафиози

Возраст: 62
Знак зодиака: Водолей
Зарегистрирован: 25.01.2012
Сообщения: 872
Откуда: Городок Львівськ.

Авто: Doblo1.9 JTD 2003 р.в.

СообщениеДобавлено: Пт Дек 29, 2017 18:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мабуть,мелюо ффтоп,вибачте. Мав минулого тижня проблему. Стережу зараз корабель в Норвегії. Заправлено ДП Шелл. Літнє.Бахнув мороз -20. Треба було стартонуть агрегат з мотором DEUTS. Солярка так застигла-стала сива,наче крохмалю хто всипав. 3 дні мучився,поки розкочегарив.Поміняв фільтри,прокачав-все одно не стартував. Після запуску так нерівно кашляв-троїв-двоїв... За пару днів підняло рівень масла майже в два рівня.Злив-поміняв.Охолодження мотора-повітряне. Значить,ДП не догоряло,думаю,і його кидало в картер,і стало масло рідке,видно явно. До чого мелю-Хто в морози серйозні має їзду-слідкуйте за маслом! Солярка Шелл. Дизель-звичайний рейковий атмосферник без турби.Фільтр-20 мікронний. І то його забило,фото маю,тіки нема можливості то страхіття додати до посту. І ще таке-після відігріву фільтра він Не очистився,чомусь парафін і какашки остались на ф.елементі,видно візуально сивий холодець.
Може,кому інфа згодиться...

_________________
Найстрашніші комахи-таракани в голові!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
umter
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 46
Знак зодиака: Стрелец
Зарегистрирован: 26.02.2013
Сообщения: 1212
Откуда: Рівне

Авто: FIAT Scudo 07 => 2.0 HDi 120 MyltiJet

СообщениеДобавлено: Пт Дек 29, 2017 18:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нагадало анекдот.
- Як заводиться ваше авто у -20?
- Не знаю, воно в мене в -20 не відкривається.

_________________
Любов, гармонія, подвиг...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tymusandriy
Италофан


Италофан

Возраст: 52
Знак зодиака: Рыбы
Зарегистрирован: 04.01.2015
Сообщения: 142
Откуда: тернопіль

Авто: добло максі 1.9 88kw

СообщениеДобавлено: Ср Янв 03, 2018 16:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

в украіні не виробляють зимового палива і ніколи не виробляли. вся соляра типу арктика забадяжена на присадках. хтось лие нормальні присадки хтось погані тому і солярка погана.
_________________
стаж на дизелю більше ніж 2000000 км
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Di-MA
Италоманьячище


Италоманьячище

Возраст: 52
Знак зодиака: Весы
Зарегистрирован: 10.12.2010
Сообщения: 5228
Откуда: Киев+(Васильков Обухов)

Авто: Fiat Doblo 1.9JTD

СообщениеДобавлено: Ср Янв 03, 2018 16:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tymusandriy писал(а):
в украіні не виробляють зимового палива і ніколи не виробляли. вся соляра типу арктика забадяжена на присадках. хтось лие нормальні присадки хтось погані тому і солярка погана.

Маячня.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Український клуб фанів FIAT / CLUB UCRAINO TIFOSO DELLA FIAT -> FIAT Doblo Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  След.
Страница 10 из 14

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете присоединять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме






Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
З питань розміщення реклами писати на цю адресу